Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Randall odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Potwierdzam że przekłamania w serii F są symboliczne. Przy 200km/h pokazywało mi na gps około 198 km/h.
  2. Kolor niewdzięczny do kosmetyki bo słabo oddaje efekty pracy, ale super masz podejście ! Nie mogę się doczekać foty na BBS.
  3. Nie myslales psiknac listwy i klamki w kolor ? Poza tym wyglada bardzo ladnie :)
  4. Kupiłem michelin ps2, wcześniej miałem conti sport contact 5, zdam relacje juz niedługo. Ogólnie na conti jeździło sie spoko do samego końca ale jak zdjęli tylne opony to zaniemówiłem.. http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/12D3BC1F-CBE7-4EC5-B65A-9DD4A5581E35_zpsn6xhu2bt.jpg http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/3C735312-536F-4560-9595-132334E3CE51_zpstpul3jgb.jpg
  5. Ten lexus to straszna porażka, oglądaliście tego paszkwila w Top Gear ? Do M4 nawet może nie podjeżdżać.
  6. Czyli znowu wychodzi że każde BMW z wymienioną przednią szybą jest powypadkowe ? :lol:
  7. Dzieki :) Więcej rozpórek raczej nie będzie bo nie chce mi się ciąć tapicerki z tyłu.
  8. Rozpórka zamontowana, banalna sprawa, ale przy okazji zrobiłem mały detailing komory której nie ruszałem od zakupu auta i była tam niezła masakra. http://i.imgur.com/WivsMz1.jpg http://i.imgur.com/KpDdvki.jpg http://i.imgur.com/pJXFmee.jpg http://i.imgur.com/z9MAB1h.jpg przed i po: http://i.imgur.com/gKOBplP.jpg Wrażenia po rozpórce - przejechałem tylko 10-15 km, ale mam wrażenie że auto bardziej reaguje na szybkie, krótkie ruchy kierownicą i samo prowadzenie jest troszkę bardziej precyzyjne. Nie było jak poszaleć po zakrętach bo ciągle leje parszywy deszcz a na asfalcie jest woda wymieszana jeszcze z zimowym piachem - efekt - esp miga cały czas :( Wygląd pod maską zmienił się bardzo na plus. Jestem zadowolony :)
  9. Krzysiek, kolega zrobił folią, zachowując oryginalne znaczki. Jakbym miał robić to też tak, bo ta chińszczyzna to rzepa straszna.
  10. Nie było tematu
  11. Haha nie nie mam zamiaru nikomu jechać, tak mi się tylko skojarzyło, jak w każdym poście widzę "to za drogie" "tyle nie dam" "szukam taniej" "szefa nie było to zrobił za darmo" "to wytnę, a to zmostkuję". Jak nie miałem pieniędzy na utrzymanie BMW to jeździłem Seatem. Pozdrawiam i bez spiny.
  12. Przeczytałem te parę postów i tak jak bym czytał artykuł o panu Sławku i jego E60 :lol:
  13. Po pierwsze to nie mpakiet tylko kundel, po drugie jak czytam to…. to mnie mdli..
  14. Sorry za powitanie ale moze kiedyś pojmiesz ze nie wyglada to fajnie. Pomijając juz jazdę nawet mimo o wiele lepszych dróg w uk.
  15. :lol: :lol: :lol:
  16. Takich felg nawet bym nie odebrał, przecież to wyglada pokracznie..
  17. No pojemność 1.6 ale widziałem masę wykresów na 200-210 KM, nawet kolega Kamazzi ma w jedynce taki box :) Wiadomo że 320i lepiej, ale jak na takie marne oznaczenie (316i) to może być całkiem nieźle, a ceny dobre :P
  18. Warto bo wystarczy box i masz osiągi prawie 328i.
  19. Ja nigdy nie odczułem wzrostu spalania, byc moze dlatego ze tryb sport najcześciej włączam w trasie.
  20. Dobrze że serii F wystarczy przełączyć na sport albo sport+ i mamy taki sam efekt, w połączeniu jeszcze ze zmienioną sztywnością układu kierowniczego (chyba że ktoś nie ma servotronic). :mrgreen:
  21. Jest już na to sposób. Tunerzy sa w stanie zrobic kopie całego sterownika i potem wgrać do drugiego sterownika. W razie awarii wystarczy podmienic :) Nie wiem czy coś Ci to da, bo oni sprawdzają również logi a te trudniej chyba "sfabrykować".
  22. https://www.facebook.com/KuroDetailing?ref=ts&fref=ts
  23. Pisałeś cos o adaptive drive a w vin tylko sportowe zawieszenie przecież jest ? Chyba ze dekoder kuleje. Przełącznik trybów jazdy chyba bedzie tak jak u mnie, zmieniał tylko reakcje na gaz i sztywność kierownicy..

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.