Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy

Treść opublikowana przez Randall

  1. Wszystkie zdjęcia w tym temacie na letnich felgach są właśnie z takimi oponami. Felga jest taka jaka ma być, fabrycznie taki zestaw był zamontowany, a ja ufam inżynierom BMW.
  2. Zobaczymy jak bedzie, potwierdzam ze Conti sport 5 znikły w oczach :(
  3. Gdzie mogę sprawdzić jakie są średnie i "akceptowalne" wartości? Jeżeli mam NIP EU to oczywiście w Niemczech nie płacę VATu. Ale czy podatek VAT w kraju odprowadzam od kwoty, która widnieje na fakturze czy od katalogowej wartości? To jest zabawne z tymi akceptowalnymi wartościami, bo czasem pani sprawdza w Eurotax, czasem patrzy po Allegro, ogólnie patologia :mad2:
  4. Dziwne masz podejście takie sprzed lat :shock: Ile by nie było koni, to momentu troszkę jest i na zimówkach 205 ciągle świeci mi się trakcja w zakrętach i przy przyspieszaniu, a nie są złe bo ContiWinterContact. Tymbardziej że 205/50 to totalne kartofle i auto będzie wyglądało mega słabo.. No ale nic, twoja sprawa.
  5. Cypisek opony takie same jak miałem, bo felgi też różnią się szerokością więc wszystko jest ok. Marko, to super, utwierdziłeś mnie w przekonaniu że to dobry zakup :)
  6. Dzięki !! Jako że nie sprzedałem felg, a oddawać za grosze też nie miałem ochoty to kupiłem tylko nowe oponki :) Michelin Pilot Sport 2, 225/40/18 przód 245/35/18 tył http://i.imgur.com/N593WPi.jpg Myślę że przyczepność powróci, bo zimówki to ciągle migająca trakcja, a poprzednie letnie były już na wykończeniu (Contisportcontact5).. Zdecydowałem się założyć non-runflaty, może już nie będzie trzeba zaciskać zębów na każdej poprzecznej nierówności. W najbliższym czasie planuję odszczurzyć felgi, co najgorsze to pozdejmować stare odważniki i klej po nich - pół dnia roboty, ale nie mógłbym zostawić tego i patrzeć na czarne plamy brudu w tych miejscach. Ciągle się zastanawiam nad przyciemnieniem najsłabszą folią przednich szyb i muszę zamówić w końcu rozpórkę. Większych modów nie będzie ze względu na to że teraz wykańczam dom i są trochę inne priorytety.. Compact dostał w końcu fotele sportsitze razem z kanapą i boczkami, czarny sufit, rączki i wszystkie plastiki i przyszły opony na lato (jakieś nankangi bo to auto nie przekracza 80 km/h - i tak nie ma czym). Ale jemu założę kiedyś osobny temat jak się zmotywuję :)
  7. Akcyza od sumy na fakturze, chyba ze pani urzędniczka w tabeli zobaczy ze kwota jest zaniżona. Zdarza sie to w 8/10 przypadkach.
  8. To logiczne, że jeśli zobaczą ingerencję w elektronikę to gwarancję stracisz od razu. Nawet kolega "AO" o tym pisał, załączając pismo z ASO.
  9. Szkoda oglądać, serio. Taki motor w tym aucie to porażka.
  10. Nie moge tego "smutnego" tylu w a7. 6 gc jest jakiś milion razy ładniejsza ale chyba przedział cenowy trochę inny. CLS tez bardziej mi sie podoba od audi.
  11. Ale tutaj aż się nie chce wierzyć że to nie jakiś fejk :shock: Piękny dźwięk !
  12. Czyli dobrze napisałem że musieli się poprawić :D Dopiero dziś obejrzałem całość, dobre te filmy :D
  13. Hankook to też nie jest jakaś pierwsza liga. Chyba że się poprawili, bo kiedyś miałem takie zimowe opony w 170 konnym FWD i były beznadziejne :shock: Dla mnie Conti najlepsze, tylko znikają w oczach :(
  14. Troszkę się nie zgodzę z tym krokiem wstecz. Mimo że e9x lci wygląda wciąż w miarę świeżo, to jak ostatnio postawiliśmy z kumplem koło niej F30 to wyglądała jak stary samochód z poprzedniej epoki. Nie wspomnę już o tym że kombi F31 ma naprawdę piękny tyłek nawiązujący do F11 i czasem bardziej mi się podoba od sedana.
  15. Ale co w tym dziwnego, że ktoś go pomalował w odpowiedni kolor :D Jeśli wszystko jest zrobione zgodnie ze sztuką, wymieniono też resztę plastików które są inne przy zwykłym zderzaku to tylko się cieszyć :)
  16. Nie, nie istnieje taka opcja. Ktoś go zmienił.
  17. Ładny kolor. Szkoda że ktoś tylko z przodu dołożył m-pakiet, ale jeśli nie jest to wynikiem dzwona to nawet dobrze, bo tył i progi to prostsza sprawa.
  18. Słabo ten tył wygląda, szczególnie na tych fotkach które dodałeś. Ale ta 330 od marka wygląda za to jak milion dolarów, jeszcze ten kolorek :cool2:
  19. Kolega kokos.
  20. Zawsze można zrobić pomiar na hamowni doczepianej do koła. Pomiary mocy przy odpowiednim podaniu wagi auta są bardzo dokładne i nie ma problemu z x-drive czy kontrolą trakcji.
  21. Piękna konfiguracja, takie auto to prawdziwy rodzynek. Gratuluję !!
  22. Oglądam czwarty raz <3 :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.