Skocz do zawartości

gk tds

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gk tds

  1. Popieram kolege Mexyk.Tez latam na 235/45/17 i jak dla mnie komfort jest wystarczajacy,poza tym wyglad i prowadzenie znacznie lepsze niz na 15-kach.
  2. gk tds odpowiedział(a) na pasio1 temat w E39
    Modul swiatel LCM.Poszukaj na forum jest tego duzo.
  3. gk tds odpowiedział(a) na Apex temat w E39
    Poziomowanie jest sterowane modulem,jesli sie nie myle i nie jest takie proste to zamontowac.
  4. Ja po przejsciu z 225/55/16 na 235/45/17 nie odczulem zadnej roznicy,jezdzi tak samo,a wyglada o wiele lepiej.Gumy 195/60/15 na lato do e-39 sa chyba za waskie,takie jest moje zdanie.Najlepiej zaluz takie,jak przewiduje producent.PZDR
  5. Zgadzam sie z kolega.Mialem to samo w touringu.U mnie wymiana opon pomogla.PZDR
  6. U mnie padniety jeden czujnik i caly PDC nie dziala.
  7. Witam.Ten czujnik pod maska jest od wzbudzania alarmu, tak bylo u mnie w tds otwarcie maski nie jest niczym sygnalizowane, ale moge sie mylic.PZDR
  8. Witam.Mam taka blokade u siebie w e-39,poprzedni wlasciciel ja zamontowal.Wydaje mi sie ze to dobre zabezpieczenie, praktycznie nie widoczne a przede wszystkim nie ingeruje w elektronike auta.
  9. Dzieki sliczne kolego.Super material.Pozdr
  10. Witam.Czy procedura wymiany oleju ktora znajduje sie na drugiej stronce tego postu dotyczy tylko skrzyn ZF,czy w GM A5S390R wymienia sie w ten sam sposob.Pytam gdyz czeka mnie wymiana a chce to zrobic sam.Pozdrawiam
  11. Witam.Pewnie ukrecilo ci sie kolo na wale,tez tak mialem w TDS.
  12. Mialem podobne objawy w e-39 TDS.Po sciagnieciu paska wszystko ok.cisza.Sprawdzilem rolki ,alternator,wspomaganie.a jak sie okazalo to kolo pasowe na wale konczylo swoj zywot.Zapal silnik i spojz na to kolo czy chodzi prosto czy nie ma bicia.Powodzenia.
  13. Slaba bateria w kluczyku.
  14. gk tds opublikował(a) temat w E39
    Witam.Mam pytanie;gdzie znajduje sie sruba do spuszczenia plynu z bloku silnika? oraz gdzie znajduja sie odpowietrzniki ukladu chlodzenia w 530d.Za odpowiedzi serdecznie dziekuje.
  15. gk tds odpowiedział(a) na gk tds temat w E39
    Dziś zauważyłem że po zapodaniu masy na czujnik przy chłodnicy przy włączonej klimie wentylator nie uruchamia się,a gdy klimę wyłączę i zapodam masę startuje od razu,działa tylko na jednym przewodzie z czujnika i wchodzi od razu na wysokie obroty.Czy to jest uwalony opór 1go biegu? i gdzie go szukać?
  16. gk tds odpowiedział(a) na gk tds temat w E39
    Dodam że po podłączeniu komputera wyszedł''nieznany błąd 255''.
  17. gk tds opublikował(a) temat w E39
    witam wszystkich.Mam problem z klimatronikiem w tds'96.kiedy włącze klime przez ok.2min.jest ok.wieje jak z lodówki ale potem kompresor wyłącza się i włącza na ok2sek.i tak w kółko.Wentylator też się nie włącza mimo że jest sprawny [sprawdzałem na krótko].Miał ktoś może taki przypadek klima jest świeżo nabita.Może to być wina czujnika ciśnienia w klimie?Wymieniłem czujnik temp. w chłodnicy bo był walnięty ale to nie pomogło.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.