Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Z tego co widze to zeby nie tarlo, pod poszerzeniem bedziesz musial chyba wyciac kawalki oryginalnych blotnikow. Odpusc, nie kalecz auta, naprawde szkoda bo kiedys bedziesz zalowal..
  2. To jakie miales nerki ? Bo wygladaly na oryginalne performance ktore wlasnie sa piano black.
  3. Dziwaczny czy nie, napewno jest oryginalny i do kolorystyki auta bardzo pasuje. Pare poprawek po poprzednim wlascicielu, dobre kolko i bedzie pieknie :wink:
  4. Koszmar calkowity, jakie kola planujesz ? Przeciez musialy by miec z 15 cali szerokosci albo ogromne dystanse przy ktorych nadkole auta (oryginalne) bedzie ciagle tarlo o opony..
  5. Chce pojechac juz na normalna hamownie wiec pogoda nie ma znaczenia. Przyspieszenie moze kiedys zmierze jak wybiore sie do wawy i wujekwaldus pozyczy racelogica ;)
  6. Tak dobrze rozumiesz, przed ppk 120d ma 7.2 do 100.
  7. Stuffman mial minimalnie gorsze czasy na 1/4 ode mnie wiec jest nadzieja ze moj ppk cos dał, moze jest 6,9-7,0 do 100 ;)
  8. W dowodzie nie pamiętam ale chyba ok 1350 kg. Nie robiłem pomiaru "po" ale zrobię, obiecuję ;)
  9. Oplaty 3000 ? Nawet jak celny przyjmie wartosc auta 25 tys w co watpie to samej akcyzy bedzie ok 4.500 zl a gdzie reszta.
  10. Te parszywe kola z e60 psuja wyglad totalnie. Z oplatami wyjdzie jakies 18-19 k wiec normalna cena jak za 13 letnie e46 w takim motorze. Az dziwne ze nie napisali nic o mpaku w tytule tymbardziej ze jest oryginalny a nie dokladany jak u innych handlarzyn..
  11. Szkoda, imo najlepsza felga do e6x :wink: Jest wersja z X3, pewnie ciezka do zdobycia: 8,5x19 przod 235/45R19 ET 46 9x19 tyl 255/40R19 ET 51
  12. Takiemu serwisowi nic nie zrobisz, ale z tego co czytam tutaj o relacjach z tworem znanym jako centrala BMW Polska to tez nic bys tam nie zdzialal..
  13. Ale centrali BMW ? Przecież ten warsztat to nie ASO z tego co widzę tylko prywatna firma..
  14. Na jednej z fotek sa te felgi przerobione na skrecane z rantem, to jest to :8)
  15. Pieknie ! Brawo :cool2:
  16. Podbijam, gwarancja bez problemu przedłużona o kolejny rok.
  17. Pasy to naklejki z katalogu bmw wiec mozna sie ich pozbyc.
  18. Masz poprostu radio professional z wyswietlaczem. Na idrive nie ma przycisku navi. Przy navi jest inny kontroler.
  19. Dokladnie unfalfraju, chyba sprzedam i kupie ze trzy twoje gruzy :D
  20. Wiem że nie mam, dlatego nie piszę nigdzie że mam M Pakiet w przeciwienstwie do Twoich kłamliwych ogłoszeń UNFALFRAJÓW :lol: Tak, jeżdżę fiatem na gaz w dieslu i marzę o jednej z Twoich coupe tylko nie mam pieniedzy - rozgryzłeś mnie i wszystkich innych z tego działu :lol: :lol: :lol:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.