Treść opublikowana przez gk tds
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Filmik z hamowaniem awaryjnym i pulsowaniem swiatla stopu.Ustawilem aby pulsowal tylko trzeci stop,choc mozna wszystkie,a ponadto tez przeciwmgielne. Myslalem ze bedzie pulsowal szybciej jak w F10 :D ,ale to tylko e61 :norty:
-
[E60] 530D 218 ps falowanie obrotów skrzynia maualna
Konwerter wystepuje tylko w automatach,u Ciebie jest sprzeglo i dwumas.
-
welcome lights e60
Niestety nie widzialem naklejki,ale INPA w information podawala tylko lm a nie jak u mnie lm2 i TRC po odczytaniu wazyl 13kb,gdzie moj z lm2 wazy 34kb.
-
NCS pusty plik TRC
Witam.Mialem tez pusty plik przy probie zczytania egs wiec moze tak ma byc.
-
welcome lights e60
Wczoraj byl u mnie kolega z forum.Auto 03.2005 wiec wg realoem powinien miec lm2,ale niestety po odczytaniu modulu okazalo sie ze jest zwykly lm.Wiec jak kolega wyzej napisal nie ma sie co za bardzo sugerowac realoem,bo w tym przypadku sie nie sprawdzilo,choc u mnie jest tak jak podaje real.Wiec dalej nie wiadomo dokladnie od kiedy byl lm2.
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Po ostatnich zabawach ncs'em dokodowalem jednak halogeny do welcome light tak to Dorzucilem jeszcze pulsujacy stop przy hamowaniu awaryjnym,ale sam nie jestem w stanie nagrac filmu jak to dziala :lol: . Postaram sie zrobic filmik jak najszybciej.Pozdrawiam
-
E60 by Boski
Dzieki sliczne za info.Twoje auto wyglada megakozacko na tym kole,widzialem wiele podrob s166,ale kolo ori nawet nie lezaly i nie chodzi mi o jakosc bo to wiadomo :nienie: tylko o wyglad o prezecje. Dziś efekt matowych foteli w aucie jest jeszcze większy i powiem szczerze że jestem mega z tego zadowolony, tak samo plastiki. Także jeżeli chcesz żeby skóra była matowa jak w nowym aucie to mogę to polecić gorąco. Ty masz o tyle łatwiej że masz gładką skóre, będzie o wiele łatwiej bo u mnie na perforowanej aplikacja to jest wyzwanie. Ja nabrałem wprawy dopiero po 4 razie Za pare tygodni bede w Pl to zamowie taki zestaw.Do tej pory uzywalem pianki+mleczko ori BMW,ale to nic innego jak Sonax i wydaje mi sie ze nie jest taki skuteczny jak srodki Gliptona.
-
Moje zabawki: E60 530d, E46 330Ci
Ten chrom wokol szyb do niczego tu nie pasuje,zakladaj shadow,ladnie wyglada na s128. :cool2:
-
E60 by Boski
Dzieki sliczne za info.Twoje auto wyglada megakozacko na tym kole,widzialem wiele podrob s166,ale kolo ori nawet nie lezaly i nie chodzi mi o jakosc bo to wiadomo :nienie: tylko o wyglad o prezecje.
-
E60 by Boski
Kolego moglbys napisac jakiego zestawu uzywasz do skory i do plastikow bo efekt naprawde zajefajny :cool2:
-
welcome lights e60
Byc moze bede mial w weekend e61 z 03.2005 wlasnie do zakodowania welcome light.Ciekawe czy sie uda :wink: Napisze co i jak po weekendzie.
-
Adaptacyjne doświetlanie zakrętów E60 Nie działa
Stan przed sciana zapal swiatla i pokrec kierownica :wink:
-
welcome lights e60
Podaj numer czesci która by popierała tą teorie Numer mojego lm to 61359180756 Tu masz linka realoem http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NJ71&mospid=47762&btnr=61_1717&hg=61&fg=25&lang=pl Montowany byl od 03.2005 do 09.2006 chyba ze cos zle kumam z tego diagramu :wink: Mam nawet zdjecie mojego lm :cool2: http://img15.imageshack.us/img15/9099/img0232bg.jpg
-
Całościowy test auta w programie DIS
Quick test i robi scan calego auta.
-
welcome lights e60
Moje auto jest z 06.2005,a wedlug RealOEM lm2 montowany byl od 03.2005 :wink:
-
welcome lights e60
Nieprawda kolego w przedliftach tez dziala bodajze od 03.2005.byly juz lma2. U mnie dziala a mam przedlifta:
-
e39 PDC dezaktywacja poszczególnych czujników
Beda pasowac wszystkie sa takie same
-
skrzynia bmw 535d
Jak dlugo mozna jezdzic z takimi objawami?Pytam z ciekawosci bo tez mam automat i czasem tez zafaluja obroty choc nie zawsze.
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
Plik odczytujesz przez basic function czy read ecu?Bo u mnie przez basic nie idzie i auto tez nie przyjmuje nowych ustawien.Wyzej masz opisane.
-
530d Klapki . a DPF
Witam.A wiecie koledzy moze gdzie w disie sprawdze kiedy bylo ostatnie wypalanie dpf?.Podobno pokazuje ile kilometrow temu filtr sie wypalal.Sprawdzal to ktos ??
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
Ciesze sie ze pomoglem :cool2:
-
E61 535D WBAPX910X0CU60114 Gostynin
gk tds odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa takie auto z tym przebiegiem i wypasem to trzeba ok.25kola euro dac w Belgii.Pewnie przebieg z dwa razy wyzszy.Pozatym auto-marzenie
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
Sprobuj read ecu zamiast basic function potem job-[przyciskf2,niekiedy jest pod nazwa change job] potem zaznacz sg codieren i execute job .U mnie tylko w taki sposob idzie kodowac,a po wyborze basic function i coapireadsggetfswpsw wywala blad i koniec kodowania. :cool2:
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
Mozesz miec modul swiatel wymieniony.Sprawdz najlepiej inpa czy vin sie zgadza z autem w module swiatel.
-
Wycieraczki - powracają i przesuwajś się w górę 5/7 cm
Odlaczalem dzisiaj aku na ok.30min.ale niestety nie pomoglo.Jak wlacze wycieraczki to nie mozna ich wylaczyc do momentu az stana same w polowie szyby np.Trzeba wowczas wylaczyc auto i wlaczyc wtedy zaczna dzialac i tak w kolko. :mad2: Ma ktos jeszcze jakies pomysly :cry2: