Treść opublikowana przez gk tds
-
kupuje felgi z letnimi oponami 17'' 225...
Popieram kolege Mexyk.Tez latam na 235/45/17 i jak dla mnie komfort jest wystarczajacy,poza tym wyglad i prowadzenie znacznie lepsze niz na 15-kach.
-
nietypowy problem ze światłami .
Modul swiatel LCM.Poszukaj na forum jest tego duzo.
-
Xenony a spryskiwacze reflektorow
Poziomowanie jest sterowane modulem,jesli sie nie myle i nie jest takie proste to zamontowac.
-
Rzuca na koleinach i pływa tył auta
Ja po przejsciu z 225/55/16 na 235/45/17 nie odczulem zadnej roznicy,jezdzi tak samo,a wyglada o wiele lepiej.Gumy 195/60/15 na lato do e-39 sa chyba za waskie,takie jest moje zdanie.Najlepiej zaluz takie,jak przewiduje producent.PZDR
-
Rzuca na koleinach i pływa tył auta
Zgadzam sie z kolega.Mialem to samo w touringu.U mnie wymiana opon pomogla.PZDR
-
530d czujniki prakowania..co jest grane?/
U mnie padniety jeden czujnik i caly PDC nie dziala.
-
Gdzie jest czujnik otwarcia przedniej maski?
Witam.Ten czujnik pod maska jest od wzbudzania alarmu, tak bylo u mnie w tds otwarcie maski nie jest niczym sygnalizowane, ale moge sie mylic.PZDR
-
Bear lock - montaż w automacie
Witam.Mam taka blokade u siebie w e-39,poprzedni wlasciciel ja zamontowal.Wydaje mi sie ze to dobre zabezpieczenie, praktycznie nie widoczne a przede wszystkim nie ingeruje w elektronike auta.
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Dzieki sliczne kolego.Super material.Pozdr
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Witam.Czy procedura wymiany oleju ktora znajduje sie na drugiej stronce tego postu dotyczy tylko skrzyn ZF,czy w GM A5S390R wymienia sie w ten sam sposob.Pytam gdyz czeka mnie wymiana a chce to zrobic sam.Pozdrawiam
-
Nie obraca sie pasek klinowy TDS Potrzebna pomoc
Witam.Pewnie ukrecilo ci sie kolo na wale,tez tak mialem w TDS.
-
skrzypienie silnika, rozrzad czy cos innego?
Mialem podobne objawy w e-39 TDS.Po sciagnieciu paska wszystko ok.cisza.Sprawdzilem rolki ,alternator,wspomaganie.a jak sie okazalo to kolo pasowe na wale konczylo swoj zywot.Zapal silnik i spojz na to kolo czy chodzi prosto czy nie ma bicia.Powodzenia.
-
komputer, Komunikat--- funkschlussel-Batt.
Slaba bateria w kluczyku.
-
530d uklad chlodzenia
Witam.Mam pytanie;gdzie znajduje sie sruba do spuszczenia plynu z bloku silnika? oraz gdzie znajduja sie odpowietrzniki ukladu chlodzenia w 530d.Za odpowiedzi serdecznie dziekuje.
-
klimatronic
Dziś zauważyłem że po zapodaniu masy na czujnik przy chłodnicy przy włączonej klimie wentylator nie uruchamia się,a gdy klimę wyłączę i zapodam masę startuje od razu,działa tylko na jednym przewodzie z czujnika i wchodzi od razu na wysokie obroty.Czy to jest uwalony opór 1go biegu? i gdzie go szukać?
-
klimatronic
Dodam że po podłączeniu komputera wyszedł''nieznany błąd 255''.
-
klimatronic
witam wszystkich.Mam problem z klimatronikiem w tds'96.kiedy włącze klime przez ok.2min.jest ok.wieje jak z lodówki ale potem kompresor wyłącza się i włącza na ok2sek.i tak w kółko.Wentylator też się nie włącza mimo że jest sprawny [sprawdzałem na krótko].Miał ktoś może taki przypadek klima jest świeżo nabita.Może to być wina czujnika ciśnienia w klimie?Wymieniłem czujnik temp. w chłodnicy bo był walnięty ale to nie pomogło.