Randall
Główni Moderatorzy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez Randall
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Wszystkie zdjęcia w tym temacie na letnich felgach są właśnie z takimi oponami. Felga jest taka jaka ma być, fabrycznie taki zestaw był zamontowany, a ja ufam inżynierom BMW.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
8J
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Zobaczymy jak bedzie, potwierdzam ze Conti sport 5 znikły w oczach :(
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Gdzie mogę sprawdzić jakie są średnie i "akceptowalne" wartości? Jeżeli mam NIP EU to oczywiście w Niemczech nie płacę VATu. Ale czy podatek VAT w kraju odprowadzam od kwoty, która widnieje na fakturze czy od katalogowej wartości? To jest zabawne z tymi akceptowalnymi wartościami, bo czasem pani sprawdza w Eurotax, czasem patrzy po Allegro, ogólnie patologia :mad2:
-
BMW 118d F20 | Sprzedane
Dziwne masz podejście takie sprzed lat :shock: Ile by nie było koni, to momentu troszkę jest i na zimówkach 205 ciągle świeci mi się trakcja w zakrętach i przy przyspieszaniu, a nie są złe bo ContiWinterContact. Tymbardziej że 205/50 to totalne kartofle i auto będzie wyglądało mega słabo.. No ale nic, twoja sprawa.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Cypisek opony takie same jak miałem, bo felgi też różnią się szerokością więc wszystko jest ok. Marko, to super, utwierdziłeś mnie w przekonaniu że to dobry zakup :)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Dzięki !! Jako że nie sprzedałem felg, a oddawać za grosze też nie miałem ochoty to kupiłem tylko nowe oponki :) Michelin Pilot Sport 2, 225/40/18 przód 245/35/18 tył http://i.imgur.com/N593WPi.jpg Myślę że przyczepność powróci, bo zimówki to ciągle migająca trakcja, a poprzednie letnie były już na wykończeniu (Contisportcontact5).. Zdecydowałem się założyć non-runflaty, może już nie będzie trzeba zaciskać zębów na każdej poprzecznej nierówności. W najbliższym czasie planuję odszczurzyć felgi, co najgorsze to pozdejmować stare odważniki i klej po nich - pół dnia roboty, ale nie mógłbym zostawić tego i patrzeć na czarne plamy brudu w tych miejscach. Ciągle się zastanawiam nad przyciemnieniem najsłabszą folią przednich szyb i muszę zamówić w końcu rozpórkę. Większych modów nie będzie ze względu na to że teraz wykańczam dom i są trochę inne priorytety.. Compact dostał w końcu fotele sportsitze razem z kanapą i boczkami, czarny sufit, rączki i wszystkie plastiki i przyszły opony na lato (jakieś nankangi bo to auto nie przekracza 80 km/h - i tak nie ma czym). Ale jemu założę kiedyś osobny temat jak się zmotywuję :)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Akcyza od sumy na fakturze, chyba ze pani urzędniczka w tabeli zobaczy ze kwota jest zaniżona. Zdarza sie to w 8/10 przypadkach.
-
Arek F22 m235i
To logiczne, że jeśli zobaczą ingerencję w elektronikę to gwarancję stracisz od razu. Nawet kolega "AO" o tym pisał, załączając pismo z ASO.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Szkoda oglądać, serio. Taki motor w tym aucie to porażka.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Nie moge tego "smutnego" tylu w a7. 6 gc jest jakiś milion razy ładniejsza ale chyba przedział cenowy trochę inny. CLS tez bardziej mi sie podoba od audi.
-
Od Rzeźnika E92 325i ok.Rawicza WBAWE31000PV89650
Randall odpowiedział(a) na KacperCzewa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz dobry budżet na 330i ale w e46.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Ale tutaj aż się nie chce wierzyć że to nie jakiś fejk :shock: Piękny dźwięk !
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Czyli dobrze napisałem że musieli się poprawić :D Dopiero dziś obejrzałem całość, dobre te filmy :D
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Hankook to też nie jest jakaś pierwsza liga. Chyba że się poprawili, bo kiedyś miałem takie zimowe opony w 170 konnym FWD i były beznadziejne :shock: Dla mnie Conti najlepsze, tylko znikają w oczach :(
-
335i E91 LCI - Le Mans Blau
Troszkę się nie zgodzę z tym krokiem wstecz. Mimo że e9x lci wygląda wciąż w miarę świeżo, to jak ostatnio postawiliśmy z kumplem koło niej F30 to wyglądała jak stary samochód z poprzedniej epoki. Nie wspomnę już o tym że kombi F31 ma naprawdę piękny tyłek nawiązujący do F11 i czasem bardziej mi się podoba od sedana.
-
BMW 118d F20 | Sprzedane
Ale co w tym dziwnego, że ktoś go pomalował w odpowiedni kolor :D Jeśli wszystko jest zrobione zgodnie ze sztuką, wymieniono też resztę plastików które są inne przy zwykłym zderzaku to tylko się cieszyć :)
-
BMW 118d F20 | Sprzedane
Nie, nie istnieje taka opcja. Ktoś go zmienił.
-
BMW e46 330d, WBAEX91020JW99451
Randall odpowiedział(a) na satsun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool2:
-
BMW 118d F20 | Sprzedane
Ładny kolor. Szkoda że ktoś tylko z przodu dołożył m-pakiet, ale jeśli nie jest to wynikiem dzwona to nawet dobrze, bo tył i progi to prostsza sprawa.
-
e46 325i WBAEV31040KL39403
Randall odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłabo ten tył wygląda, szczególnie na tych fotkach które dodałeś. Ale ta 330 od marka wygląda za to jak milion dolarów, jeszcze ten kolorek :cool2:
-
Koła 20": jak dobry/zły jest to pomysł?
Kolega kokos.
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Zawsze można zrobić pomiar na hamowni doczepianej do koła. Pomiary mocy przy odpowiednim podaniu wagi auta są bardzo dokładne i nie ma problemu z x-drive czy kontrolą trakcji.
-
335i E91 LCI - Le Mans Blau
Piękna konfiguracja, takie auto to prawdziwy rodzynek. Gratuluję !!
-
Arek F22 m235i
Oglądam czwarty raz <3 :cool2: