Treść opublikowana przez Randall
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Po prostu przy parkowaniu mniej patrzeć na dziewczyny przechodzące chodnikiem :mrgreen:
-
F20 118i LCi 2015 Valencia Orange MPakiet
Nie wiem czy moc ma tak duże znaczenie w cyklu miejsko-korkowym. Raczej nie bardzo.. Ale życzę jak najniższego spalania oczywiście :)
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Tak, masz rację, sprawdziłem nawet w konfiguratorze. No cóż, ksenon to przeszłość :)
-
F20 118i LCi 2015 Valencia Orange MPakiet
Takie spalanie mam w dieslu.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Tylne poszycia do wymiany ? Kurczę sam nie wiem czy bym się zdecydował, ale do odważnych świat należy :D
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Zależy od klocków Włodek, na przykład na moje nie pomaga żadna powloka, strasznie pylą i brud nie schodzi bez pomocy tugi. Za to jak nią psikne, robią sie czerwone jak z krwi i za moment czyste :)
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
To jest taki myk żeby auto nawet bez ksenonu nie straszyło obrzydliwymi żółtymi postojami. Robią jako dzienne. Niestety wygląda to jak ledy z allegro :x
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
313 jak chińczyki ? Nie no, bez przesady :D Białe nie wiem jakie będą ale już możesz kupić sobie zapas płynu TUGA do usuwania nalotu z klocków :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dokładnie :cool2: to auto nie potrzebuje żadnych pstrokatych felg bo może być użyte w katalogu BMW performance :cool2:
-
Chip do f30 320d 184 km
Nie jest.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Czy ja wiem :roll:http://z-performance.com/image/data/rims/ZP6%20-%20HS/BMW-E90-ZP6-HS-14_web.jpg Uważasz ze na foto jest rozmiar 19" ? Bo ja nie..
-
E46 Puławy KK46079
Randall odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo za typ Hahahahaha zaraz sie dowiemy ze rosenheim leży w Afryce, każdy kto tam mieszka jest czarny. Idź juz z tego forum handlarzyno bo nikt nie chce tych śmieci czytać.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Te czarno srebrne fajnie wyglądają dopóki nie ma na nich opony. Potem wyglądają na 1-2 cala mniejsze.
-
E46 Puławy KK46079
Randall odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo ty ośmieszasz sie każdym swoim wpisem typowego mirka handlarza władcy książek serwisowych. Nie pisz do mnie tego bełkotu bo aż oczy krwawią. Ból dupy na każde e46 nie od Ciebie i wiecznie dwie te same osoby piszą ten szlam. Czasem mam wrażenie ze to forum to dwa światy. Jeden normalny, pozytywnych ludzi poznanych na zlotach itp a drugi handlarzyn którzy zaszczekaja cie do upadłego bez grama kultury. Każdy twój post mozna zamienić na takie zdanie "tylko ja mam dobre e46, kup moje, nie bądź frajer". Jeszcze żałosna gadka która ma udowodnić ze książka serwisowa = 1000% zadbane auto. g*wno prawda, każdy czy prywatny czy firmowy zajechany paździerz moze mieć książkę do końca. Beda w niej wymiany oleju i klocków. ALE NIE BEDZIE W NIEJ INFORMACJI JAK KTOŚ JEZDZIL TYM AUTEM I JAK JE TRAKTOWAŁ, CZY DBAŁ O LAKIER CZY SZOROWAŁ NA SZCZOTKACH, CZY JARAŁ SZLUGI W ŚRODKU CZY NIE. Czy to jest takie trudne ? Nie, ale lepiej wmawiać ze swiat jest tylko czarno biały albo jest książka albo nie ma. Na koniec najlepsze zdanie, NASI HANDLARZE - a ty kim jesteś ? Dobrym duchem ? Jest tutaj na forum jeszcze jeden człowiek który handluje autami, między innymi E46 ale nigdy nie widziałem żeby w ramach marketingu uwłaczał wszystkim dookoła. Po prostu robi swoją robotę.
-
E46 Puławy KK46079
Randall odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRandall, trzeba mieć elementarną wiedzę na temat jak coś takiego funkcjonuje. Są Niemcy "fleje" jest u nich tanio i takie auta trafiają do nas. Są też Niemcy, którzy pedantycznie dbają o wszystkie szczegóły tego co mają, bo wiedzą że można z tego coś jeszcze wyjąć. Ale za taką opcję trzeba odpowiednio zapłacić. Jak to się ma do tych cukierkowatych opisów handlarzy? Nijak. OK zgadzam się z Tobą. Ale czy dbanie o auto zawiera się tylko w KS ? Jeśli ktoś ma wypełnioną idealnie KS a auto było 10 razy podmalowywane, felgi krzywe, spód poharatany z krawężników to jest lepsze niż bardzo ładny samochód w którym po prostu w pewnym momencie ktoś przestał wozić KS ?
-
E46 Puławy KK46079
Randall odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiększość wypowiedzi to nie znawcy ani ludzie którzy chcą pomóc tylko tacy którzy mają interes w tym by oczerniać wszystkie auta dookoła. Podejście jednakowe, obojętne czy ktoś wrzuci e46 za 8 tyś czy za 28.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Srebrne.
-
E46 Puławy KK46079
Randall odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKsiążka niczym biblia :lol: Jakie to śmieszne, fanatycy tego cudownego znaleziska nie rozumieją że łatwiej podrobić książkę niż np regularne zaświadczenia TUV :lol: A że niemiec po 10 latach ma w dupie noszenie książki na każdy serwis ? JAK TO MOŻLIWE :lol: Dodam tylko że sam na 4 wizyty w ASO wziąłem ją tylko raz, bo zwyczajnie zapomniałem o tym.
-
BMW E82 120d coupe, WBAUR31030VL40167
Randall odpowiedział(a) na orlis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie no w gruncie rzeczy się z Tobą zgadzam ale wiadomo, ludzie idą po SUV-a typu X3, dostają fajną cenę na dobrze wyposażone 20d i biorą, bo po zmianie motoru na 30d cena zbliża się niebezpiecznie do X5 :) Skrzynia 8AT rewelacja, największa wada mojego auta to jej brak :?
-
BMW E82 120d coupe, WBAUR31030VL40167
Randall odpowiedział(a) na orlis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoze kiedyś będziesz kupował nowe auto to zrozumiesz o co w tym chodzi. A z automatem to o czym piszesz ? Ze niby manual jest lepszy niz 8at ? :lol:
-
BMW E82 120d coupe, WBAUR31030VL40167
Randall odpowiedział(a) na orlis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż30d nie ma bo mało komu opłaca sie dopłacać 50000 zł więcej przez akcyzę. Za to mpakow jest pełno w rożnych konfigach.
-
BMW E82 120d coupe, WBAUR31030VL40167
Randall odpowiedział(a) na orlis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ... 2.0d i na płaskiej skórze i At - wypas rzeczywiście Nie każdemu musi się moja wypowiedź podobać. Plaskiej skorze ? To ile bylo skór dostepnych w 1er ? Jest mpakiet, ksenon, klima automatyczna, automat, lichtpakiet, szyber - moim zdaniem na jedynke jest bardzo dobrze wyposażona i po prostu sie przyczepiles. Nie oceniam czy mi sie wypowiedz podoba czy nie podoba tylko jakie sa fakty.
-
BMW E82 120d coupe, WBAUR31030VL40167
Randall odpowiedział(a) na orlis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHaha no tak, ferrari to tez gowno, bo włoskie. Uwielbiam te podziały :lol: Samochód może być ok, a może być szrotem ale na pewno nie będzie to tylko zasługa pochodzenia. We włoszech widziałem trochę poobijanych gratów ale też bardzo dużo czystych zadbanych samochodów. Nie wygląda najgorzej więc jeśli nie masz historii serwisowej to pozostaje sprawdzić auto w ASO. Przynajmniej włosi nie kupują takich biedackich wynalazków jak helmuci, co drugie auto na mobile.de piekne w mpakiecie, za to ze zwykłymi lampami i klimą na pokrętła. Ostatnio nawet patrzylem z ciekawosci na X3 dla znajomego, rocznik 2011 wzwyż to auta nawet w PL są 10 x lepiej wyposażone.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
No to naprawione :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Obawiam sie ze w takim wypadku żadna powłoka nie pomoże, ewidentnie błąd w procesie wytwarzania. Jesli nie uznają reklamacji to faktycznie zrobią sobie mocna antyreklamę.