Treść opublikowana przez karolr
-
sprawdzenie autentyczności przebiegu
a ASO powinni sprawdzić z kluczyka
-
zagrzał się na trasie, co to może być?
dziś jadąc do pracy wskazówka od temperatury poszła do pierwszej kreski tzn. do pierwszej za połową, zjechałem w zatoczkę i wskazówka po 5 sekundach wróciła do normalnej pozycji i później już było ok, co to może być? płyn w chłodnicy jest, visco nowe..
-
Soczewki????
mi to wygląda na zwykłe btw fajne felgi :cool2:
-
Soczewki????
a ja chciałbym zapytać jaki mam kolor 1997r, e39 2,8i:P jakies foto może? bo z opisu to niewiele można powiedziec,seryjnie chyba byly zwykle ale moge sie mylic
-
TDS Po Chipie Kopci Jak Traktor
oddaj morgan3xp na tuning to zacznie dymić hehe będziesz miał 40% więcej mocy, a ogranicznik spod gazu odkręci Ci gratis! :mad2:
-
ile kucy z 2l 24v ??
było kupić m5 e39 miałbyś 400kucy albo e34 wtedy o ile się nie mylę miałbyś 315KM bez jakichs sprężarek, czysta moc
-
Koszt inspekcji w ASO
Arkadiusz Pajnowski Arkadiusz Pajnowski - Kierownik Serwisu tel. (0 61) 84-55-201; e-mail: [email protected] to ASO z poznania, ale na maile odpowiadają w expresowym tempie :) ja już kilka razy korzystałem z porady i nigdy nie było problemu
-
dziwny dzwięk
A jak cofasz do przodu to nie zgrzyta :D sorry, że się czepiam, ale nie mogłem się powstrzymać :twisted:
-
Pompa od wspomagania buczy jak cholera
a jak go spuścić? jest jakiś korek czy wężyk trzeba odpiąć?
-
e39 523i olej i filtry
To jeszcze Ci zostanie na pół litra... benzynki ;)
-
e39 523i olej i filtry
ja mam magnateca 10w40 i nie narzekam :cool2:
-
Pompa od wspomagania buczy jak cholera
podczepiam się do tematu, dolałem płynu i dalej buczy, ciszej ale buczy, płyn nie był spieniony i kierownica chodzi lekko, co to może być?
-
dwa foteliki+ osoba na tylnej kanapie
pewnie wsiadanie i wysiadanie też nie za wygodne, może w 7 Long było by łatwiej?
-
lampy DEPO ANGEL EYES
wg mnie najlepiej wyglądają oryginały i gdybym nie kupił z takimi to albo bym jeździł na tych sprzed liftu albo odłozył $ i kupił oryginalne, a nie męczył się później z jakimś parowaniem i wodą w środku (te z linków to taki trochę agrotuning - oczywiście to tylko moje zdanie)
-
Wskazówka a spalanie
u mnie też jest tak, to chyba normalne
-
Obroty silnika do 3000 ts i stop ?????????????????? w 530D
sprawdź czy masz wszystkie światełka z tyłu, a o braku mocy było już kilka razy na forum więc :search: a tu masz linka do w miare świeżego wątku http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=89354&sid=b6bd7dcbdfe8d5f170b8af2e7d904af8
-
podejrzenia o malowanie calego auta
Tak, po fakcie niech zacznie sprawdzać i odkrywać historię auta. Zostaw to i jeździj jeśli wszystko jest ok, a na przyszłość sprawdzaj dokładnie przed kupnem. "Wiem że teraz to juz "musztarda po obiedzie" ale dobrze byloby wiedzieć czy nie woze na samochodzie kilogramów szpachli" Jak chce wiedzieć niech jedzie, ale czasem rzeczywiście lepiej nie wiedzieć wszystkiego, ewentualnie zostaje jeszcze droga sądowa jeśli okaże się, że samochód po dzwonie, ale może się to ciągnąć latami
-
dwa foteliki+ osoba na tylnej kanapie
o gustach się nie dyskutuje, ale... matko i córko! :jawdrop: jak można czymś takim jeździć?! połączenie kredensu i komody, takiego to nawet myć by mi się nie chciało i nie mów, że Ci się podoba bo nie uwierze :)
-
podejrzenia o malowanie calego auta
może był klepany i potrzebowali niewiele szpachli, znaczy się fachowo podeszli do tematu ;)
-
lampy DEPO ANGEL EYES
dobre :clap: a jak to 2 niebieskie stroboskopy w grillu to wtedy należy się zatrzymać i przygotować dokumenty :)
-
jakie funkcje ma telefon???
wg mnie podstawowa funkcja to odbieranie i wykonywanie połączeń :lol:
-
podejrzenia o malowanie calego auta
jedź na badanie grubości lakieru, koszt ok 100zł i będziesz wiedział co było malowane/szpachlowane itp. może był porysowany (ja mam porysowany gwoździem i się zastanawiam nad malowaniem całego). tylko ten przebieg... ktoś jeździł 1000km rocznie za granicą?! przecież to 100km miesięcznie to nawet po zakupy do sklepu więcej wyjdzie, co do ksiązki to http://www.allegro.pl/item419145947_ksiazka_serwisowa_bmw_oryginal_niemcy.html a teraz pieczątkę zrobić to też nie problem
-
zamontowanie subwafer 'a wzmacniacz 'a w e39 sed ostatecznie
kieszeń :) dzisiaj się dowiadywałem to za 5-6 tys można założyć porządny sprzęcik (z montażem) tak więc może po nowym roku się szarpnę na coś takiego, a oryginalne radio i tak zostawię bo deska bez radia nie będzie miała takiego uroku, dodatkowe schowam w schowku bo i tak z niego prawie w ogóle nie korzystam PS czekam na fotki
-
zamontowanie subwafer 'a wzmacniacz 'a w e39 sed ostatecznie
odświeżę temat gdyż mam zamiar zamontować jakieś lepsze audio, czy za cenę ok 3-4 tys zł można coś sensownego wykombinować? oczywiście chodzi mi o cenę z montażem i wymianą radia(np ukryte w schowku)
-
Średni profil społeczny użytkownika marki BMW
wiek : za tydzień 21 lat zamieszkanie : Lublin (ok. 500 tys?) zawód : branża medyczna stan cywilny : wolny dzieci : w przyszłości :) zarobki : prawie średnia - mogło by być lepiej, ale nie narzekam szkoły : dalej się uczę hobby : :search: ;) dlaczego BMW : bo to brzmi dumnie i ma to coś czego nie ma żaden inny samochód obecny model : e39 528i 1997r kolejny model : Na pewno BMW, jakie? zależy od Prezesa i Księgowej marzenie: BMW 850Csi, e39 M5, e46 M3 do tego Czajka( http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=1901&start=0 )