Treść opublikowana przez bart 328
-
e36 Compact 330Ti by Mazi
Kurcze, niezłe cacko się szykuje. Z ciekawością będę zaglądać.
-
M-Pakiet do F31
M pakiet dokładnie w każdej wersji robi mega robotę, niezależnie od rocznika i modelu auta. I tak jet również i w twoim przypadku.
-
dwururka bmw f30 320i
Dobrej jakości są końcówki z Ultera (wiem po sobie) i cena też rozsądna. Wybór duży.
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Podoba mi się czerwony guzik, ale wolałbym z tradycyjnymi napisami. Jednakże moim zdaniem, lepiej by się prezentował, jakbyś tak jak Duffy w swojej jedynce, zafoliował w czarny połysk tą srebrną obwolutę wokół guzika. Tak , czy siak, piękne auto.
-
E92 M3
Pikęnie prezentuje się w tej czerni.
- Model BMW X3 35i
-
Oficjalna prezentacja X7
Coś na zasadzie bajki Andersena "Król jest nagi" :)
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
To X5 nie ma wentylowanych tarcz z tyłu? :shock: Moje byłe X3 E83, tylko 2.0d, 2005 r. miało, stąd moje zdziwienie...
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
Jak zwykle u Ciebie, profi robota :cool2:
-
[E46] 330d 2000 M-technick - Przeprowadzone naprawy
Wow, ale były zabrudzone. Jeszcze tylko nowy znaczek i będą ok.
-
G30 520D - Black Sapphire Metallic -- LZFI NAPPA
Kapitalne zdjęcia.
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Dokładnie, masa pracy, nie góra, tylko łańcuch górski pieniędzy , ale efekt finalny jest super :cool2: Do tego jeszcze kropka nad i to co planujesz, ...a potem znowu coś się znajdzie. tak to już jest z tą naszą nieuleczalną chorobą, jaką jest tuning :D
-
Czy jesteście zadowoleni z 4?
Ładniejsze auto i lepszy zdecydowanie dostęp do bagażnika w czwórce. W F30 przy dwójce dzieci, pakowanie mnie wkurzało.
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Dziękuję :cool2:
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Prosiłbym jeszcze raz o sprawdzenie, czy jest akcja serwisowa (już poprawny vin - tamten był z auta żony :duh: ) BMW X3 LCI 2,0d VIN: 0L22992 Z góry dziękuję.
-
BMW E90 320si 127KW 173 hp - 2006
Ej, aż ci powiem chłopcze, wyluzuj trochę. :nienie: To jego samochód i jego naklejki na nerkach. U dealera możesz kupić takie trzy kolorowe nakładki na szczebelki nerek oryginalne do każdego samochodu. Te trzy paski nie oznaczają M3 przecież, a emblematów M3 na tym aucie nie widzę. Sorry za ot, ale takiego bezmyślnego pieniacza dawno nie widziałem... i możesz mi odpisać coś głupiego, ale mnie tym już nie poruszysz :lol:
-
Szarpanie przy przyśpieszaniu po zmianie felg na 21 cali
Tak, to jest powód poszarpywania.
-
Szarpanie przy przyśpieszaniu po zmianie felg na 21 cali
Kondzior 1995, Kilu , cholera, piszecie, że różnica wynosi ponad 1 cm, opony na osiach różnych producentów i roczników. Poczytajcie forum, ale tak ze zrozumieniem, to może pojmiecie, że pomimo iż xDrive to nie technologia rodem z kosmosu, ale opony muszą być jednakowe (jednakowo zużyte) taki sam bieżnik, producent, rocznik, najlepiej typu runflat i z homologacją BMW (gwiazdką), szczególnie przy mieszanym komplecie. Jest to tłuczone na tym forum w każdym dziale w temacie xDrive, a piszecie, że opony różnych producentów i roczników :duh: Producenci nie trzymają się sztywnych ram, każda opona inaczej układa się na feldze. Od nastu lat ja (świadomy użytkownik róznych modeli BMW z napędem xDrive i dodatkowo mieszanym ogumieniem M pakietowym) i moi znajomi mamy BMW z napędem xDrive (na Podbeskidziu to nikogo nie dziwi), trzymamy się powyższych reguł i nie mamy najmniejszych problemów z napędem, pomimo dodatkowo mieszanego ogumienia, jak wspomniałem.
-
e46 330 CI WBABD51030PK27308 Korekta
bart 328 odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo mam wrażenie, że kiedyś vinowe M pakietowe 330 były tańsze...
-
E53 WBAFA91090LH73297
bart 328 odpowiedział(a) na Maro21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo nie jeździsz suvem, a raczej savem z firmy BMW. Idzie się przyzwyczaić do takiego komfortu jazdy. :mrgreen:
-
e46 330 CI WBABD51030PK27308 Korekta
bart 328 odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo M pakietu brakuje jeszcze podparcia lewej stopy z M pakietu, podstopnicy, czy jak to się tam nazywa. M pakiet nie był nigdy łączony w E46 z listwami chromowanymi. Generalnie, ktoś doinwestował auto w zmiany wizualne.
-
e71 5 osob
Na allegro swego czasu sprzedawano takie komplety (wypełnienie kanapy - wstawkę i pasy), aby przerobić kanapę z 4 na 5 osób. W różnych kolorach skóry. Poszukaj w archiwum, bo to było z rok temu, jak jeszcze interesowałem się X6.
-
Zakup x6 40d
Krajowa, drugi właściciel, mały przebieg jak na rocznik i auto brzmi zachęcająco. Nie napisano, że bezwypadkowy i czy jest potwierdzenie w ASO na przebieg. Wykup raport najlepiej u Draya i będziesz wszystko wiedział lub dokładna weryfikacja stanu w ASO. Przy takiej kwocie i przy X6 to podstawa.
-
Szarpanie przy przyśpieszaniu po zmianie felg na 21 cali
To ciekawe, że na poprzednich kolach było wszystko w porządku, na tych letnich coś się dzieje. To raczej wina kół, bo musiałby być niezły zbieg okoliczności, ze akurat po zamontowaniu letnich felg coś akurat się popsuło... Zamontujcie zimowe, będzie wszytko z powrotem ok, to chyba odpowiedź jasna... Na forum wszystko opisane w każdym dziale z xDrive. KKX5 słusznie pisze.
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
Letnie koła/szerokość opony robi robotę w tym aucie. :D