Treść opublikowana przez Randall
-
E46 320D Lifestyle Edition
Pershing wiedział co dobre :8)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Do mnie rownież ani troche nie przemawia ten styl (stance?) jak w czerwonej. Za to taki torowy z dobrym zawieszeniem, jakimiś dodatkami carbonowymi i porządnymi kołami w stylu BBS jak najbardziej :)
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
U nich nigdy nikt na nic się nie skarżył :lol: Ja miałem kiedyś nie tyle co piszczenie ale takie aż buczenie - jakby lokomotywa się zatrzymywała. W identycznej sytuacji - dopiero pod sam koniec hamowania. Im cieplej na zewnątrz tym głośniej.. Ciśnienie na maksa ale oczywiście dowiedziałem się że to wina klocków bez azbestowych i ten typ tak ma :shock: Co ciekawe po wymianie klocków i tarcz (w salonie na oryginały) cisza aż do dziś (odpukać). No ale to w zwykłych hamulcach.
-
Nowiutkie 428i Gran Coupe a… oklejanie folią
Tutaj masz co nieco o folii: viewtopic.php?f=158&t=219836&start=255 - oczywiście nie musi tak być, z pewnością wiele osób sobie chwali. Osobiście bym się nie zdecydował, zresztą myślę że jak odbierzesz nowiutkie auto w salonie to radość przyćmi pomysły o oklejaniu :) P.S. Z tym malowaniem jednego elementu za kilka tysięcy to sprzedawca nieźle Cie czarował :)
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Mam nadzieje ze moja dwojka nie zniknela w zamieszaniu :D
-
220i M Sport Cabrio
Wlasnie, koledzy maja racje, utrzymac w czystosci material w cabrio to malo realne..
-
E46 320D Lifestyle Edition
Uważam tak samo jak Ty :) jeszcze raz graty fajnej limuzyny.
-
E46 320D Lifestyle Edition
Ładny, to chyba końcówka tego modelu ? Bo te wczesne, przeważnie przerdzewiałe i z padniętym zawieszneniem dorobiły się już nawet fanpage "beka z w220" na facebooku :)
-
220i M Sport Cabrio
Świetnie wygląda 2 w cabrio, nawet miałem ostatnio okazję posiedzieć w takiej :) Motor też bardzo rozsądnie wybrany (chip :twisted: ). Zmieniłbym tylko koła bo te są słabe i za małe. Gratuluję !
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Wow ale kot :8)
-
nowe bmw 7 2016
Inne grupy docelowe kupują S-klasę, a inne siodemkę, myślę że tak było jest i będzie.
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
Tez mam takie ramki, juz drugi komplet, niestety po roku piano black schodzi i robia sie matowe, ale i tak kupie następne bo super wyglądają !! Jest dużo kolorów ale żaden inny nie jest fajny :)
-
Przedni zderzak F11 2012 bedzie pasowac od lift-a ?
Jak mpak to tylko kompletny..
-
BMW m550d vs BMW640 gc
Właśnie miałem przytoczyć Twój wpis o szumiących ramkach bo tak jak autor miałeś E92 a teraz E63 - starszą ale też "szóstkę". Ja bardzo dużo jeździłem 630i E63 LCI i nawet powyżej 200km/h nie było słychać żadnych szumów - auto 2009 rok. Myślę że w nowszej budzie nie zrobili gorzej.
-
BMW m550d vs BMW640 gc
Mówią ze 2016.
-
BMW 4GC biel alpejska - konfiguracja
No to dziwie Ci sie, nawet zwykły tempomat z funkcja hamowania po kilkuset kilometrach obsługuje sie przyjemniej niż pedal gazu. Wszystko sterowane z kierownicy która i tak musisz trzymać a nogi odpoczywają..
-
E60 535i M-pakiet 2009r VBANW13579C160113
Randall odpowiedział(a) na logo77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPatrząc na stan przedniej tablicy to dzwon był nie tylko w USA :lol:
-
nowe bmw 7 2016
Jak dla mnie zbędne, ale widać jak technika idzie do przodu :cool2: Skopiowałeś tekst złomnika który sobie to wszystko wymyślił. A wcześniej skompromitował się w artykule o używanych F10 (na codzień pracuje w gazecie Motor).
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Nie myślałeś o 313 performance w 18" które były specjalnie do E87 ? http://i288.photobucket.com/albums/ll194/anoooooh/DSC_0015-1.jpg EDIT: doczytałem że chcesz 19"
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Mozna bedzie sterować gestami, dotyk to słaby pomysł.
-
BMW m550d vs BMW640 gc
Nie wiem jak z komfortem ale wiem jedno - 6GC to najładniejszy sedan BMW na dzień dzisiejszy - moim zdaniem oczywiście. F10 też jest świetna ale do linii 6GC jest jej daleko. Ostatnio jak się nudziłem w salonie to zobaczyłem piękną białą 640d GC z mpakietem - dzieło sztuki. I z pewnością jeździ ich o wiele wiele mniej niż F10. Ale z drugiej strony F10 napewno jest praktyczniejsze - jeśli myślisz o przewozie z tyłu 3 osób to GC odpada.. Więcej pewnie napisze Sławomir który ma piękną GC od niedawna :cool2: Co do silnika to szkoda że nie ma m650d ale jakiejś ogromnej przepaści w osiągach chyba nie ma.. http://i.imgur.com/DCsiQdT.jpg P.S. No i te szyby bez ramek :twisted:
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
I w nowym X1 też ma być.
-
Nowy, szczęsliwy właściciel Z3 - pisać opinie :) !
Fajnie że spełniłeś marzenie ale po co teraz od razu je okaleczać takimi agro tuningami ?
-
E46 330Ci AC Schnitzer Zielona Góra WBABW52040PM03114
Randall odpowiedział(a) na Tomson-86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFabryczny pakiet ac schnitzer nie istnieje.
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Taki plan jest mi bardzo bliski :D