Treść opublikowana przez gk tds
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Witam.Musialbys sprawdzic jaki masz modul swiatel,czy lma czy lma2.Sprawdzalem na realoem to nowsze moduly byly od 03,2005 ale mozesz u siebie sprawdzic,najlepiej inpa. Pozdrawiam.
-
E60 530iA - rocznik 2004
Bardzo fajna i niezle wypasiona furka.Brakuje tylko navi prof.
-
E60 520D czyli moj Dupo-woz
Fajna furka,tylko kiera nie po tej stronie co trzeba :D
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
.
-
E61 530D
Witam Kolege.Widzialem auto na zywo kilka miesiecy temu,fajne jest,a na tych kolach wyglada megakozacko. :cool2:
-
[E60] 530d 218 ps delikatne pykanie
Zapomnialem dodac ze u mnie tez cyka tylko troche ciszej.Slychac tylko przy odkreconym korku.W poprzedniej e39 530d tez tak cykalo.
-
[E60] 530d 218 ps delikatne pykanie
Na odpalonym silniku odkrec korek wlewu oleju i posluchaj czy pykanie dochodzi z tamtad.Bylo kiedys na forum o tym pykaniu musisz poszukac.
-
Prosze o ocene e60 545i
gk tds odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pierwszy rzut okiem to wypasem nie grzeszy jak na 545i :shock:
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
Witam.Czy jak mam takie wpisy w lm2 WELCOME_LIGHT_ACTIVE nicht_aktiv WL_AL nicht_aktiv WL_BLK_H nicht_aktiv WL_BLK_V nicht_aktiv WL_DAUER wert_01 WL_FL nicht_aktiv WL_KZL soft_einschalten WL_MAX_DAUER wert_01 WL_NSL nicht_aktiv WL_NSW nicht_aktiv WL_POL aktiv WL_SL_1 nicht_aktiv WL_SL_2 hart_einschalten moge aktywowac welcome light i jeszcze HEIMLEUCHTEN_FUNKSCHL czyli follow me home po zamknieciu auta?Przerabial ktos ten temat?Dzieki
-
Koszty zamontowania PDC
Zderzaki jesli nie masz pod PDC,wiazki, czujniki,modul, panel sterowania,dokodowanie do auta,troche tego jest,mowimy oczywiscie o ori bmw.
-
NIE MOGE RUSZYC PO ZMIANIE KÓŁ
To jest rozmiar opon z 7er,bo do e60/61 powinny byc 245/35/19 i 275/30/19.Pozdrawiam
-
tarcze przednie bosch, ate czy textar 530d
Tarcze ATE
-
E90 330i co sadzicie...
gk tds odpowiedział(a) na feel_x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak widze takie felgi,to na 99% autem jezdzil jakis turas,duzo sie tego widzi tutaj na ulicach.Jak chcesz w Holandii znalesc dobrze wyposazone auto to musisz do ceny dorzucic ze 4kola euro,bo wiekszosc tutaj to straszne bidy,a dobry wypas tez ciezko znalesc i swoje kosztuje.Moj znajomy ma tutaj na sprzedaz 535d 2005r przebieg ok.150tys. z bardzo dobrym wypasem,p-pak,HUD,aktywny tempomat,komforty z masazem,panorama,grzana kiera itp. bezwypadkowa,serwisowana za 24kola euro :mad2:
-
525d drgania kierownicy podczas zwalniania!!
W srode bede mial sprawdzony komplet kol z nowymi oponami zaloze na probe i napisze co i jak.
-
525d drgania kierownicy podczas zwalniania!!
Zrób sobie jeszcze taki test. Zobacz czy drgania występują przy bardzo delikatnym hamowaniu oraz przy bardzo mocnym, takim na maksa. Jeżeli przy bardzo mocnym i delikatnym nie masz tych objawów to prawie pewny będzie problem z tulejami górnymi wahaczy przednich. U mnie jest tak:130km/h lekkie dotkniecie hamulca wali w kiere jak cholera,130km/h,hebel na maxa-nie ma zadnego bicia,a ponizej 80km/h bicie wogole nie wystepuje obojetnie jak hamuje.Co obstawiacie:tarcze czy wahacze?
-
Brzydko pachnie !!!!!!!!
Ostatnio tez mialem z ty problem,po wymianie filtrow kabinowych juz nic nie smierdzi. :cool2:
-
E60 530d Kopci
W tym roczniku na 99,9% jest na pokladzie.Koncowki wydechu masz zagiete do dolu czy proste?
-
[e39] 530d nie zagrzewa się :(
Dokladnie o ten.
-
530dA 2001r spalanie, duże?
Pewnie w miescie wedlug komputera :duh:
-
[e39] 530d nie zagrzewa się :(
Pewnie masz jeszcze termostat egr uwalony i dlatego ci sie nie dogrzewa.
-
BMW E61 540I Spalanie
Poprzednia e39 530d po lifcie palila ok.1-1,5 litra wiecej niz obecna e61 530d 2005.Po lifcie sa podobno troszke oszczedniejsze.
-
Problem z ładowaniem??!!
U mnie to samo ladowanie czasem podczas silnych mrozow to 15,1v :shock:Z autem nic sie nie dzieje.
-
BMW E34 aka E60 2,5TDS
gk tds odpowiedział(a) na Pyra20 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo co ty,przeciez jest zjawiskowa :duh:
-
530d brak mocy i wkręca sie do 3tyś
progowa pompe paliwa :D :search:
-
parktronik w e61
Obsluchaj wszystkie czujniki po kolei czy cykaja.