Skocz do zawartości

gk tds

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gk tds

  1. Filmik z hamowaniem awaryjnym i pulsowaniem swiatla stopu.Ustawilem aby pulsowal tylko trzeci stop,choc mozna wszystkie,a ponadto tez przeciwmgielne. Myslalem ze bedzie pulsowal szybciej jak w F10 :D ,ale to tylko e61 :norty:
  2. Konwerter wystepuje tylko w automatach,u Ciebie jest sprzeglo i dwumas.
  3. gk tds odpowiedział(a) na Kamcio7 temat w E60, E61
    Niestety nie widzialem naklejki,ale INPA w information podawala tylko lm a nie jak u mnie lm2 i TRC po odczytaniu wazyl 13kb,gdzie moj z lm2 wazy 34kb.
  4. Witam.Mialem tez pusty plik przy probie zczytania egs wiec moze tak ma byc.
  5. gk tds odpowiedział(a) na Kamcio7 temat w E60, E61
    Wczoraj byl u mnie kolega z forum.Auto 03.2005 wiec wg realoem powinien miec lm2,ale niestety po odczytaniu modulu okazalo sie ze jest zwykly lm.Wiec jak kolega wyzej napisal nie ma sie co za bardzo sugerowac realoem,bo w tym przypadku sie nie sprawdzilo,choc u mnie jest tak jak podaje real.Wiec dalej nie wiadomo dokladnie od kiedy byl lm2.
  6. Po ostatnich zabawach ncs'em dokodowalem jednak halogeny do welcome light tak to Dorzucilem jeszcze pulsujacy stop przy hamowaniu awaryjnym,ale sam nie jestem w stanie nagrac filmu jak to dziala :lol: . Postaram sie zrobic filmik jak najszybciej.Pozdrawiam
  7. Dzieki sliczne za info.Twoje auto wyglada megakozacko na tym kole,widzialem wiele podrob s166,ale kolo ori nawet nie lezaly i nie chodzi mi o jakosc bo to wiadomo :nienie: tylko o wyglad o prezecje. Dziś efekt matowych foteli w aucie jest jeszcze większy i powiem szczerze że jestem mega z tego zadowolony, tak samo plastiki. Także jeżeli chcesz żeby skóra była matowa jak w nowym aucie to mogę to polecić gorąco. Ty masz o tyle łatwiej że masz gładką skóre, będzie o wiele łatwiej bo u mnie na perforowanej aplikacja to jest wyzwanie. Ja nabrałem wprawy dopiero po 4 razie Za pare tygodni bede w Pl to zamowie taki zestaw.Do tej pory uzywalem pianki+mleczko ori BMW,ale to nic innego jak Sonax i wydaje mi sie ze nie jest taki skuteczny jak srodki Gliptona.
  8. Ten chrom wokol szyb do niczego tu nie pasuje,zakladaj shadow,ladnie wyglada na s128. :cool2:
  9. Dzieki sliczne za info.Twoje auto wyglada megakozacko na tym kole,widzialem wiele podrob s166,ale kolo ori nawet nie lezaly i nie chodzi mi o jakosc bo to wiadomo :nienie: tylko o wyglad o prezecje.
  10. Kolego moglbys napisac jakiego zestawu uzywasz do skory i do plastikow bo efekt naprawde zajefajny :cool2:
  11. gk tds odpowiedział(a) na Kamcio7 temat w E60, E61
    Byc moze bede mial w weekend e61 z 03.2005 wlasnie do zakodowania welcome light.Ciekawe czy sie uda :wink: Napisze co i jak po weekendzie.
  12. Stan przed sciana zapal swiatla i pokrec kierownica :wink:
  13. gk tds odpowiedział(a) na Kamcio7 temat w E60, E61
    Podaj numer czesci która by popierała tą teorie Numer mojego lm to 61359180756 Tu masz linka realoem http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NJ71&mospid=47762&btnr=61_1717&hg=61&fg=25&lang=pl Montowany byl od 03.2005 do 09.2006 chyba ze cos zle kumam z tego diagramu :wink: Mam nawet zdjecie mojego lm :cool2: http://img15.imageshack.us/img15/9099/img0232bg.jpg
  14. Quick test i robi scan calego auta.
  15. gk tds odpowiedział(a) na Kamcio7 temat w E60, E61
    Moje auto jest z 06.2005,a wedlug RealOEM lm2 montowany byl od 03.2005 :wink:
  16. gk tds odpowiedział(a) na Kamcio7 temat w E60, E61
    Nieprawda kolego w przedliftach tez dziala bodajze od 03.2005.byly juz lma2. U mnie dziala a mam przedlifta:
  17. Beda pasowac wszystkie sa takie same
  18. gk tds odpowiedział(a) na kamzik6 temat w E60, E61
    Jak dlugo mozna jezdzic z takimi objawami?Pytam z ciekawosci bo tez mam automat i czasem tez zafaluja obroty choc nie zawsze.
  19. Plik odczytujesz przez basic function czy read ecu?Bo u mnie przez basic nie idzie i auto tez nie przyjmuje nowych ustawien.Wyzej masz opisane.
  20. gk tds odpowiedział(a) na MateuszC temat w E60, E61
    Witam.A wiecie koledzy moze gdzie w disie sprawdze kiedy bylo ostatnie wypalanie dpf?.Podobno pokazuje ile kilometrow temu filtr sie wypalal.Sprawdzal to ktos ??
  21. Ciesze sie ze pomoglem :cool2:
  22. Za takie auto z tym przebiegiem i wypasem to trzeba ok.25kola euro dac w Belgii.Pewnie przebieg z dwa razy wyzszy.Pozatym auto-marzenie
  23. Sprobuj read ecu zamiast basic function potem job-[przyciskf2,niekiedy jest pod nazwa change job] potem zaznacz sg codieren i execute job .U mnie tylko w taki sposob idzie kodowac,a po wyborze basic function i coapireadsggetfswpsw wywala blad i koniec kodowania. :cool2:
  24. Mozesz miec modul swiatel wymieniony.Sprawdz najlepiej inpa czy vin sie zgadza z autem w module swiatel.
  25. Odlaczalem dzisiaj aku na ok.30min.ale niestety nie pomoglo.Jak wlacze wycieraczki to nie mozna ich wylaczyc do momentu az stana same w polowie szyby np.Trzeba wowczas wylaczyc auto i wlaczyc wtedy zaczna dzialac i tak w kolko. :mad2: Ma ktos jeszcze jakies pomysly :cry2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.