Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. nie zawsze sprowadzane samochody są tańsze. Ja mówiłem, że można kupić ubezpieczone i opłacone 520i za 30 tys dobrze utrzymane. Nie mierz wszystkich swoją miarą nie wszyscy co sprzedają auta są handlarzami... aha i nie podniecaj się tak jakością BMW bo chyba Lexusem nie jeździłeś. Masz na myśli plastiki z corolli na drzwiach? Czy przyciski opuszczania szyb z avensisa? Pseudo luksusowa marka stworzona dla amerykanskich emerytów z nadwaga ma byc lepsza od BMW ? Dobre.
  2. Czyli na jedno wyjdzie jak rozdanie nagród opóźni się np. o pięć godzin. Pomysł bez sensu. Skąd ta pewność że będziesz miał nagrodę :shock:
  3. Tak samo było zawsze napisane przy SMG. Ale zawsze można w ten sposób znaleźć "sensację" :lol:
  4. F20/F30 bez ksenonów = brak ringów i pasków led z tyłu :mad2:
  5. I to jest pomysł :cool2: :cool2: :cool2:
  6. Dobrze czytam ze e46 4 cyl diesel jest cichszy i milszy niz f30 4cyl diesel ? Hahahaha chyba mamy inne uszy ale jeżdzę na codzien jednym i drugim i chyba raczycie kpić. Takiego czegoś dawno nie czytałem. W e46 wibracje diesla i dźwięki słychać 2 razy bardziej, pomijajac juz odgłos gaszenia m47n bez klapy gaszacej.
  7. Fajne auto, w bardzo dobrej opcji, tylko nie rozumiem wycinania dpf i tym bardziej katalizatorów, wieje golfem 3 tdi. Są tutaj diesle pod 400km z dpf.
  8. Swietnie to wyglada, zero druciarni :!: :cool2:
  9. Gorący asfalt w hiszpanii + 306 km + ciężka noga - nie widzę w tym nic dziwnego.
  10. Facebook Cie wali ? moze dlatego ze tam pisza prawdziwi ludzie z imienia i nazwiska a nie kółko wzajemnej adoracji handlarzyn.
  11. Nie jestem fanem kolorowych kół ale tutaj ożywiły nieco auto :) Tylko teraz koniecznie dokładka bo przód jest zbyt "grzeczny" jak na takie krzykliwe koła.
  12. Ale miałem na myśli któryś z naszych dwóch poprzednich :) bez obaw, bedzie naprawdę ok :cool2:
  13. Jeśli się nie mylę to są stalówki 17" :?: Pamiętam jak kiedyś zobaczyłem takie pierwszy raz i wyglądałem tak :shock: :shock: :shock:
  14. Powinieneś występować w katalogu BMW Performance :8) Super to wygląda :!: p.s. dziś parkowałem u kolegi pod domem, zobaczyłem jakieś auto na tablicach SZO i od razu przypomniałem sobie o najlepszym turasie w PL :8) :twisted: :!: :!:
  15. Byłeś na jakimś zlocie że tak narzekasz ?? nie przypominam sobie.. Przyjedziesz to wtedy wystawisz oceny.
  16. Dobra gleba :mrgreen:
  17. Ty się jeszcze zastanawiasz czy taki wynalazek, jeszcze w 30 odcieniach srebrnego zwozić z niemiec :shock:
  18. Naklejka "samochod jak suka ma lezec kolo jego pana" potwierdza że jeździł tym niedorozwój.
  19. Cudowne zestawienie kolorów i wykończenia w środku !!! Gratuluję super auta.
  20. Mega gratulacje. Takie auto śni mi sie po nocach. Ostatnie wolnossące V8 z samego końca produkcji.. Cudeńko !!
  21. Bardzo gryza sie z chromowana listwa, srebrne wyglądały by 200% lepiej.
  22. W sumie komuna jest z nami od poczatku :lol: :mrgreen:
  23. Super mody i bardzo ciekawa wersja - większość takich aut to niestety gnioty z USA. Pogratulować :) Do pełni szczęścia brakuje tylko jednego - shadowline, bo chrom gryzie się z mpakiem.
  24. Czarny sufit to chyba część tego pakietu: S723A Edition Exclusive Exclusive Edition

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.