Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Pershing wiedział co dobre :8)
  2. Do mnie rownież ani troche nie przemawia ten styl (stance?) jak w czerwonej. Za to taki torowy z dobrym zawieszeniem, jakimiś dodatkami carbonowymi i porządnymi kołami w stylu BBS jak najbardziej :)
  3. Randall odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    U nich nigdy nikt na nic się nie skarżył :lol: Ja miałem kiedyś nie tyle co piszczenie ale takie aż buczenie - jakby lokomotywa się zatrzymywała. W identycznej sytuacji - dopiero pod sam koniec hamowania. Im cieplej na zewnątrz tym głośniej.. Ciśnienie na maksa ale oczywiście dowiedziałem się że to wina klocków bez azbestowych i ten typ tak ma :shock: Co ciekawe po wymianie klocków i tarcz (w salonie na oryginały) cisza aż do dziś (odpukać). No ale to w zwykłych hamulcach.
  4. Tutaj masz co nieco o folii: viewtopic.php?f=158&t=219836&start=255 - oczywiście nie musi tak być, z pewnością wiele osób sobie chwali. Osobiście bym się nie zdecydował, zresztą myślę że jak odbierzesz nowiutkie auto w salonie to radość przyćmi pomysły o oklejaniu :) P.S. Z tym malowaniem jednego elementu za kilka tysięcy to sprzedawca nieźle Cie czarował :)
  5. Mam nadzieje ze moja dwojka nie zniknela w zamieszaniu :D
  6. Wlasnie, koledzy maja racje, utrzymac w czystosci material w cabrio to malo realne..
  7. Uważam tak samo jak Ty :) jeszcze raz graty fajnej limuzyny.
  8. Ładny, to chyba końcówka tego modelu ? Bo te wczesne, przeważnie przerdzewiałe i z padniętym zawieszneniem dorobiły się już nawet fanpage "beka z w220" na facebooku :)
  9. Świetnie wygląda 2 w cabrio, nawet miałem ostatnio okazję posiedzieć w takiej :) Motor też bardzo rozsądnie wybrany (chip :twisted: ). Zmieniłbym tylko koła bo te są słabe i za małe. Gratuluję !
  10. Randall odpowiedział(a) na Vale46 temat w G11, G12
    Inne grupy docelowe kupują S-klasę, a inne siodemkę, myślę że tak było jest i będzie.
  11. Tez mam takie ramki, juz drugi komplet, niestety po roku piano black schodzi i robia sie matowe, ale i tak kupie następne bo super wyglądają !! Jest dużo kolorów ale żaden inny nie jest fajny :)
  12. Jak mpak to tylko kompletny..
  13. Randall odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w F10, F11
    Właśnie miałem przytoczyć Twój wpis o szumiących ramkach bo tak jak autor miałeś E92 a teraz E63 - starszą ale też "szóstkę". Ja bardzo dużo jeździłem 630i E63 LCI i nawet powyżej 200km/h nie było słychać żadnych szumów - auto 2009 rok. Myślę że w nowszej budzie nie zrobili gorzej.
  14. Randall odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w F10, F11
    Mówią ze 2016.
  15. No to dziwie Ci sie, nawet zwykły tempomat z funkcja hamowania po kilkuset kilometrach obsługuje sie przyjemniej niż pedal gazu. Wszystko sterowane z kierownicy która i tak musisz trzymać a nogi odpoczywają..
  16. Patrząc na stan przedniej tablicy to dzwon był nie tylko w USA :lol:
  17. Randall odpowiedział(a) na Vale46 temat w G11, G12
    Jak dla mnie zbędne, ale widać jak technika idzie do przodu :cool2: Skopiowałeś tekst złomnika który sobie to wszystko wymyślił. A wcześniej skompromitował się w artykule o używanych F10 (na codzień pracuje w gazecie Motor).
  18. Nie myślałeś o 313 performance w 18" które były specjalnie do E87 ? http://i288.photobucket.com/albums/ll194/anoooooh/DSC_0015-1.jpg EDIT: doczytałem że chcesz 19"
  19. Mozna bedzie sterować gestami, dotyk to słaby pomysł.
  20. Randall odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w F10, F11
    Nie wiem jak z komfortem ale wiem jedno - 6GC to najładniejszy sedan BMW na dzień dzisiejszy - moim zdaniem oczywiście. F10 też jest świetna ale do linii 6GC jest jej daleko. Ostatnio jak się nudziłem w salonie to zobaczyłem piękną białą 640d GC z mpakietem - dzieło sztuki. I z pewnością jeździ ich o wiele wiele mniej niż F10. Ale z drugiej strony F10 napewno jest praktyczniejsze - jeśli myślisz o przewozie z tyłu 3 osób to GC odpada.. Więcej pewnie napisze Sławomir który ma piękną GC od niedawna :cool2: Co do silnika to szkoda że nie ma m650d ale jakiejś ogromnej przepaści w osiągach chyba nie ma.. http://i.imgur.com/DCsiQdT.jpg P.S. No i te szyby bez ramek :twisted:
  21. I w nowym X1 też ma być.
  22. Fajnie że spełniłeś marzenie ale po co teraz od razu je okaleczać takimi agro tuningami ?
  23. Taki plan jest mi bardzo bliski :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.