Treść opublikowana przez Randall
-
E90 320d W1_BART Black Gallery
Problemy z napinaczem bywały w N47 a nie tutaj :) Ładne wnętrze, zapodasz ksenon + blackline i z zewnątrz też będzie super :cool2:
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Czerwona agresywna jedynka to świetna sprawa :norty: :norty: :norty:
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Ogarnięte :) Dzięki za info !
-
BMW E60 530D, individual, mpak, VIN WBANR71080CR07268, Gubin
Randall odpowiedział(a) na wilqwilq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażData for vehicle identification number: WBANR71080CR07268 Model description: 530d Market: Europa Type: NR71 E-Code: E60 Chassis: Limousine Steering: links Doors: 4 Engine: M57D30O2 - 3,00l (170kW) Drive: Heckantrieb Transmission: automatisch Body Color: Sonderlackierung (490) Upholstery: Sonderpolsterung (Z1XX) Production date: 16.05.2006 Assembled in: Dingolfing Code Serienausstattung Standard Equipment S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer S851A Sprachversion deutsch Language version German Code Sonderausstattung Optional Equipment S205A Automatikgetriebe Automatic transmission S217A Aktivlenkung Active steering S2NNA BMW LM Rad M Doppelspeiche 172 BMW alloy wheel, M double spoke 172 S300A Zentralverr. m. Diebstahlsicherg. Emergency spare wheel S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering P337A M Sportpaket M Sports package S403A Glasdach elektrisch Glass roof, electrical S415A Sonnenschutzrollo hinten Sun-blind, rear S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit S430A Innen-/Aussensp. mit Abblendautomatik Interior/outside mirror with auto dip S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip S456A Komfortsitz mit Memory Comfort seat with memory S465A Durchladesystem Through-loading system S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger S496A Sitzheizung hinten Seat heating, rear S4M3A Interieurleisten Alu Cube Pure Interior moldings Alu Cube Pure S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC) S522A Xenon-Licht Xenon Light S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning S540A Geschwindigkeitsregelung Cruise control S563A Lichtpaket Light package S5ACA Fernlichtassistent High-beam assistant S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional S620A Spracheingabe Voice control S677A HiFi System Professional DSP HiFi System Professional DSP S698A Area-Code 2 für DVD Area-Code 2 for DVD S704A M Sportfahrwerk M Sports suspension S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel S715A M Aerodynamikpaket M Aerodynamics package S760A Hochglanz Shadow-Line High gloss shadow line S775A Dachhimmel anthrazit Headlining anthracite L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German S8SAA Freischaltung Navigation länderspez. Navigation access request,country-spec. S8SPA Steuerung COP Control unit COP S940A Sonderwunsch Ausstattung special equipment BMW Individual Individualausstattung ---- Steuerung Individual Hinweisschild BMW Individual 0490 Lackierung Sonderlackierung "rubinschwarz-metallic", wie Schl. Nr. S23. Z1XX Polster BMW Individual 5er - Komposition 2 Erweiterte Lederausstattung Merino caramel (Nr. 8 022 290), incl. Sitzlehnenrueckwand und Tasche. Naehfaden in caramel (Nr. 2 694 310), Farb-Nr. 1132 C. Steppzwirn in caramel (Nr. 2 694 299), Farb-Nr. 1132 C. Nahtbild der Sitze vorne und hinten wie Komfortsitz Individual. Restliche Innenausstattung wie bei Leder Dakota schwarz, Schl.Nr. LCSW. 0940 Sonderwunschausstattung Dekorleisten in Pianolack "schwarz". Dachhimmel, A/-B/-C Saeulenverkleidungen, Abdeckung Bremsleuchte (Limousine), Blende Himmel vorne SHD und Sonnenblenden in Alcantara caramel. Naehfaden in caramel (Nr. 2 694 310),Farb Nr. 1132 C. Steppzwirn in caramel (Nr. 2 694 299), Farb Nr. 1132 C. Ablegeboden hinten in Alcantara anthrazit (Limousine). Anbauteile Himmel in schwarz, wie bei SA775.
-
co potrzeba do zamiany zderzaka z ORG. E90 na M3 E90 / PDC
Oryginalny chyba nie podejdzie, przecież e90 m3 ma front taki jak e92 czyli inne lampy itp..
-
320d wosk jaki
Ładnie przykrywa, gdzies na kosmetyce były nawet 50/50 pokazane :)
-
Arek F22 m235i
Woooooow ależ ten Manhart jest konkretny :twisted: :!:
-
320d wosk jaki
Z softa jestem bardzo zadowolony ! Robi szał na lakierze, pięknie trzyma i nie ciągnie kurzu jak Colli. Jedynie zapach jest tragiczny, ale czego wymagać w tej cenie :) Niestety obawiam się że będę musiał kupić nowy bo w zimie chyba lekko podmarzł i teraz nie da się go nakładać, jest jakiś wysuszony i pokruszony. Chyba że spróbuję go jeszcze podgrzać :|
-
Opony Pirelli
Ogólnie jeżdżąc na oponach 18 Conti sportcontact5 RFT a teraz ten sam rozmiar ale Michelin PS2 bez RFT (ale XL) mam te same odczucia co Rivasi opisał w poście o plusach i minusach. Na małych poprzecznych nierównościach bardziej tłucze mi na 16 205/50 RFT niż obecnie na letnich bez RFT :!: :!: :!: Precyzja prowadzenia troszkę mniejsza niż na Conti ale nie dostaję już nerwicy na dziurach. Co do obaw w trasie itp to mam piankę w bagażniku i pompkę BMW ale wiem że to może być nie wystarczające. W moim wypadku brałem opony bez RFT głównie ze względu na komfort. Różnica w cenie też była dość duża, ok 1500 zł na komplecie (mam mieszane ogumienie i tylny rozmiar 245/35/18 ma chore ceny). Jeszcze ciekawsza rzecz spotkała mnie po zdjęciu runflatów po trzech sezonach: http://i.imgur.com/R7HGlDA.jpg http://i.imgur.com/iANc8k1.jpg obydwie tylne opony tak wyglądały w środku :shock:
-
BMW X5 40d
Swietnie wyglada, gratuluje :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Gdzie jest Mariusz ???? Pewnie jezdzi !! :D
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Wlasnie bardzo spodobało mi sie jak spasowali ekran (przy okazji obszyli całość deski i tunelu skóra). Mozna sie pobawić i jesli bym miał u siebie automat którego mi najbardziej brakuje to bym dłubał. A tak najpierw muszę wymienić wóz za rok :D
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Wczoraj oglądałem filmik kolesia z Rosji ktory do x5 M e70 wsadził NBT z x5 f15 aaaale !!! Nie tylko system ale tez wyświetlacz. Z tego co mówili to dołożyli jakis własnoręcznie stworzony moduł ktory "tłumaczył" dane z serii E do F. Szok ale efekt końcowy wyglądał kozacko ! Wrzuciłbym link ale chyba bedzie problem z językiem :D
-
BMW 335i E92 LCI M-pak DKG Sal WBAKG71060E248202
Randall odpowiedział(a) na Tymek23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co z tymi błotnikami, były demontowane czy to tylko błędne domysły ?
-
BMW 335i E92 LCI M-pak DKG Sal WBAKG71060E248202
Randall odpowiedział(a) na Tymek23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa w klekocie przy 80 tyś zmieniałem już dwa razy klocki tył. Tak jest i już. Moim zdaniem kontrola trakcji je dobija szybko.
-
Nowa X1 2015
To prawda i z pewnością bedzie boom na nią :) teraz zauważyłem ze przy tej skrzyni aisin dają jakis obrzydliwy lewarek, nie rozumiem tego, zawsze był joystick ładniejszy niz w konkurencji a teraz taki krok w tył :evil:
-
Nowa X1 2015
Wyglada dużo lepiej. Szkoda ze napęd na przód z dołączanym tyłem (choć tutaj pewnie nie wplynie to na popyt) i skrzynia aisin a nie ZF :evil:
-
Przyspieszenie E90 330xd manual
Napisz o tym coś więcej, jak to zrobić na starcie bo jestem ciekaw :twisted: Zawsze ruszam przy 2200-2400 obr.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mario zrób tak jak cypisek radzi bo zaraz znowu wpakujesz pare tysi w cos co nie pomoże :( juz chce zobaczyć filmik jak odpaliła i jezdzi :evil:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Randall odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPołknęła zderzak :shock:
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Ja oczywiscie biore 2 noce dla dwóch osób.
-
F36 420i GC, VIN: GF93639, Holandia Zevenaar - uszkodzona
Randall odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSilnik kultury moze zbytnio nie ma ale od 28i różni sie tylko oprogramowaniem wiec moze jechać bardzo bardzo przyzwoicie :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Możliwe, teraz widzę że parę osób go pytało jak może mu działać garmin navi (bo chyba taka jest używana przez hus ?) bez internetu ale nie odpowiedział..
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Ja mam iPhone 6. Ale dziwne bo ten koleś też nie ma jakiegoś starego trupa (Galaxy S5) a napisał właśnie to co wkleiłem.. Cóż, czlowiek się uczy całe życie.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Z tego co napisał ten koleś (to właśnie ten którego wcześniej mi wrzucałeś) to jest tak jak ja napisałem. Przecież w momencie połączenia telefonu z WIFI przestaje pobierać dane przez 3G/LTE, zarówno iPhone jak i Android. Nie bardzo czaję jak to może działać ale skoro masz biuro w aucie (ja często też) to może on coś źle napisał.. Aha, nie mam internetu w idrive bo nie mam navi tylko radio professional z mniejszym wyświetlaczem..