Treść opublikowana przez nerwus
-
bmw 320d oprogramowanie
Zobacz tylko czy masz stara przeplywke czy nie. Stare oprogramowanie to nie tragedia jak auto jezdzi jak trzeba to nie pchaj sie.
-
Przewietrzanie. Wymaga uruchomienia kompem?
Tak musisz to odpalic extra.
-
[E36] 2,5TDS klimatronik nie załącza klimy
Może to się przyda http://rapidshare.com/files/394917399/klimatyzacja_BMW.rar.
-
INPA
A wykrywa ignition i battery? Zobacz czy nie uciekł nr portu w panelu sterowania (ma byc zgodny z obd.ini). Ostateczność to awaria interfejsu.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Ale nie kazdy ma ultimate wersje i nie zapomnij o tym. W niej jest tryb zgodnosci z xp.
-
Instalacja DIS na Vmware
http://rapidshare.com/files/374291486/DiagHeadEmulator.rar
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Nie ma 64 bit.
-
Instalacja DIS na Vmware
Sprawdź sekcje tcp/ip w ediabas. Zrób restart procesów w ukrytym menu "touchpad calibaration". Przeczytaj ten watek.
-
Błędy licznika INPA
Proszę nie kopać trupa. Tymczasowo zamykam (proszę o priv jak coś ktoś będzie miał do dodania).
-
WIELKOPOLSKA Gniezno szukam kogoś do diagnozy
Jest do takich zapytań specjalny watek http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=48&t=110554. Zamykam.
-
Instalacja DIS na Vmware
To co kupiles jest do CS i inpa. Do dis nie spasuje bo brak jest wykrywanie ignition.
-
Kabel z allegro OBDII
Witaj, Nie rozumiem pytania... :? Linków do twoich manuali nie było tylko gotowe faq w pdf.-ach po ruskiemu i pliki *.ini do podmianki w INPA :-) To bardzo fajnie. Napisałem mu na e-mail to i owo.
-
Kabel z allegro OBDII
To jeszcze jeden co dostałeś w zestawie? Z tego co wiem to ten człowiek wysyłał linki do moich filmiki (dokładnie do postów na tym forum) i dla tego usunąłem je z forum.
-
INPA e39 brak m51
Jedyny TDS który połączyły mi się pod INPA pochodził z E36 z 97r.
-
DIS czarny ekran (zmiana protokołu pod ADS)
Tzn masz czarny ekran gdzie?
-
Instalacja DIS na Vmware
http://www.google.com/search?q=dis+v57&rls=com.microsoft:*&ie=UTF-8&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
How about hardware? Is battery and ignition status recognize correctly in INPA?
-
Interfejs a przejściówka USB-COM
W 97 -99 e36 mozna tak zrobic. Jedyna rzecz to zegary ktora nie odpowiada. Nie dotyczy kompaktow.
-
Pomiar czasu 0-100km/h tak jak w e34.
Wydaje mi sie ze program czyta dane z ECU. Nie sadze zeby fejs ELM327 poradzil sobie z e34. Dla ambitnych polecam ediabas + kawalek aplikacji czytajacy dane z ECU. Nie ma w tym nic trudnego. Jakis link do wersji testowej?
-
Komp do obsługi ADS - jakie wymagania sprzętowe?
Minimum to 256/512 ram i 20 gb hdd. Reszta nie ma znaczenia. Ale obsluga jest uciazliwa bardzo. Srednia to cos klasy PIV 1,6 Ghz i 1 GB ram'u. Taka konfiguracja zapewnia sredni komfort. Optymalna to np Lenovo R500 2x2,26Ghz (P8400 procek z sprzetowa virtualizacja), 2gb ram i podstawa to vmware 7.
-
[e46] interpretacja bledów z INPA
Sprawdz wiazek elektryczna przy silnika a szczegolnie mase. To co masz w danych dodatkowych to sieczka.
-
engine roughness E39 M52
Jest mozliwosc wysterowania zaworu Vanos on/off. Pokaz jak wyglada zaklada "coding" w inpa po polaczeniu sie z motorem.
-
E39 Brak komunikacji
Linie diagnostyczne masz rozrysowane w WDS. Ktory rok tej e39? Najszybciej przelecz kable od zlacza dowolnego moduly do gniazda diagnostycznego.
-
Co to za problem ?? kurzschluss ZK 2 nach masse
Blad mowi o zwarciu ZK 2. Probowales zerknac w DIS? Obejrzyj zlaczki maty i napinacza pasow.
-
NCS obslugujacy e64
Nawet w ISTA/p nie ma odrebnych plikow do e64. To auto to e60 w innej obudowie.