Treść opublikowana przez karolr
-
BMW E 34 z silnikiem 1.8
te silniki w e34 to jakaś pomyłka
-
Plakietka pod maską
pewnie kod lakieru i ewentualnie vin
-
lampy tylne do touringa co sądzicie o tych?
nie dość, że brzydkie bo "clearlook" to jeszcze w kolorze jak e46 po faceliftingu
-
lampy tylne do touringa co sądzicie o tych?
jak dla mnie porażka :duh:
- mody e39
-
Jaki rozmiar opon na zimę.
A dlaczego uważasz że 15 będą za małe???? i dlaczego sugerujesz się pojemnością silnika??? tak mi powiedział znajomy "oponiarz" , że do takiego silnika (do takiej mocy silnika dokładnie) bezpieczniej wsadzić 16", zresztą chcę żeby było i estetycznie i bezpiecznie, przy gabarytach "piątki" 17" wyglądają akurat, a 15 to już porażka - oczywiście jest to moje osobiste odczucie
-
blokada kierownicy w e-60
Panowie, Panowie... może rzeczywiście jest kradziony, a co do PawłaH, ludzie miejcie trochę dystansu do siebie i nie bierzcie wszystkiego na serio, mnie osobiście wypowiedzi PawłaH pasują pomimo tego, że przez sporą część forum są tępione :worried:
- mody e39
- mody e39
-
podgrzewane lusterka
u mnie wysiadło prawe i strasznie mnie to denerwuje bo mam za krótkie ręce żeby wytrzeć jak jadę sam :) lewe odparowuje dosłownie w trymiga (około 1 -1,5 minuty jakby kto nie wiedział ile to trymiga :wink: )
-
Jaki rozmiar opon na zimę.
no tak mi się wydaje :) zreszta chce 16" bo na 15" to wygląda jak kobieta z małym biustem ;) właśnie mam do kupienia fajne felgi 16" tylko, że otwór centrujący ma śr. 72, da radę to jakoś wsadzić do e39? (e39 ma chyba 74?)
-
Jaki rozmiar opon na zimę.
chyba zrezygnuje z 235/45/17 na zime :duh: i kupie jakieś 16'' bo 15 chyba trochę za małe będa (do silnika 2,8)
-
podgrzewane lusterka
ogrzewanie szyby nie ma z tym nic wspólnego
-
535i Czym pomalować shadowline
daj znać jak to wyszło bo zastanawiam się nad pomalowaniem ramion wycieraczek
-
535i Czym pomalować shadowline
mat w spreju jest, a co do listew nie wiem, nigdy nie ściągałem, pewnie są na jakichś zaczepach albo przykręcone od środka
-
535i Czym pomalować shadowline
kup listwę, a jak już koniecznie chcesz malować to albo sprejem albo pistoletem, pędzlem to nawet ściany badziewni wychodzą
-
Nisko siedzi
zmień kobietę, ja zmieniłem i autko odrazu poszło 4cm w górę ;)
-
jakosc skory - czy ma to sens
w zimie masz podgrzewanie siedzeń, w lecie żeby nie poparzyć tyłka, cóż.. wystarczy nie jeździć na golasa ;) skóra skrzypi i pęka jak nie jest wystarczająco nawilżona. Oczywiście jest to kwestia gustu, osobiście wolę skórę :)
-
jakosc skory - czy ma to sens
a po co wymieniać na welur?! skórę łatwiej utrzymać w czystości, a jeżeli chodzi o wygląd w kilku (nasto) letnich autach to zawsze można oddać do regeneracji, aha i celuj raczej w czarną, na beżowej okrutnie widać pęknięcia.
-
I... stalo sie. Nie startuje...
z przodu Jeep też nie ma haka żadnego? może na wstecznym da radę :cool2:
-
zestaw naprawczy do vanosa
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=93704&highlight=naprawa+vanos z vanosem nie jest taka prosta sprawa, poczytaj ten temat i użyj wyszukiwarki bo trochę tego jest
-
Dziwny Objaw E 34 2.0 24v
bardzo dziwne, ale zmień tytuł tematu bo zaraz Cię dopadnie moderator :) (z listy przy temacie wybierz model, tak żeby było [e34] )
-
jakie wychodziły modele BMW w 1996 roku ?
ad2. VIN masz w dowodzie rejestracjyjnym (taki długi ciąg znaków) inaczej jest to numer nadwozia, masz też wybity na kielichu (pod maską tam gdzie wchodzi amortyzator) ad1 E39 E39 520i 1995-2000 E39 E39 520iA 1995-2000 E39 E39 523i 1995-2000 E39 E39 523iA 1995-2000 E39 E39 525td 1996-2000 E39 E39 525tds 1996-2000 E39 E39 525tdsA 1996-2000 E39 E39 528i 1995-2000 E39 E39 528iA 1995-2000 E39 E39 530d 1998-2000 E39 E39 530dA 1998-2000 E39 E39 535i 1996-2000 E39 E39 535iA 1996-2000 E39 E39 540i 1996-2000 E39 E39 540iA 1996-2000 E39 OPANCERZONY E39 540iA PROTECTION 1997-2000 E39 E39 M5 1998-2000 E39 TOURING E39 520i TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 520iA TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 523i TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 523iA TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 525tds TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 525tdsA TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 528i TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 528iA TOURING 1997-2000 E39 TOURING E39 530d TOURING 1998-2000 E39 TOURING E39 530dA TOURING 1998-2000 ad3. zadzwoń do salonu i zapytaj
-
528 i problemy z ogrzewaniem
faktycznie na auto działa, ustawiłem na 18 st C i było.... w sam raz :D wcześniej nie dało się wytrzymać przy 17st C. Jednak coś musi być nie tak skoro z wyłączonym auto nie grzeje tak jak jest ustawione :naughty:
-
dziwne trzeszczenie
tarczowo bębnowe?! ten bęben to chyba od ręcznego jest, pewnie tam Ci coś ociera. PS za komplet szczęk do ręcznego zaplaciłem chyba ze 100zł