Skocz do zawartości

gk tds

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gk tds

  1. Ja mam dokladnie takie same objawy.W tygodniu zdjalem filtry kabinowe i spryskslem mechanizm wycieraczek wd40.Troche jakby jest lepiej,ale od czasu do czasu wycieraczki glupieja.Musze jeszcze zlokalizowac przekaznik i go wymienic moze to pomoze.
  2. U mnie drl dziala dokladnie tak samo.
  3. Masz fejs na usb wiec zaznaczasz obd.Inpe instalujesz w zgodnosci winxp.
  4. Jesli masz lma2 to mozesz zakodowac sobie rowniez Welcom light,chyba ze juz masz.
  5. Wydaje mi sie ze czujnik auc jest na prawym filtrze kabinowym.U mnie tez byl blad auc jak sie kostka wypiela z czujnika na filtrze.Po wpieciu i skasowaniu bledu juz nie powraca.
  6. gk tds odpowiedział(a) na pieczek temat w Galeria - nasze samochody
    Swietne auto,m-pak wiadomo robi robote,szczegolnie na jasnym kolorze.Wyposazenie nienajgorsze,jest co potrzeba,a 650 niutkow to niezle musi sie odpychac :D
  7. gk tds odpowiedział(a) na Razer temat w E60, E61
    Zderzak musisz sciagnac(20 min.roboty)zeby wymienic wiazke.Byc moze modul w bagazniku jest uwalony,ze pokazuje bledy wszystkich czujnikow.Sprawdz czy nie jest zamokniety.
  8. Podjedz do kogos kto ma Disa niech sprawdzi cisnienia jakie sa w wydechu,chyba ze juz to robiles.
  9. Kolego masz na mysli skrzynke w bagazniku?
  10. Witam.Odgrzeje kotleta mam taki sam problem,plus taki blad http://img337.imageshack.us/img337/6166/img0228ha.jpg Czy moga sie zacierac czy to wina elektroniki ma ktos jakis pomysl?Duzo roboty zeby sie dostac do mechanizmu,bo wolalbym to zrobic sam.
  11. gk tds odpowiedział(a) na MateuszC temat w E60, E61
    Ja mam disa od kilku dni,wczesniej tego nie sprawdzalem,ale po wyjeciu klapek nie zauwazylem zadnej roznicy w zachowaniu auta.Teraz bede czesciej kontrolowal dpf disem.
  12. gk tds odpowiedział(a) na MateuszC temat w E60, E61
    Nie ma,osobiscie je wywalilem. :cool2:
  13. gk tds odpowiedział(a) na MateuszC temat w E60, E61
    Mam nowe dwa termostaty,temp trzyma ksiazkowo 8-)
  14. gk tds odpowiedział(a) na MateuszC temat w E60, E61
    W piatek mam trase po niemczech ok 400km,to sie pewnie przeczysci :mrgreen:
  15. gk tds odpowiedział(a) na MateuszC temat w E60, E61
    Witam.Grzebalem troche dzis disem i u mnie jest tak http://img571.imageshack.us/img571/1150/img0226l.jpg Filtra nigdy nie wypalalem disem, przelot 222kkm,klapki usuniete,mysle ze jest jeszcze ok.Co sadzicie koledzy
  16. Mozesz napisac kolego gdzie takie cos mozna kupic?Najlepiej zapodaj jakiegos linka do aukcji.Dzieki
  17. Sam to sobie zakodowalem w module IKHA,widac wtedy prace wentylatora w pozycji AUTO. DRL ustawilem na 40%(wert_02),nie swieca za jasno,tylko na zdjeciu tak wyszlo.
  18. Tez mialem wszystkie szyby przyciemnione,ale dla swietego spokoju zerwalem folie z przednich bocznych,bo przegladu nie chcieli podbic ,choc to nie problem.Tylko szkoda kasy na mandaty,mieszkam w Holandii,a tu stawki troche inne niz w PL i za szyby tez ganiaja :mad2:
  19. Jasne ze lepiej,ale czekaja mnie i tak spore wydatki:zawias przod,tarcze,klocki,olej w skrzyni,felgi na lato,wiec o lampach LCI na razie nie mysle,a po drugie wcale az tak bardzo mi sie nie podobaja.
  20. Daleko masz? Moze warto podjechac?Wtedy zobaczysz i wezmiesz vin
  21. Na poczatek wymien odme,bo moze byc zapchana dlatego kopci i pluje olejem.
  22. A to co :?: :mad2: :mad2: :mad2: galeria :?:
  23. Najlepiej sprawdz w ukrytym menu jaka jest temperatura plynu chlodzacego.Test nr7.
  24. Pewnie zalezy od roku produkcji.Jak masz inpe to sprawdz jaki masz modul swiatel,bedzie wiecej wiadomo.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.