Skocz do zawartości

karolr

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolr

  1. a ASO powinni sprawdzić z kluczyka
  2. dziś jadąc do pracy wskazówka od temperatury poszła do pierwszej kreski tzn. do pierwszej za połową, zjechałem w zatoczkę i wskazówka po 5 sekundach wróciła do normalnej pozycji i później już było ok, co to może być? płyn w chłodnicy jest, visco nowe..
  3. karolr odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    mi to wygląda na zwykłe btw fajne felgi :cool2:
  4. karolr odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    a ja chciałbym zapytać jaki mam kolor 1997r, e39 2,8i:P jakies foto może? bo z opisu to niewiele można powiedziec,seryjnie chyba byly zwykle ale moge sie mylic
  5. karolr odpowiedział(a) na morgan3xp temat w E34
    oddaj morgan3xp na tuning to zacznie dymić hehe będziesz miał 40% więcej mocy, a ogranicznik spod gazu odkręci Ci gratis! :mad2:
  6. karolr odpowiedział(a) na siopo temat w E34
    było kupić m5 e39 miałbyś 400kucy albo e34 wtedy o ile się nie mylę miałbyś 315KM bez jakichs sprężarek, czysta moc
  7. karolr odpowiedział(a) na gajrafal temat w E39
    Arkadiusz Pajnowski Arkadiusz Pajnowski - Kierownik Serwisu tel. (0 61) 84-55-201; e-mail: [email protected] to ASO z poznania, ale na maile odpowiadają w expresowym tempie :) ja już kilka razy korzystałem z porady i nigdy nie było problemu
  8. karolr odpowiedział(a) na apek88 temat w E60, E61
    A jak cofasz do przodu to nie zgrzyta :D sorry, że się czepiam, ale nie mogłem się powstrzymać :twisted:
  9. a jak go spuścić? jest jakiś korek czy wężyk trzeba odpiąć?
  10. karolr odpowiedział(a) na toto5 temat w E39
    To jeszcze Ci zostanie na pół litra... benzynki ;)
  11. karolr odpowiedział(a) na toto5 temat w E39
    ja mam magnateca 10w40 i nie narzekam :cool2:
  12. podczepiam się do tematu, dolałem płynu i dalej buczy, ciszej ale buczy, płyn nie był spieniony i kierownica chodzi lekko, co to może być?
  13. pewnie wsiadanie i wysiadanie też nie za wygodne, może w 7 Long było by łatwiej?
  14. karolr odpowiedział(a) na Grzesiek007 temat w E39
    wg mnie najlepiej wyglądają oryginały i gdybym nie kupił z takimi to albo bym jeździł na tych sprzed liftu albo odłozył $ i kupił oryginalne, a nie męczył się później z jakimś parowaniem i wodą w środku (te z linków to taki trochę agrotuning - oczywiście to tylko moje zdanie)
  15. karolr odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    u mnie też jest tak, to chyba normalne
  16. sprawdź czy masz wszystkie światełka z tyłu, a o braku mocy było już kilka razy na forum więc :search: a tu masz linka do w miare świeżego wątku http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=89354&sid=b6bd7dcbdfe8d5f170b8af2e7d904af8
  17. Tak, po fakcie niech zacznie sprawdzać i odkrywać historię auta. Zostaw to i jeździj jeśli wszystko jest ok, a na przyszłość sprawdzaj dokładnie przed kupnem. "Wiem że teraz to juz "musztarda po obiedzie" ale dobrze byloby wiedzieć czy nie woze na samochodzie kilogramów szpachli" Jak chce wiedzieć niech jedzie, ale czasem rzeczywiście lepiej nie wiedzieć wszystkiego, ewentualnie zostaje jeszcze droga sądowa jeśli okaże się, że samochód po dzwonie, ale może się to ciągnąć latami
  18. o gustach się nie dyskutuje, ale... matko i córko! :jawdrop: jak można czymś takim jeździć?! połączenie kredensu i komody, takiego to nawet myć by mi się nie chciało i nie mów, że Ci się podoba bo nie uwierze :)
  19. może był klepany i potrzebowali niewiele szpachli, znaczy się fachowo podeszli do tematu ;)
  20. karolr odpowiedział(a) na Grzesiek007 temat w E39
    dobre :clap: a jak to 2 niebieskie stroboskopy w grillu to wtedy należy się zatrzymać i przygotować dokumenty :)
  21. karolr odpowiedział(a) na 318tds temat w E39
    wg mnie podstawowa funkcja to odbieranie i wykonywanie połączeń :lol:
  22. jedź na badanie grubości lakieru, koszt ok 100zł i będziesz wiedział co było malowane/szpachlowane itp. może był porysowany (ja mam porysowany gwoździem i się zastanawiam nad malowaniem całego). tylko ten przebieg... ktoś jeździł 1000km rocznie za granicą?! przecież to 100km miesięcznie to nawet po zakupy do sklepu więcej wyjdzie, co do ksiązki to http://www.allegro.pl/item419145947_ksiazka_serwisowa_bmw_oryginal_niemcy.html a teraz pieczątkę zrobić to też nie problem
  23. kieszeń :) dzisiaj się dowiadywałem to za 5-6 tys można założyć porządny sprzęcik (z montażem) tak więc może po nowym roku się szarpnę na coś takiego, a oryginalne radio i tak zostawię bo deska bez radia nie będzie miała takiego uroku, dodatkowe schowam w schowku bo i tak z niego prawie w ogóle nie korzystam PS czekam na fotki
  24. odświeżę temat gdyż mam zamiar zamontować jakieś lepsze audio, czy za cenę ok 3-4 tys zł można coś sensownego wykombinować? oczywiście chodzi mi o cenę z montażem i wymianą radia(np ukryte w schowku)
  25. wiek : za tydzień 21 lat zamieszkanie : Lublin (ok. 500 tys?) zawód : branża medyczna stan cywilny : wolny dzieci : w przyszłości :) zarobki : prawie średnia - mogło by być lepiej, ale nie narzekam szkoły : dalej się uczę hobby : :search: ;) dlaczego BMW : bo to brzmi dumnie i ma to coś czego nie ma żaden inny samochód obecny model : e39 528i 1997r kolejny model : Na pewno BMW, jakie? zależy od Prezesa i Księgowej marzenie: BMW 850Csi, e39 M5, e46 M3 do tego Czajka( http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=1901&start=0 )

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.