Treść opublikowana przez nerwus
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Przydal by sie ops ale jak nie masz to baw sie z baza.
-
[e46] 320D zgubione kluczyki
Koszt sprzetu to okolo 1000 Euro. Widzialem tez cos za 2000 pln. Pestke dorobisz na podstawie danych z EWS. Co do wkladki to sie nie wiem. Dziwne ze nie miales plastikowego wzornika.
-
[e46] Błąd poduszek
Odpal DIS i przejdz sciezke diagnostyczna to sie dowiesz gdzie jest problem.
-
INPA
A co masz w opisie bledu w inpie?
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
jakie auto? jaki fejs? jaki blad? Pokaz ediabas.ini i jak masz obd.ini
-
Instalacja DIS na Vmware
I narazie nie beda. Dopoki nie zrobie wstawek w filmikach to nie beda public na forum. Masz je w tym watku.
-
Instalacja DIS na Vmware
Tak inna plyta w wersji eng tylko.
-
problem z disem pomocy
To wlasnie o to DIS marudzi ze nie widzi zaplonu. To samo widzisz w Inpa na koleczkach. Jaki fejs masz i daj ustawienia ediabas.ini i ewentualnie obd.ini
-
INPA - zbiór problemów
Jak sobie napiszesz skrypt to wystarczy go tam wsadzic. Zobacz czy tool32 daje rade sie skomunikowac i odczytac podstawowe rzeczy.
-
INPA - zbiór problemów
Masz nie supportowana wersje sterownika. Dokumentacja jest w jezyku eng rowniez. Sprawdz dokladnie i w INPA i EDIABAS.
-
INPA - zbiór problemów
O dodawaniu masz w dokumentacji INPA. Wszystko masz na dysku po instalacji INPA. O edytowaniu nie masz co myslec bo skrypty sa skompliowane w jak narazie nie widzialem zadnek dekompilatora do skrytpow. Jedyna rzecz to tool ktory wystawilem na forum on umozliwia drobne zmiany w skompilowanych skryptach. Ale zadnej dokumentacji nie robilem do niego.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Na temat fejsa najwiecej jest tutaj: http://allegro.pl/item947465883_bmw_87_06_inpa_ads_gt1_dis_ediabas_z_k_bmw_i_obd2.html mial byc dobry i wszystko mialo pieknie dzialac a tak niejest:( niestety po zmianach ciagle niema komunikacji. Zalaczam screen:( http://img260.yfrog.com/i/win7d.jpg/ http://img260.yfrog.com/i/win7d.jpg/ nerwus a mozesz mi powiedziec jak cos co ewentualnie moge zrobic z tym fejsem ktory mam ?? lepiej odpuscic i sprzedac go dalej czy bedzie on dzialal z ibm t30 ?? bo takowego chce zakupic do diagnostyki. Na to pytanie to Viaken odpowie. Ja tego fejsa nie mam i nie mialem. Trzymaj sie tematu watku tzn instalacja na Win7 bo to coraz czesciej sie pojawia.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Na tej karcie nie odpalisz fejsa w trybie ADS. Interface =ADS zmien na Interface = STD:OBD. LoadWin32 z =0 na =1. Co to za fejs bo wyglada jak KKL z przelacznikiem :mrgreen:
-
INPA - nie mozna połączyć ze sterownikiem silnika n42
Probowales DIS lub tool32?
-
Problem z manetką bc
Panowie nie ma nowszej wersji niz v57 a napewno juz nie po PL.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Auto rozpoznawanie auta nie bedzie dzialac pod DIS z tym fejsem. Posprawdzaj ediabas.ini na poczatek. Mam nadzieje ze porobujesz e46 z podpisu na tym pogonic. Bo od biedy sie nada ten fejs do tego.
-
INPA
http://www.siegenthaler.co.nz/NavCoder/index.htm Schemat i sprzedaz na: http://www.reslers.de/IBUS/index.html
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Jezeli masz fat32 to ustaw aby dzieli pliki na np: 2GB czesci. Fat32 ma limit wielkosci pliku do okolo 4GB.
-
INPA AKTYWACJA CZUJNIKA DESZCZU
To sobie zainstaluj na zewnetrznym dysku. Masz na tacy jak to zrobic DIS wiec nie ma co lamac sobie glowy.
-
Co wybrać inpa,carsoft czy dis i jaki interfejs za nie dużą
Masz cala mase info na temat fejsa CS 6.5. One sie nadaja do kasowania bledow. I tutaj ogolnie wiadomo ze do aut po 98. Choc z malymi wyjatkami. Ogolnie CS nie jest warty swojej cenny.
-
Co wybrać inpa,carsoft czy dis i jaki interfejs za nie dużą
ADS to podstawa do aut ponizej 98. I tu mowie o prawdzimy ADS a nie chinskiej podrobce na TTL'ach/CMOS'a. Ma byc na GAL'u.
-
e60 podnoszenie obrotów
Zerknij do dis i specjal functions dla tego sterownika. Nie kazdy sterownik daje taka mozliwosc.
-
INPA kasowanie inspekcji E46
Wychodzi na to ze twoj Instrumnet clustetr nie rozpoznaje komendy jaka jest mu wyslana. Odpla Tool32 i wybierz kombi46.prg. W zakladce "komendy" odszukaj "kasowanie inspeckcji". Wyplenij pole argument w zelznosci od tego jaka chcesz inspekcje skasowac (zerknij do okienka tabela za parametrami). Wyslij recznie komende do sterownika.
-
INPA AKTYWACJA CZUJNIKA DESZCZU
W WDS masz opis aktywacji czujnika deszczu.
-
INPA
Błędna instalacja, brak plikow konfiguracyjych w katalogu C:\EC-APPS\INPA\CFGDAT