Skocz do zawartości

gk tds

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gk tds

  1. Kolego tu jest mowa o skrzyni GM a5s360/390r,a tych jest niewiele na rynku wtornym i kosztuje troche wiecej http://moto.allegro.pl/item1069181438_skrzynia_biegow_automat_bmw_3_0_diesel_e39_530d.html
  2. gk tds odpowiedział(a) na grzechu 031 temat w E39
    U mnie telestart jest w bagazniku pod polka zaraz za fotelami.Musisz odkrecic te uchwyty do mocowania bagazu wyjac polke i tam go znajdziesz.
  3. Mam dokladnie tak samo,tuleje plywajace do wymiany.
  4. Ja tez sie raz skusilem na uzywke,bo taniej,a po paru miesiacach musialem ja wyrzucic na smietnik i kupic nowa.Nie wiadomo jak dlugo Ci ta uzywka wytrzyma,tydzien cz pol roku?
  5. gk tds odpowiedział(a) na Intraco temat w E39
    Nie ma innej mozliwosci sciagniecia miski w tds.Silnik do gory lub caly zawias w dol.
  6. Ja zatankowalem u wroga ostatnia stacja przed Szczecinem jadac do domu,po 10km padla pompa progowa.Do tego czasu wszystko bylo ok.zadnych buczen pompy itp.Slyszalem sporo negatywnych opinii o tej stacji od kierowcow tirow,ale niestety bylo juz po fakcie.Radze tam nie tankowac.
  7. Co 30 000tys? Poprawcie mnie jak sie myle.
  8. Stawiam na pompe progowa.Mialem takie same objawy.
  9. Ja od 08-2008 wymienilem:odma+obudowa,tuleje tylnej belki ok.1000zl.,2*poduszki nivo 1400zl.,klocki przod 250zl,obydwa termostaty,tulejki wachaczy przod,plyn chlodzacy,czujnik PDC.Do tego standard czyli 2*olej filtry paliwa, oleju, powietrza,ostatnio rowniez pompa progowa 800zl.Wtym czasie zrobilem 40000tys.km.Auto jezdzi tylko po Holandii,w Polsce jest dwa razy w roku.
  10. gk tds odpowiedział(a) na Marekkg temat w E39
    W Inter Cars kosztuje 1000zl orginal,ja po rabatach dalem ok.800zl dwa tyg temu,tez TI AUTOMOTIVE.
  11. gk tds odpowiedział(a) na MrKrzychul temat w E39
    Kolego w Holandii za takie auto z tym przebiegiem musisz dac ok.10000e.Ten ma pewnie z 400k.Mieszkam w Holandii na stale i wiem jakie auto za ile mozna kupic.
  12. Masz uwalone radio.
  13. gk tds odpowiedział(a) na mak1 temat w E39
    Kolego sprawdz czy ci sie sruba na kole pasowym nie poluzowala,tym co napedza alternator,wspomaganie itp,jesli jest slabo dokrecona nie bedzie cisnienia oleju.
  14. Witam.Ja wymienialem uszczelke bez wyciagania miski,poniewaz zeby ja wyciagnac trzeba chyba wyjac silnik,albo zdemontowac lawe przedniego zawieszenia,tak mi sie wydawalo. Odpuscilem sruby na poduszkach silnika i podnioslem go mozliwie jak najwyzej sie da nie uszkadzajac przy tym niczego,a wtedy dostep do uszczelki jest w miare mozliwy.
  15. gk tds odpowiedział(a) na marcinsts temat w E39
    Witam.Na stale mieszkam w Holandii,tu takie auta sa dosc drogie,ale masz pewnosc co do przebiegu i bezwypadkowosci. 1.http://www.autotrader.nl/auto/kopen/Bmw/5-SERIE/6144987/algemeen.htm 2.http://www.autotrader.nl/auto/kopen/Bmw/5-SERIE/6579217/algemeen.htm Pewnie dalo by sie troche utargowac z tych cen.
  16. Podlacze sie do tematu,bo u mnie jest to samo.
  17. gk tds odpowiedział(a) na maciej0610 temat w E39
    W Holandii nie nadaja juz anaologowo,dlatego nic nie odbiera,wiem bo tez mam TV,a w Holandii mieszkam od dawna.PZDR
  18. Nr 1 na rysunku to filtr paliwa,a nr 2 to chlodnica paliwa,3 to przewod doprowadzajacy powietrze do tej chlodniczki.Zeby sie dostac do webasto musisz zdjac lewe kolo,i zdemontowac plastikowe nadkole,tam wlasnie siedzi webasto.
  19. Witam.Kiedys musialem wymienic uszczelke miski olejowej w tds e-39 i wiem ze miska bez wyciagniecia silnika nie wyjdzie,chyba ze na podnosniku zdemontujesz lawe przedniego zawieszenia,ale z tym jest duzo roboty .
  20. gk tds odpowiedział(a) na dddpawel temat w E39
    Kup orginal,nie jest drogi ok.180zl
  21. Przycisk ''s'' nie ma nic wspolnego z sensorem deszczu, jest to intensywne mycie szyby i ksenonow jesli je posiadasz.Sensor dziala jak wlaczysz wycieraczki w pozycje 1.PZDR.
  22. gk tds odpowiedział(a) na Łukasz735 temat w E39
    Witam bylo cos takiego nawet ktos na tym forum ma taki gadzet w aucie.Fotki tez widzialem,poszukaj w galerii. PZDR
  23. gk tds odpowiedział(a) na toto5 temat w E39
    Ja mam 8*17 ET20 i jest ok.
  24. gk tds odpowiedział(a) na mak1962 temat w E39
    Tds powinien sam sie odpowietrzyc.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.