Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. www.hartge.de Diese Webpräsenz befindet sich noch im Aufbau. Bitte versuchen Sie es zu einem späteren Zeitpunkt noch einmal. This site is currently under construction. Please try again later.
  2. No to dobrze pamiętałem :)
  3. Nigdzie nie mogę znaleźć o tym wzmianki, ale coś jest na rzeczy bo dziś rano ich strona jeszcze działała a teraz pokazuje "under construction".
  4. Sorki ale okleina carbon wieje modyfikacjami z hondy civic :x
  5. To europejska wersja ? Kiedyś była taka na Allegro z USA, pamietam te lampy :)
  6. Ten wynik civica nie został uznany bo auto nie było w wersji produkcyjnej a odelzone i z założona klatka bezpieczeństwa.
  7. Rozpórka Wiechers zamówiona :cool2: Mam nadzieję że też odczuję pozytywną różnicę tak jak reszta :) Dam znać jak przyjdzie i zamontuję :cool2:
  8. Rewelacja, gratuluje :8)
  9. Panowie, proszę o sprawdzenie: http://allegro.pl/bmw-x1-28i-xdrive-i5141313602.html WBAVL1C50FVY26205 Bezwypadkowy, fabrycznie nowy, czy to możliwe ?
  10. Dawaj znać w lipcu, może już wykończę dom to wpadniesz na parapetówę :P
  11. Ładnie Ci wychodzi eco-driving :) Zresztą sam byłem świadkiem jak mi pokazywałeś. Szkoda że tym razem byłeś na Podkarpaciu w smutnych okolicznościach :(
  12. Pięknie lecisz z tematem :!: bede obserwował :)
  13. Nie zamierzam nigdy usuwać dpf. Jest na forum wiele tłustych projektów w których dpf w niczym nie przeszkadza. Dla mnie to druciarstwo i nigdy tego nie zrobię.
  14. Oczywscie ze mam dpf :) Nie hamowałem po modzie, może na wiosnę ogarnę :) Wg papierów ma byc 200/420 ale większości wychodzi więcej. Mysle ze BMW celowo zaniża żeby nie stracić klientów na 125d.
  15. Takiego moda nie zrobiłbym w cabrio na 100%.. Chyba że walczysz o każdego konia mechanicznego :)
  16. W ASO skręcili :lol:
  17. Co do kierownicy mpakietowej, to zauważam nawet u siebie, gdzie ma znikomy przebieg, że ta skóra dość szybko zaczyna się "błyszczeć", szczególnie z lewej strony (mimo tego że nigdy nie pozwalam sobie dotykać jej gdy mam np tłuste ręce). Wystarczy przetrzeć wodą z mydłem i zabezpieczyć mleczkiem do skóry i znów powraca "mat". Być może i tutaj tak jest.
  18. Robiłem Performance Power Kit w ASO czyli box + IC. W momencie kiedy zakładałem jeszcze nikt nie robił programów w sterowniku serii F, a po drugie mam przedłużoną gwarancję i nie chciałem jej stracić. Jeździ dość żwawo, chociaż niestety już się przyzwyczaiłem :roll:
  19. Letnie miałem Contisport5 224/40 i 245/35, a teraz taki sam setup będzie ale na Michelin PS2.
  20. 225 jeszcze ok, ale jazda na 205 tym autem to jedna wielka porażka.
  21. Kurcze ta sztuka dosyć długo wisi na allegro, pamiętam że jeszcze w zeszłym roku patrzyłem na F10 w mpaku dla kogoś tam i już była, te fotki zapamiętałem. Oczywiście to nie musi nic znaczyć.
  22. Redukcja mocy była by zaznaczona w VIN. Zrobi program na 210-220 KM i będzie ok :)
  23. W koncu będziemy mogli sie pościgać w jednej klasie na zlocie :D
  24. A jaki masz profil ? Z tego co wiem to tez trochę zależy od producenta, każda opona inaczej sie układa..
  25. Ale te koła nie występują w innych szerokościach :) http://www.bmwstylewheels.com/bmw/385

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.