Treść opublikowana przez Randall
-
opóźnienie w odbiorze.
Dopisać mogą chyba tylko jak jest oficjalny zestaw doposażenia? Chyba że coś się zmieniło albo faktycznie jest zestaw :D
-
Prośba o pomoc w konfiguracji
Prawda, miałem aktywny tempomat ale bez autonomii i używałem go naprawdę sporadycznie. Albo pełny albo wcale.
-
Podmiana reflektorów w G20
W stanach 80% aut z laserami ma zakodowane wycinanie przez użytkowników :twisted: Niestety mimo że kraj rozwinięty to prawo dotyczące oświetlenia pamięta lata 60.
-
BMW E38 728i
Najlepiej kup dobre assistance bo nie da się wszystkiego przewidzieć czy wymienić.
-
Podmiana reflektorów w G20
Ciekawe ile jest błędów w pamięci związanych z lampami, patrzyłeś może?
-
Dostęp komfortowy
A czasem teraz kluczyki nie mają jakiegoś prostego żyroskopu i pokilku min leżenia w jednym miejscu dezaktywują się? Ew. pozostaje ta szkatułka do przechowywania :D Mi ukradli jak jadłem z rodziną obiad w restauracji, ani szkatułka ani żyroskopy tutaj by nie pomogły :) ale pomagają jak ktoś proboje zwedzic auto z garażu tym sposobem. Właśnie że czujnik ruchu by pomógł. Kluczyk byłby nieaktywny podczas siedzenia w knajpie. Chyba że by szli za Tobą.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Czy jest pan Zientarski? On powinien zostać twarzą wodoru :lol:
-
E83 2.0d 2010r WBAPE11070WK09895
Randall odpowiedział(a) na Czub1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tych latach jeszcze nie było w vin Polski nawet jeśli auto szło bezpośrednio do dealera w pl. Jakoś od 2011-2012 dopiero.
-
E91 320d 2009 wbaux31090a210472
Randall odpowiedział(a) na tomek9210 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisał prawdę bo ma redukcję mocy w VIN: S843 Power Reduction
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
To nawet nie są lędźwie tylko pompowane boczki. Doposażyć można zawsze, ale nie jest to proste i wiąże się z ingerencją w wiązkę czyli grozi utratą gwarancji. Do tego rozebranie i poskładanie fotela.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Myślę że w wypadku F30 czynnikiem była kiepska sława N20 (której zupełnie nie potwierdzam).
-
F30 328i USA, wydech custom :)
Nie koniecznie, N26 to SULEV a nie w każdym stanie jest wymagany.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Skończmy to raz na zawsze. Kolega parę stron wcześniej zapytał o za i przeciw wersji 30i i 20d (które może kupić praktycznie w jednakowej cenie), napisałem zgodnie z moimi doświadczeniami w sprzedaży i ostatniej cesji że jeden z aspektów - oczywiście nie najważniejszy - to większe zapotrzebowanie na benzyny na rynku wtórnym. Natomiast wiele osób nawet nie zamierza kupować auta po finansowaniu więc może od razu pominąć tą kwestię. Dla tych którzy pragną wykupić auto a potem sprzedać i wykorzystać pieniądze na wkład w następny model te 20-30 tysięcy i dużo szybsza sprzedaż może mieć znaczenie ale nie musi. AMEN.
-
Co zamiast G20 330i -> propozycje ?
Mam już swoją Gulie jakieś 3 lata - zostanie u mnie na długie lata. Jedno z najfajniejszych aut. Nawet ///M żony nie jest na tym poziomie co Gulia. G20 miał dobrą cenę więc jest u mnie do roboty. Do robienia km. Ale to nie jest auto którym można się zachwycać. Wygodne, szybkę, ma te wszystkie wodo tryski z dzisiejszych czasów które pomagają w życiu codziennym. Ale nie jest to ten poziom frajdy z jazdy co Alfa. Alfa jest dużo bardziej sportowa - oczywiście zdaje sobie sprawę że mam mocną AR QV. Ale mimo wszystko to jest zupełnie inne doznanie. Kompletnie mnie nie interesują czy ma xenony czy ma H7 zupełnie to nie ma znaczenia. Czy jakieś inne pierdy. To jest zupełnie inny styl i przyjemność z jazdy. Nawet jak bym miał z napędem Q4 Veloce (który jest bardzo fajny - dużo fajniejszy niż w xDrive) też bym się nie zastanawiał Czekaj czekaj, masz tą najszybszą alfę 500 km i porównujesz z m340i? Coś chyba tutaj poszło nie tak, ten samochód to konkurent M3 a nie seryjnej ale szybkiej trójki.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Najpierw zaciekła walka o każdy procent rabatu, maile do wszystkich ASO w Polsce ale wartość odsprzedaży już nieważna :lol: ciekawa logika, na szczęście każdy ma swoją :wink:
-
Co zamiast G20 330i -> propozycje ?
Lepiej poszukaj cesji bo problemy z dostępnością są wszędzie.
-
hamulce standard wymiana większe
Sam przód, serio? Fajnie będzie to wyglądać z przodu niebieski zacisk, z tyłu zwykły.
-
opóźnienie w odbiorze.
Musicie wpisywać pełny vin bo ostatnie 7 znaków nie jest już unikalne od jakiegoś czasu.
-
E91 320dA LCI - Randall *soft skrzyni Alpina* str 8
Jako że nowy wóz rodzinny już pod domem - zapraszam: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e91-320d-automat-wymieniony-rozrzad-ideal-ID6DICRK.html
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Miałem w g20 sporty bez podparcia było ok, niby niczego nie brakowało ale.. teraz mam te same fotele w g01 z lędźwiami i jest dużo lepiej :oops:
-
Ingerencja w kierowanie, czy da się to stale wyłączyć
Nie byłbym taki pewny, w g20 z początku 2020 też się dało na stałe a od sierpnia już nie.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ceny niższe bo koła są używane.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Za te 3-4 lata na rynku będzie ogrom 320d, 318d i 318i oraz jakaś garstka 330i oraz m340i. Poza tym znając życie szkalowanie diesli będzie nadal w modzie. Ciężko powiedzieć, najlepiej się przejechać obydwoma wariantami bo do 100 km/h różnica jest niewielka, powyżej jest przepaść.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Jako dane wystarczyła mi wartość mojej ex f30 328i vs podobnego diesla po 4 latach :)
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Jeśli interesuje Cię późniejsza wartość auta to pamiętaj że w zakupie benzyna vs diesel będzie podobnie a w sprzedaży przepaść :wink: