Treść opublikowana przez gk tds
-
Prosze Pomocy 530d Automat Padł :(
Kolego tu jest mowa o skrzyni GM a5s360/390r,a tych jest niewiele na rynku wtornym i kosztuje troche wiecej http://moto.allegro.pl/item1069181438_skrzynia_biegow_automat_bmw_3_0_diesel_e39_530d.html
-
gdzie jest telestart webasta
U mnie telestart jest w bagazniku pod polka zaraz za fotelami.Musisz odkrecic te uchwyty do mocowania bagazu wyjac polke i tam go znajdziesz.
-
e39 touring 3.0d problem z zawieszeniem tył
Mam dokladnie tak samo,tuleje plywajace do wymiany.
-
Problem z nivo?? siadł mi cały tył:/
Ja tez sie raz skusilem na uzywke,bo taniej,a po paru miesiacach musialem ja wyrzucic na smietnik i kupic nowa.Nie wiadomo jak dlugo Ci ta uzywka wytrzyma,tydzien cz pol roku?
-
demontaż miski olejowej w TDS
Nie ma innej mozliwosci sciagniecia miski w tds.Silnik do gory lub caly zawias w dol.
-
530dA - dławi się przy przyśpieszaniu
Ja zatankowalem u wroga ostatnia stacja przed Szczecinem jadac do domu,po 10km padla pompa progowa.Do tego czasu wszystko bylo ok.zadnych buczen pompy itp.Slyszalem sporo negatywnych opinii o tej stacji od kierowcow tirow,ale niestety bylo juz po fakcie.Radze tam nie tankowac.
-
530dA - dławi się przy przyśpieszaniu
Co 30 000tys? Poprawcie mnie jak sie myle.
-
530dA - dławi się przy przyśpieszaniu
Stawiam na pompe progowa.Mialem takie same objawy.
-
Awaryjnosc e39 jak czesto naprawiacie auto?
Ja od 08-2008 wymienilem:odma+obudowa,tuleje tylnej belki ok.1000zl.,2*poduszki nivo 1400zl.,klocki przod 250zl,obydwa termostaty,tulejki wachaczy przod,plyn chlodzacy,czujnik PDC.Do tego standard czyli 2*olej filtry paliwa, oleju, powietrza,ostatnio rowniez pompa progowa 800zl.Wtym czasie zrobilem 40000tys.km.Auto jezdzi tylko po Holandii,w Polsce jest dwa razy w roku.
-
Pompa progowa
W Inter Cars kosztuje 1000zl orginal,ja po rabatach dalem ok.800zl dwa tyg temu,tez TI AUTOMOTIVE.
-
Kupno BMW 530d.
Kolego w Holandii za takie auto z tym przebiegiem musisz dac ok.10000e.Ten ma pewnie z 400k.Mieszkam w Holandii na stale i wiem jakie auto za ile mozna kupic.
-
radio bisnes E39
Masz uwalone radio.
-
Kontrolka oleju
Kolego sprawdz czy ci sie sruba na kole pasowym nie poluzowala,tym co napedza alternator,wspomaganie itp,jesli jest slabo dokrecona nie bedzie cisnienia oleju.
-
Wymiana uszczelki pod miską olejową TDS
Witam.Ja wymienialem uszczelke bez wyciagania miski,poniewaz zeby ja wyciagnac trzeba chyba wyjac silnik,albo zdemontowac lawe przedniego zawieszenia,tak mi sie wydawalo. Odpuscilem sruby na poduszkach silnika i podnioslem go mozliwie jak najwyzej sie da nie uszkadzajac przy tym niczego,a wtedy dostep do uszczelki jest w miare mozliwy.
-
Pomoc przy zakupie 540i
Witam.Na stale mieszkam w Holandii,tu takie auta sa dosc drogie,ale masz pewnosc co do przebiegu i bezwypadkowosci. 1.http://www.autotrader.nl/auto/kopen/Bmw/5-SERIE/6144987/algemeen.htm 2.http://www.autotrader.nl/auto/kopen/Bmw/5-SERIE/6579217/algemeen.htm Pewnie dalo by sie troche utargowac z tych cen.
-
gdzie jest wzmacniacz anteny radia?
Podlacze sie do tematu,bo u mnie jest to samo.
-
Problem z tv
W Holandii nie nadaja juz anaologowo,dlatego nic nie odbiera,wiem bo tez mam TV,a w Holandii mieszkam od dawna.PZDR
-
Przekładnia i turbina a przebieg, xenony i webasto 530 E39
Nr 1 na rysunku to filtr paliwa,a nr 2 to chlodnica paliwa,3 to przewod doprowadzajacy powietrze do tej chlodniczki.Zeby sie dostac do webasto musisz zdjac lewe kolo,i zdemontowac plastikowe nadkole,tam wlasnie siedzi webasto.
-
[e39]Wyciaganie pompy wtryskowej i miski olejowej w TDS?
Witam.Kiedys musialem wymienic uszczelke miski olejowej w tds e-39 i wiem ze miska bez wyciagniecia silnika nie wyjdzie,chyba ze na podnosniku zdemontujesz lawe przedniego zawieszenia,ale z tym jest duzo roboty .
-
termostat do 3.0d
Kup orginal,nie jest drogi ok.180zl
-
Sensor deszczu E39
Przycisk ''s'' nie ma nic wspolnego z sensorem deszczu, jest to intensywne mycie szyby i ksenonow jesli je posiadasz.Sensor dziala jak wlaczysz wycieraczki w pozycje 1.PZDR.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Ja zrobie tak samo.
-
czy był masaż w siedzeniach?
Witam bylo cos takiego nawet ktos na tym forum ma taki gadzet w aucie.Fotki tez widzialem,poszukaj w galerii. PZDR
-
Jaki ET do 17"felgi
Ja mam 8*17 ET20 i jest ok.
-
Odpowitrzniki 2,5 tds
Tds powinien sam sie odpowietrzyc.