Treść opublikowana przez Randall
-
Nie polecam bmw e60 Kraków WBANA310X0B013911
Randall odpowiedział(a) na wujek-west temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie zawsze sprowadzane samochody są tańsze. Ja mówiłem, że można kupić ubezpieczone i opłacone 520i za 30 tys dobrze utrzymane. Nie mierz wszystkich swoją miarą nie wszyscy co sprzedają auta są handlarzami... aha i nie podniecaj się tak jakością BMW bo chyba Lexusem nie jeździłeś. Masz na myśli plastiki z corolli na drzwiach? Czy przyciski opuszczania szyb z avensisa? Pseudo luksusowa marka stworzona dla amerykanskich emerytów z nadwaga ma byc lepsza od BMW ? Dobre.
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Czyli na jedno wyjdzie jak rozdanie nagród opóźni się np. o pięć godzin. Pomysł bez sensu. Skąd ta pewność że będziesz miał nagrodę :shock:
-
E93 M3 2008 Katowice / Czechy WBSWL91030PG81150
Randall odpowiedział(a) na michwil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak samo było zawsze napisane przy SMG. Ale zawsze można w ten sposób znaleźć "sensację" :lol:
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Piękny klasyk !!
-
F30 M-Sport by Timac
F20/F30 bez ksenonów = brak ringów i pasków led z tyłu :mad2:
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
I to jest pomysł :cool2: :cool2: :cool2:
-
Głośno, głośniej, f30
Dobrze czytam ze e46 4 cyl diesel jest cichszy i milszy niz f30 4cyl diesel ? Hahahaha chyba mamy inne uszy ale jeżdzę na codzien jednym i drugim i chyba raczycie kpić. Takiego czegoś dawno nie czytałem. W e46 wibracje diesla i dźwięki słychać 2 razy bardziej, pomijajac juz odgłos gaszenia m47n bez klapy gaszacej.
-
Bandai -> e82 Le-mans -blau 260KM/527Nm
Fajne auto, w bardzo dobrej opcji, tylko nie rozumiem wycinania dpf i tym bardziej katalizatorów, wieje golfem 3 tdi. Są tutaj diesle pod 400km z dpf.
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Swietnie to wyglada, zero druciarni :!: :cool2:
-
F34 335i - prośba
Gorący asfalt w hiszpanii + 306 km + ciężka noga - nie widzę w tym nic dziwnego.
-
BMW E60 520i VIN WBANA31080B008786
Randall odpowiedział(a) na pkjack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFacebook Cie wali ? moze dlatego ze tam pisza prawdziwi ludzie z imienia i nazwiska a nie kółko wzajemnej adoracji handlarzyn.
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
Nie jestem fanem kolorowych kół ale tutaj ożywiły nieco auto :) Tylko teraz koniecznie dokładka bo przód jest zbyt "grzeczny" jak na takie krzykliwe koła.
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Ale miałem na myśli któryś z naszych dwóch poprzednich :) bez obaw, bedzie naprawdę ok :cool2:
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Jeśli się nie mylę to są stalówki 17" :?: Pamiętam jak kiedyś zobaczyłem takie pierwszy raz i wyglądałem tak :shock: :shock: :shock:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Powinieneś występować w katalogu BMW Performance :8) Super to wygląda :!: p.s. dziś parkowałem u kolegi pod domem, zobaczyłem jakieś auto na tablicach SZO i od razu przypomniałem sobie o najlepszym turasie w PL :8) :twisted: :!: :!:
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Byłeś na jakimś zlocie że tak narzekasz ?? nie przypominam sobie.. Przyjedziesz to wtedy wystawisz oceny.
-
[E87] 120d damianz
Dobra gleba :mrgreen:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Randall odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy się jeszcze zastanawiasz czy taki wynalazek, jeszcze w 30 odcieniach srebrnego zwozić z niemiec :shock:
-
BMW E46 328 BRZYSKA WBABM51060JH34273
Randall odpowiedział(a) na hakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNaklejka "samochod jak suka ma lezec kolo jego pana" potwierdza że jeździł tym niedorozwój.
-
Azurite Black F10 535xd M '15
Cudowne zestawienie kolorów i wykończenia w środku !!! Gratuluję super auta.
-
E92 LCI M3 DKG
Mega gratulacje. Takie auto śni mi sie po nocach. Ostatnie wolnossące V8 z samego końca produkcji.. Cudeńko !!
-
Koła 20": jak dobry/zły jest to pomysł?
Bardzo gryza sie z chromowana listwa, srebrne wyglądały by 200% lepiej.
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
W sumie komuna jest z nami od poczatku :lol: :mrgreen:
-
BMW E92 335xi Alpinweiss
Super mody i bardzo ciekawa wersja - większość takich aut to niestety gnioty z USA. Pogratulować :) Do pełni szczęścia brakuje tylko jednego - shadowline, bo chrom gryzie się z mpakiem.
-
BMW 325i E46 Radom WBAEV31080KL39808
Randall odpowiedział(a) na cinek74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzarny sufit to chyba część tego pakietu: S723A Edition Exclusive Exclusive Edition