Treść opublikowana przez Randall
-
bmw F10 528i WBAXH31040DX37540
Randall odpowiedział(a) na olopikolo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi się że to po prostu niedbalstwo wystawiającego ogłoszenie. Być może autem ktoś jeździ na codzień. Zadzwoń zapytaj jaki jest przebieg w chwili obecnej.
-
E87 120d+ >> woytek13
Widziałem na kosmetyce :cool2: Fajna i ładnie wyposażona. Jak masz się zamiar dłużej wiązać to ksenon można dorzucić z czasem. Gratuluję !
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Nieważne czy na zimnej benzynie czy na zimnej ropie i tak to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
-
F36 - 428i xDrive GC - Sparkling Brown Chip str. 3 :)
Świetna jest, ten kolor robił mega szał w pełnym słońcu na Ułężu. A pięć minut temu miajałem się w Przemyślu z twoją ex e92, no chyba że ktoś miał taki sam kolor i paski performance :P Świeżo zarejestrowana u nas.
-
[E39] 535i Koszt tapicerowania wnętrza
Obszycie prawdziwą skórą dobrej jakości będzie kosztowało 3-4 razy tyle. Poszukaj lepiej cierpliwie, teraz jest pełno anglików na części.
-
performance-power-kit allegro co to jest
Zmieniają komputer na taki z inna mapa i montują nowy intercooler. Założyłem tylko ze względu na utrzymanie gwarancji. Wzrosty mniejsze niz po programie. W twoim wypadku bezsens całkowity bo za polowe tej kwoty zrobisz dobry program i założysz większy ic.
-
BMW 335i vs Nissan 370z vs Subaru wrx sti vs Ford focus rs
Malutki i starodawny :shock: No ok. Przypominam że jak się chce większy to jest jeszcze seria 6.
-
BMW 335i vs Nissan 370z vs Subaru wrx sti vs Ford focus rs
Serio? Ponadczasowa linia E92 jest 50 lat do tyłu w porównaniu do A5 którego przód wygląda tak samo nudno jak A3,A4,A6,A7 i A8 ? :shock: Jeszcze te przedliftowe ledy w kropki które wyglądają jak lampy z allegro do golfa 4.. Boczna linia ciężka i mało dynamiczna, jedynie z tyłu jest w miarę ok..
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Zastanawiam się jaki ma cel podawanie takich wyników z przejazdu na odcinku 7 km bez korków ? Mogę zrobić na takim odcinku spalanie 3.0 L ale czy to znaczy że moje auto tyle pali.. ? :wink:
-
Obniżenie zawieszenia
Pro kit rewelacja, jeden z lepszych modów w moim aucie. Niby niższe sprężyny a lepiej wybierają nierówności niż seryjne. Polecam 101%.
-
F30 FL - oficjalne zdjęcia
Czemu akurat 325d, skąd to info :roll: 335d to sie zgodzę ..
-
F30 FL - oficjalne zdjęcia
No tak lifting to w ogóle ściema, powinni przecież co 3 lata przedstawiać nowy model :roll:
-
Kupuje F30-pierwsze BMW-trudny wpis
Przy rozsądnej jeździe wszystko się zgadza. Tylko że przy pełnym bucie diesel spali wciąż 8 a benzyna 15-16 i tutaj jest różnica.
-
F36 420i M-Pakiet Alpine Weiss
4 GC jest świetne, w tym kolorze i mpaku tymbardziej ! Gratuluję :) Mam taki sam plan na silnik jak bede zmienial auto :P
-
428i Gran Coupe - config help
Teraz w każdym modelu bedzie tak ze światłami - ksenon jest wycofywany. Nawet w jedynce LCI jest teraz tylko halogen lub led.
-
koszty montażu akcesoriów f32 w ASO
Faktycznie ceny wszedzie inne, trzy lata temu w Rzeszowie w Aso za grilla z montażem zapłaciłem 480 pln.
-
428i Gran Coupe - config help
Bolek, skąd masz te ceny ? Tarcza przód standard: 533,66 zł Tarcza przód ///M: 1 419,85 zł Nawet przy rabacie różnica jest trzykrotna. To są ceny wyjściowe z bmwstore.pl (oni z automatu dają chyba jakiś mały rabat).
-
koszty montażu akcesoriów f32 w ASO
Rób poza ASO. Zakładasz części dedykowane przez BMW więc nikt za to nie ma prawa zabrać Ci gwarancji.
-
428i Gran Coupe - config help
O takiej różnicy nawet bym nie wspomniał, pamietam jak miałem pierwsza wymianę przednich hamulców w f20 to kosztowała koło 2000 a miły pan w salonie podliczył ze przy hamulcach M byłoby to koło 5000, albo kłamał albo w jedynce sa inne ceny..
-
428i Gran Coupe - config help
Pamiętajcie o cenach klocków i tarcz do hamulców M (zwykłe x 3) :)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Rivasi tez nie wiem jak wyglądasz, możliwe ze gadaliśmy :) Kri dzieki bardzo, starałem sie zeby to jakoś wyglądało mimo braku zmian w stosunku do poprzedniego roku. Czasy porażka, 6. miejsce w klasie i nawet nie wiem jaki był czas przejazdu bo był tylko czas "łączny". Mam wrażenie ze to o czas reakcji sie rozbiło bo wygrał ze mną kolega Robi z którym dzien wcześniej lataliśmy u nas w miescie i zawsze były 1-2 długości dla mnie obojętnie czy od zera czy z rolki .. Ale i tak zabawa była przednia :cool2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Auto jest rewelacyjne, szczerze gratuluję ! Spasowanie, dobór odcieni przez lakiernika itp - wszystko naprawdę na 5+ ! Ale faktycznie dużo ludzi nie wiedziało o co chodzi, jest tak dobrze zrobione że myśleli że tak wyszła z fabryki :mad2: :) Następnym razem można urozmaicić zlot wjazdem najciekawszych / najbardziej pomodzonych aut na jakiś specjalny "dywanik" i omówieniem ich do mikrofonu dla szerszej publiczności. Wtedy nie tylko próby sportowe byłyby w centrum uwagi :cool2:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Mysle ze byłoby dużo lepiej bo wtedy nie bedzie tego brzydkiego odcięcia błotników, bedzie bardziej spójnie :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Niestety 15 lat temu miałem 14 lat i wszystkie ściany w pokoju wytapetowane plakatami z "GT" ale dzieki ze mnie odmladzasz :D Jakby słupki przednie inaczej sie układały to byłoby lepiej..
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dokładka super, biała perła i czarny dach też, ale te słupki… Wiem że masz zawsze swoje zdanie ale przypomina mi to jak kiedyś w 10-15 lat temu hitem tuningu było malowanie flip-flop czyli do połowy.. Ale może na żywo będzie lepiej :)