Skocz do zawartości

karolr

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolr

  1. karolr odpowiedział(a) na pejto temat w E34
    te silniki w e34 to jakaś pomyłka
  2. karolr odpowiedział(a) na piotr23_24 temat w E60, E61
    pewnie kod lakieru i ewentualnie vin
  3. nie dość, że brzydkie bo "clearlook" to jeszcze w kolorze jak e46 po faceliftingu
  4. jak dla mnie porażka :duh:
  5. karolr odpowiedział(a) na karolass temat w E39
    być może
  6. karolr odpowiedział(a) na silver86 temat w E34
    A dlaczego uważasz że 15 będą za małe???? i dlaczego sugerujesz się pojemnością silnika??? tak mi powiedział znajomy "oponiarz" , że do takiego silnika (do takiej mocy silnika dokładnie) bezpieczniej wsadzić 16", zresztą chcę żeby było i estetycznie i bezpiecznie, przy gabarytach "piątki" 17" wyglądają akurat, a 15 to już porażka - oczywiście jest to moje osobiste odczucie
  7. karolr odpowiedział(a) na viki temat w E60, E61
    Panowie, Panowie... może rzeczywiście jest kradziony, a co do PawłaH, ludzie miejcie trochę dystansu do siebie i nie bierzcie wszystkiego na serio, mnie osobiście wypowiedzi PawłaH pasują pomimo tego, że przez sporą część forum są tępione :worried:
  8. karolr odpowiedział(a) na karolass temat w E39
    właśnie o to mi chodziło, ze sam kolektor zdziała tyle co przysłowiowy magnetyzer czyli nic
  9. karolr odpowiedział(a) na karolass temat w E39
    pewnie daje tyle co jakiś magnetyzer, żeby czuć było jakąś różnice musiałbyś zalozyc filtr stozkowy, strumienice i coś tam jeszcze. Aha i ze 2 pasy a'la viper i jakieś płomienie na drzwiach
  10. karolr odpowiedział(a) na moglo 520 temat w E39
    u mnie wysiadło prawe i strasznie mnie to denerwuje bo mam za krótkie ręce żeby wytrzeć jak jadę sam :) lewe odparowuje dosłownie w trymiga (około 1 -1,5 minuty jakby kto nie wiedział ile to trymiga :wink: )
  11. karolr odpowiedział(a) na silver86 temat w E34
    no tak mi się wydaje :) zreszta chce 16" bo na 15" to wygląda jak kobieta z małym biustem ;) właśnie mam do kupienia fajne felgi 16" tylko, że otwór centrujący ma śr. 72, da radę to jakoś wsadzić do e39? (e39 ma chyba 74?)
  12. karolr odpowiedział(a) na silver86 temat w E34
    chyba zrezygnuje z 235/45/17 na zime :duh: i kupie jakieś 16'' bo 15 chyba trochę za małe będa (do silnika 2,8)
  13. karolr odpowiedział(a) na moglo 520 temat w E39
    ogrzewanie szyby nie ma z tym nic wspólnego
  14. karolr odpowiedział(a) na dresta30 temat w E34
    daj znać jak to wyszło bo zastanawiam się nad pomalowaniem ramion wycieraczek
  15. karolr odpowiedział(a) na dresta30 temat w E34
    mat w spreju jest, a co do listew nie wiem, nigdy nie ściągałem, pewnie są na jakichś zaczepach albo przykręcone od środka
  16. karolr odpowiedział(a) na dresta30 temat w E34
    kup listwę, a jak już koniecznie chcesz malować to albo sprejem albo pistoletem, pędzlem to nawet ściany badziewni wychodzą
  17. karolr odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    zmień kobietę, ja zmieniłem i autko odrazu poszło 4cm w górę ;)
  18. karolr odpowiedział(a) na kiko temat w E39
    w zimie masz podgrzewanie siedzeń, w lecie żeby nie poparzyć tyłka, cóż.. wystarczy nie jeździć na golasa ;) skóra skrzypi i pęka jak nie jest wystarczająco nawilżona. Oczywiście jest to kwestia gustu, osobiście wolę skórę :)
  19. karolr odpowiedział(a) na kiko temat w E39
    a po co wymieniać na welur?! skórę łatwiej utrzymać w czystości, a jeżeli chodzi o wygląd w kilku (nasto) letnich autach to zawsze można oddać do regeneracji, aha i celuj raczej w czarną, na beżowej okrutnie widać pęknięcia.
  20. z przodu Jeep też nie ma haka żadnego? może na wstecznym da radę :cool2:
  21. karolr odpowiedział(a) na adzik temat w E39
    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=93704&highlight=naprawa+vanos z vanosem nie jest taka prosta sprawa, poczytaj ten temat i użyj wyszukiwarki bo trochę tego jest
  22. karolr odpowiedział(a) na Niepolski temat w E34
    bardzo dziwne, ale zmień tytuł tematu bo zaraz Cię dopadnie moderator :) (z listy przy temacie wybierz model, tak żeby było [e34] )
  23. ad2. VIN masz w dowodzie rejestracjyjnym (taki długi ciąg znaków) inaczej jest to numer nadwozia, masz też wybity na kielichu (pod maską tam gdzie wchodzi amortyzator) ad1 E39 E39 520i 1995-2000 E39 E39 520iA 1995-2000 E39 E39 523i 1995-2000 E39 E39 523iA 1995-2000 E39 E39 525td 1996-2000 E39 E39 525tds 1996-2000 E39 E39 525tdsA 1996-2000 E39 E39 528i 1995-2000 E39 E39 528iA 1995-2000 E39 E39 530d 1998-2000 E39 E39 530dA 1998-2000 E39 E39 535i 1996-2000 E39 E39 535iA 1996-2000 E39 E39 540i 1996-2000 E39 E39 540iA 1996-2000 E39 OPANCERZONY E39 540iA PROTECTION 1997-2000 E39 E39 M5 1998-2000 E39 TOURING E39 520i TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 520iA TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 523i TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 523iA TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 525tds TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 525tdsA TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 528i TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 528iA TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 530d TOURING 1998-2000 E39 TOURING E39 530dA TOURING 1998-2000 ad3. zadzwoń do salonu i zapytaj
  24. karolr odpowiedział(a) na Krupek temat w E39
    faktycznie na auto działa, ustawiłem na 18 st C i było.... w sam raz :D wcześniej nie dało się wytrzymać przy 17st C. Jednak coś musi być nie tak skoro z wyłączonym auto nie grzeje tak jak jest ustawione :naughty:
  25. karolr odpowiedział(a) na kolalysy temat w E39
    tarczowo bębnowe?! ten bęben to chyba od ręcznego jest, pewnie tam Ci coś ociera. PS za komplet szczęk do ręcznego zaplaciłem chyba ze 100zł

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.