Treść opublikowana przez gk tds
-
Wycieraczki - powracają i przesuwajś się w górę 5/7 cm
Ja mam dokladnie takie same objawy.W tygodniu zdjalem filtry kabinowe i spryskslem mechanizm wycieraczek wd40.Troche jakby jest lepiej,ale od czasu do czasu wycieraczki glupieja.Musze jeszcze zlokalizowac przekaznik i go wymienic moze to pomoze.
-
Światła dzienne e60/61 z modułem LMA2
U mnie drl dziala dokladnie tak samo.
-
Światła dzienne e60/61 z modułem LMA2
Masz fejs na usb wiec zaznaczasz obd.Inpe instalujesz w zgodnosci winxp.
-
Światła dzienne e60/61 z modułem LMA2
Jesli masz lma2 to mozesz zakodowac sobie rowniez Welcom light,chyba ze juz masz.
-
nie działa klima E60/E63 błąd AUC
Wydaje mi sie ze czujnik auc jest na prawym filtrze kabinowym.U mnie tez byl blad auc jak sie kostka wypiela z czujnika na filtrze.Po wpieciu i skasowaniu bledu juz nie powraca.
-
-E60 535D-
Swietne auto,m-pak wiadomo robi robote,szczegolnie na jasnym kolorze.Wyposazenie nienajgorsze,jest co potrzeba,a 650 niutkow to niezle musi sie odpychac :D
-
E61 Wymiana wiązki PDC tył
Zderzak musisz sciagnac(20 min.roboty)zeby wymienic wiazke.Byc moze modul w bagazniku jest uwalony,ze pokazuje bledy wszystkich czujnikow.Sprawdz czy nie jest zamokniety.
-
530d 218ps zapchany DPF co radzicie ?
Podjedz do kogos kto ma Disa niech sprawdzi cisnienia jakie sa w wydechu,chyba ze juz to robiles.
-
Wycieraczki - powracają i przesuwajś się w górę 5/7 cm
Kolego masz na mysli skrzynke w bagazniku?
-
Wycieraczki - powracają i przesuwajś się w górę 5/7 cm
Witam.Odgrzeje kotleta mam taki sam problem,plus taki blad http://img337.imageshack.us/img337/6166/img0228ha.jpg Czy moga sie zacierac czy to wina elektroniki ma ktos jakis pomysl?Duzo roboty zeby sie dostac do mechanizmu,bo wolalbym to zrobic sam.
-
530d Klapki . a DPF
Ja mam disa od kilku dni,wczesniej tego nie sprawdzalem,ale po wyjeciu klapek nie zauwazylem zadnej roznicy w zachowaniu auta.Teraz bede czesciej kontrolowal dpf disem.
-
530d Klapki . a DPF
Nie ma,osobiscie je wywalilem. :cool2:
-
530d Klapki . a DPF
Mam nowe dwa termostaty,temp trzyma ksiazkowo 8-)
-
530d Klapki . a DPF
W piatek mam trase po niemczech ok 400km,to sie pewnie przeczysci :mrgreen:
-
530d Klapki . a DPF
Witam.Grzebalem troche dzis disem i u mnie jest tak http://img571.imageshack.us/img571/1150/img0226l.jpg Filtra nigdy nie wypalalem disem, przelot 222kkm,klapki usuniete,mysle ze jest jeszcze ok.Co sadzicie koledzy
-
Czy jest możliwe podłączenie subufera w BMW 5 e60
Mozesz napisac kolego gdzie takie cos mozna kupic?Najlepiej zapodaj jakiegos linka do aukcji.Dzieki
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Sam to sobie zakodowalem w module IKHA,widac wtedy prace wentylatora w pozycji AUTO. DRL ustawilem na 40%(wert_02),nie swieca za jasno,tylko na zdjeciu tak wyszlo.
-
[E60] 520d 2006
Tez mialem wszystkie szyby przyciemnione,ale dla swietego spokoju zerwalem folie z przednich bocznych,bo przegladu nie chcieli podbic ,choc to nie problem.Tylko szkoda kasy na mandaty,mieszkam w Holandii,a tu stawki troche inne niz w PL i za szyby tez ganiaja :mad2:
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Jasne ze lepiej,ale czekaja mnie i tak spore wydatki:zawias przod,tarcze,klocki,olej w skrzyni,felgi na lato,wiec o lampach LCI na razie nie mysle,a po drugie wcale az tak bardzo mi sie nie podobaja.
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
.
-
E90 330iA Holandia brak vinu
gk tds odpowiedział(a) na feel_x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaleko masz? Moze warto podjechac?Wtedy zobaczysz i wezmiesz vin
-
525d olej tryska przez miarkę, i auto dymi
Na poczatek wymien odme,bo moze byc zapchana dlatego kopci i pluje olejem.
-
[E60] 520d 2006
A to co :?: :mad2: :mad2: :mad2: galeria :?:
-
3.0i Wysoka temperatura silnika.
Najlepiej sprawdz w ukrytym menu jaka jest temperatura plynu chlodzacego.Test nr7.
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Pewnie zalezy od roku produkcji.Jak masz inpe to sprawdz jaki masz modul swiatel,bedzie wiecej wiadomo.