Treść opublikowana przez nerwus
-
INPA
http://www.ftdichip.com/Documents/InstallGuides.htm
-
Instalacja DIS na Vmware
Tak dzialaja ale rapidshare ma dziwna polityke ostatnio i "zmusza" ludzi zeby wykupic premium konto.
-
Interfejs a przejściówka USB-COM
Ale tylko z inpa bo za CS to nie odpowiadam. Kup dokladnie to: http://allegro.pl/item905735605_konwerter_usb2_0_rs232_chipset_ftdi_ft232rl_db9.html Produkt polski firmy MERA-PROJEKT.
-
[BMW E36] problem z INPĄ.
Ten silnik zrobisz tylko DIS.
-
Interfejs a przejściówka USB-COM
Jakie auto diagnozujesz? Bo jezeli to co masz w opisie to mozne przejsc na przejsciowke spokojnie.
-
Instalacja DIS na Vmware
Polecam jdownloader. Wrzuc linki i zostaw na noc sam znajdzie sobie wolny slot. Pewnie Aster ma tylko kilka wyjsciowych IP i ktos gdzies ciagnie a Tobie miejsca na free uzytkownika brakuje. Druga opcja wypozyczenie/zakup konta na Allegro. Obecnie to maly koszt.
-
Problem z disem o co chodzi?
Masz na filmikach. W panelu admina jest.
-
Instalacja DIS na Vmware
Masz wspoldzielone IP z kims innym. Kto jest twoim dostawca netu?
-
Problem z disem o co chodzi?
Sprawdz jeszcze to: - w ediabas.ini ip powinno byc 192.168.68.30, - IP w "Touch pad calibration" powinno byc 192.168.68.1, - jezeli uzywasz VMware 6.5 to ustaw w jej ustawieniach tryb zgodnosci z VMware 5.
-
INPA
Zmien w inpa.ini: DTM = JA na DTM = NEIN lub calkiem wywal ta linijke. Cos pomieszales miedzy instalacjami INPA.
-
INPA - zbiór problemów
Ten sterowniki tylko DIS'em albo tool32 na dzien dzisiejszy. I tylko na prawdziwym ADS fejsie. P.S. Viaken nie oferuje ADS'ow.
-
Komunikacja pomiędzy sterownikiem ASB, a silnika
Odczytasz tylko blad.
-
Komunikacja pomiędzy sterownikiem ASB, a silnika
Zapewne masz blad w sterowniki ktory mowi o braku komunikacji. Popatrz do WDS jaki typy szyny jest (zapewne CAN). I tutaj trzeba szukac problemu. Kabel moze byc urwany, itp, itd. Najlepiej podpiac sie DIS i przejsc sciezke diagnostyczna (porady odnosnie danego bledu).
-
Podłączenie się bezpośrednio do sterownika AIRBAG
Tak. Info znajdziesz w WDS.
-
Problem z disem o co chodzi?
Powinno byc 1 tak jak w filmiku.
-
Problem z disem o co chodzi?
Jest tylko jedne ediabas.ini i ma byc w c:\ediabas\bin. Tak zamotales ze nie rozumiem o czym piszesz :duh:
-
Problem z disem o co chodzi?
Pamietaj ze ustawienia staja sie efektywne tylko po wyl/wl ediabas.
-
Podłączenie się bezpośrednio do sterownika AIRBAG
Jasne ze tak. Z jakiego auta sterownik. Popatrz do ETM lub WDS wzaleznosci od tego z jakiego auta pochodzi sterownik.
-
ncs-expert kodowanie
Wszystko jest w WebETK. Ale dostep maja tylko serwisy. Jezeli znasz opis angielski opcji ktora chcesz uruchomic to napisz na priv to podam kod SA.
-
Problem z disem o co chodzi?
No i wychodzi ze nie doczytales dobrze instrukcji do instalcji. Nazwa kompa nie moze byc dluzsza niz 8 znakow. Pokaz jeszcze sekcje [tcp/ip] z ediabas.ini Powino byc cos takiego ;============================================================================= ;TCP/IP Configuration [TCP] ;============================================================================= ;----------------------------------------------------------------------------- ; RemoteHost ; Description : server address/name ; Default = RemoteHost = 192.168.68.30 ;----------------------------------------------------------------------------- ; Port ; Description : IP communication port ; Value : 1000 < port < 30000 ; Default = Port = 6801
-
INPA
No to raczej musisz skorzystać ze złącza pod maską Nie tylko raczej ale na 100%. Podlacz sie pod maska a zobaczysz roznice.
-
INPA
Pytanie za 100 pkt laczysz sie po wtyczce OBD w kabinie czy po 20 pin. Z tego co widze to masz auto z 99 a tam byly 2 wtyczki.
-
Instalacja DIS na Vmware
To wszystko co piszesz extra nie powinno miec zwiazku z obecnym bledem. Proponowalbym podmienic Vmware. Jaki masz OS? Adres IP musi byc zgodny bo inaczej nie wykryjesz glowicy. Staraj sie nie odchodzi od opisu bo ciezko zdalnie sprawdzic co sie polozy.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Tylko tyle ze to chodzi tylko z orginalna glowica.
-
Instalacja DIS na Vmware
A jak to robisz? Napisz krok po kroku.