Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. No właśnie ja mam dużo pagórków i trzyma teraz nawet na takich gdzie cieżko sie wysiada z auta bo tak stromo. Na przeglądzie tez wyszło wszystko na zielono.
  2. U mnie od początku był super, ale ostatnio (80k) juz w ogóle przestał trzymać. Przy wymianie tylnych hamulców cos tam poregulowali w Aso i znowu jest żyleta - na 3-4 kliku trzyma na amen. Także nie jest słaby od początku.
  3. To samo powiedział mój znajomy który zakłada instalacje od 15 lat. Tylko dwie osoby na świecie wiedzą lepiej o monstrualnych przeciążeniach w OGROMNIE wyżyłowanym 2.8 R6 powyżej 4000 obr/min :lol: :lol: :lol:
  4. Szczerze mówiąc nie pamietam kiedy mi na cos nadepnales ale pewnie Ci sie udało i mozesz byc dumny "ziomek" :lol: Jestem bardzo spokojny. Powtórzę jeszcze raz, po pierwsze auta typu toyota nie dają od siebie nic poza niezawodnością (i to nie zawsze), po drugie połowa opinii na temat awaryjności BMW rodzi sie z aut kupowanych w dolnych pułapach pieniężnych dla danego modelu, z bliżej nie określona historia. Tez mamy w domu toyotke (rav4 2011) i nie powiem na nią ani jednego złego słowa dopóki służy tylko do jazdy z punktu a do b :roll:
  5. Jakbys miał gdzies to byś sie juz nie odzywał :lol: :lol: :lol:
  6. Toyota Avensis 2.2 DCAT 177 KM. Głowica z wadliwego stopu aluminium. 100 000 km zaczynają się robić wżery. Wymieniasz uszczelkę - bez efektu. Wymieniasz głowicę - po chwili to samo. D4D gówniane wtryski denso i ciągłe problemy z EGR i DPF. Bezawaryjne Toyoty - owszem, wolnossące benzyny. 1.6 100km albo 2.0 150 km. Brak osiągów, brak przyjemności z jazdy, brak oszczędności. Jedynie bezawaryjność. Jeśli to jest Twoim priorytetem sprzedaj 335d i kup sobie Avensisa 1.8. Jeśli nie to skończ drążyć bezsensowny temat i zaśmiecać temat kolegi.
  7. Ale czemu tak ich słuchasz, zabiorą ci gwarancje za opony czy jak ? I tak chcesz obniżyć auto wiec jak maja zabrać to za sprężyny.
  8. Randall odpowiedział(a) na Mariuszpol temat w E46
    Mialem ibizke 6L 130@160km, 400nm, e46 320d seryjnie nie miało szans żadnych. Ale to była jedyna zaleta tej mydelniczki :D
  9. Wiekszego pier*olenia w zyciu nie slyszalem :lol: :lol: :lol: Ciekawe czy w tej 550i E60 z gazem o którą jest pytanie w tym dziale też odcina przy 5 tyś :lol: :lol: :lol: Przywalasz się z zasady czy z nudów? Zabłysnąłeś wiedzą na temat instalacji do silnika 2,8 o którym mowa w tym temacie, do innego dwukrotnie mocniejszego. Widzisz różnicę? Wiesz jakie podzespoły dobry gazownik dobiera do różnych silników? Ręce opadają. Chcesz mi powiedzieć zabawny człowieczku ze do 2.8 193 km nie ma takich komponentów aby utrzymały porządne parametry powyżej 4000-5000 obr? Hahahahahahah dobry jesteś powiem Ci, dla zenia chyba nawet czarne nazwałbyś białym. Moze powiedz jak trzymają parametry auta na gazie wyposażone w turbo gdy nagle robi sie wielkie obciążenie ? Moze tak tez odcina ? Moze gaz chodzi tylko na wolnych obrotach ? SKOŃCZ TĄ BŁAZENADĘ , a ty zenuś następnym razem jak zakładasz sobie drugie konto to przynajmniej zmień IP :lol: :lol: :lol:
  10. Wiekszego pier*olenia w zyciu nie slyszalem :lol: :lol: :lol: Ciekawe czy w tej 550i E60 z gazem o którą jest pytanie w tym dziale też odcina przy 5 tyś :lol: :lol: :lol:
  11. Kolejna żałosna kompromitacja MIRASA :lol: :lol: :lol: GAZ do 4000 obrotów - BUHAHAHAHAHAHAHA dla oszczędzania silnika, no tak bo później na gazie wybucha :lol: :lol: :lol: Profesjonalnie założona instalacja - NIEMIEC PŁAKAŁ JAK SPRZEDAWAŁ. Teraz jak widać miras jest nie tylko bogiem BMW ale i fachmanem od LPG. Całej reszty bagna nie chce się nawet komentować :lol: :lol: :lol: :lol:
  12. Obszyta kierownica. Powody mogą być różne :norty:
  13. Zrobić z zewnątrz M3 E91 i wstawić motor od starej m3 albo uturbić 2.5.. Po co w ogóle piszesz te bzdury ? Swoje 440 km już ogarnąłeś ?
  14. No to bardzo się cieszę że udało się ogarnąć :)
  15. Jedyna turbo-benzyna w e92 to 335i kolego.
  16. Randall odpowiedział(a) na Mariuszpol temat w E46
    Mowa była o Leonie 1 bo ten na fotce nie występował z 1.9 150 km.
  17. Ja kupiłem oryginalne w mautoczesci.pl, może nie są tanie ale spokojnie wystarcza ich na 2 lata.
  18. A wujek katuje na gpowerze i "jakoś" jezdzi :D
  19. 238 licznikowe ale rozpędzanie od 220 do 238 trwa wieczność w moim ropniaku :(
  20. Przecież napisałem ze jak swap to tylko na M3 V8 bo każdy inny motor mozna kupić normalnie w kombi bez kombinacji.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.