Treść opublikowana przez Randall
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Potwierdzam że przekłamania w serii F są symboliczne. Przy 200km/h pokazywało mi na gps około 198 km/h.
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Kolor niewdzięczny do kosmetyki bo słabo oddaje efekty pracy, ale super masz podejście ! Nie mogę się doczekać foty na BBS.
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Nie myslales psiknac listwy i klamki w kolor ? Poza tym wyglada bardzo ladnie :)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Kupiłem michelin ps2, wcześniej miałem conti sport contact 5, zdam relacje juz niedługo. Ogólnie na conti jeździło sie spoko do samego końca ale jak zdjęli tylne opony to zaniemówiłem.. http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/12D3BC1F-CBE7-4EC5-B65A-9DD4A5581E35_zpsn6xhu2bt.jpg http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/3C735312-536F-4560-9595-132334E3CE51_zpstpul3jgb.jpg
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Ten lexus to straszna porażka, oglądaliście tego paszkwila w Top Gear ? Do M4 nawet może nie podjeżdżać.
-
BMW 325i E46 Radom WBAEV31080KL39808
Randall odpowiedział(a) na cinek74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli znowu wychodzi że każde BMW z wymienioną przednią szybą jest powypadkowe ? :lol:
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Dzieki :) Więcej rozpórek raczej nie będzie bo nie chce mi się ciąć tapicerki z tyłu.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Rozpórka zamontowana, banalna sprawa, ale przy okazji zrobiłem mały detailing komory której nie ruszałem od zakupu auta i była tam niezła masakra. http://i.imgur.com/WivsMz1.jpg http://i.imgur.com/KpDdvki.jpg http://i.imgur.com/pJXFmee.jpg http://i.imgur.com/z9MAB1h.jpg przed i po: http://i.imgur.com/gKOBplP.jpg Wrażenia po rozpórce - przejechałem tylko 10-15 km, ale mam wrażenie że auto bardziej reaguje na szybkie, krótkie ruchy kierownicą i samo prowadzenie jest troszkę bardziej precyzyjne. Nie było jak poszaleć po zakrętach bo ciągle leje parszywy deszcz a na asfalcie jest woda wymieszana jeszcze z zimowym piachem - efekt - esp miga cały czas :( Wygląd pod maską zmienił się bardzo na plus. Jestem zadowolony :)
-
BMW 135i E82 (USA) WRAŻENIA Z JAZDY str. 4 - Robert
Krzysiek, kolega zrobił folią, zachowując oryginalne znaczki. Jakbym miał robić to też tak, bo ta chińszczyzna to rzepa straszna.
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Nie było tematu
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Haha nie nie mam zamiaru nikomu jechać, tak mi się tylko skojarzyło, jak w każdym poście widzę "to za drogie" "tyle nie dam" "szukam taniej" "szefa nie było to zrobił za darmo" "to wytnę, a to zmostkuję". Jak nie miałem pieniędzy na utrzymanie BMW to jeździłem Seatem. Pozdrawiam i bez spiny.
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Przeczytałem te parę postów i tak jak bym czytał artykuł o panu Sławku i jego E60 :lol:
-
BMW E46 328 CI WBABM510X0JH33241
Randall odpowiedział(a) na hakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPuł na puł :lol:
-
BMW E46 328 CI WBABM510X0JH33241
Randall odpowiedział(a) na hakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo pierwsze to nie mpakiet tylko kundel, po drugie jak czytam to…. to mnie mdli..
-
f20 116d uk
Sorry za powitanie ale moze kiedyś pojmiesz ze nie wyglada to fajnie. Pomijając juz jazdę nawet mimo o wiele lepszych dróg w uk.
-
f20 116d uk
:lol: :lol: :lol:
-
f20 116d uk
Takich felg nawet bym nie odebrał, przecież to wyglada pokracznie..
-
E36 316i Compact Individual - Randall
Dzieki!
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
No pojemność 1.6 ale widziałem masę wykresów na 200-210 KM, nawet kolega Kamazzi ma w jedynce taki box :) Wiadomo że 320i lepiej, ale jak na takie marne oznaczenie (316i) to może być całkiem nieźle, a ceny dobre :P
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Warto bo wystarczy box i masz osiągi prawie 328i.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Ja nigdy nie odczułem wzrostu spalania, byc moze dlatego ze tryb sport najcześciej włączam w trasie.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dobrze że serii F wystarczy przełączyć na sport albo sport+ i mamy taki sam efekt, w połączeniu jeszcze ze zmienioną sztywnością układu kierowniczego (chyba że ktoś nie ma servotronic). :mrgreen:
-
Arek F22 m235i
Jest już na to sposób. Tunerzy sa w stanie zrobic kopie całego sterownika i potem wgrać do drugiego sterownika. W razie awarii wystarczy podmienic :) Nie wiem czy coś Ci to da, bo oni sprawdzają również logi a te trudniej chyba "sfabrykować".
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
https://www.facebook.com/KuroDetailing?ref=ts&fref=ts
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Pisałeś cos o adaptive drive a w vin tylko sportowe zawieszenie przecież jest ? Chyba ze dekoder kuleje. Przełącznik trybów jazdy chyba bedzie tak jak u mnie, zmieniał tylko reakcje na gaz i sztywność kierownicy..