Treść opublikowana przez radekklimat
-
e34 napełnianie klimatyzacji
Koszt nie powinien przekroczyc 1000 zł.
-
Webasto!!??
Diesel ok 100 ml na godzine pracy ale tez zalezy od temperatury na dworze natomiast benzyna troche wiecej
-
e34 napełnianie klimatyzacji
Wymieniasz wszystkie elementy gumowe włacznie z dławica kompresora, oringi, rurki stalowe wraz z portami do R134a, filter osuszacz, czyscisz układ ze starego oleju, sprawdzasz układ naszczelnosc i jak jest ok napełniasz olejem, gazem
-
e34 napełnianie klimatyzacji
Jezeli auto z 88r to napewno jest na R12 a ci co maja stacje do napełniania klimy napewno ci tego nie zrobia i moze ze i lepiej, wiec musisz sie udac do kogos, kto ma zwykłe manometry i weze na złaczke 1/4 cala oraz zamiennik za R12 czyli np R409a i po wymianie filtra znajdujacego sie z prawej strony pod reflektorem i sprawdzeniu szczelnosci napełni ci w ilosci 1950g
-
E60 i CB Radio
Darowanemu itd, itd ale ten twój kon to zwykły szumofon i nic mu nie pomoze, jezeli chcesz dobre radio to kup sobie cos z Prezydentow lub ewentualnie Alana/Midlanda ale tez z wyzszej półki
-
Woda w nadmuchu
Jak właczyłes ogrzewanie to moze byc słyszalny dzwiek przelewanej wody, sprawdz poziom płynu w chłodnicy a potem droznosc odpływu z nagrzewnicy, znajduje sie w tunelu i potrzebny bedzie kanał, sa dwa te odpływy
-
Klimatyzacja
Obserwuj allegro, tam czasem jest cała kompletna klima, ostatnio była za 600 zł
-
Przekładka anglika
A po co chcesz przekładac silnik? Z lewej na prawo sie nie da bo jest po srodku
-
KRAKSA Z LISEM (przód do naprawy) - POMOCY
160 tez nie powinien jechac a wracajac do tematu to W Radomiu jest pełno szrotow gdzie kupisz czesci do e60
-
podłączenie auta do komputera
Sprawdzałem u siebie i wiem co pisze, te od Viaken nie działaja, wiec nie pisze bzdur. Kupiłem kabel z fejsem jak potrzeba i lacze sie ze wszystkimi poczawszy od e 30 a skonczywszy na e60 i tyle Jak komus działaja te z allegro to dobrze, ja juz nie kupie nigdy taniego badziewia.
-
podłączenie auta do komputera
Interfejs do BMW do 2004r kupuje sie wyłacznie na złacze RS232 bez zadnych przejsciowek na USB bo to nie bedzie dzialac. Do tego potrzebujesz Carsoft ale w wersji 6.4 bo wersja 6.5 nie bedzie działac na tych wynalazkach z allegro. Najlepsze rozwiazanie to fejs za 300 zl bez wtyczki lub z wtyczka za 380 plus DIS, INPA
-
[e34] 525i vanos problem z mocą.
Wypnij sonde i sprawdz bez niej jak jezdzi i opisz co zauwazyłes.
-
e34 wymiana tarcz na większe
TDS, 520, 525, 530 wentylowane o srednicy 320 mm i 22mm grubosci natomiast M5, 540 i IX tarcza o grubosci 28mm
-
[m50b20] Sprężyny obniżające, jakie?
Z obnizaniem to troche uwazaj, po pierwsze to tracisz na komforcie a po drugie to masz miche olejowa aluminiowa a nie stalowa i nieduze udezenie przy zbyt niskim zawieszeniu skonczy sie tragicznie dla twoich pieniedzy i silnika. Moim zdaniem -40 to max w doł co powinienes pojechac a i jeszcze polskie drogi, a własciwie ich jakosc, nie nadaja sie do konkretnej gleby. Co do alu felg to im wieksza felga tym mniejszy profil opony a co za tym idzie komfort w dół. Ja miałem w swojej fele 17-stki na szerokim parapecie z tyłu 8 cm i opona 245/45/17 a z przodu rant 6 cm opona 235/45/17, walce i felgi były zajebiste bo ranty polerowane itp i jazda była fajna ale jak asfalt był igła natomiast na nierownosciach i niedaj boze na koleinach to masakra jak na łajbie podczas sztormu wiec je sprzedalem i kupiłem 16 i teraz jest git, moge wzucic zdjecia. Pozdrawiam
-
[e34] 525i vanos problem z mocą.
Sonda z M20 nie nadaje sie do M50. Zamontuj poprawna i wtedy diagnozuj. Part number: 11 78 1 735 710 Old part number: 11 78 1 726 321
-
spryskiwacze e65
Na lampy masz opuznienie czasowe miedzy spryskiwaniami natomiast na szybe moze byc problem ze sterownikiem lub sprawdz na poczatek czy nie masz dysz zapchanych
-
Co sądzicie o tej e38 ?
To co jest na allegro to jakies gówno, ponizej masz opis Apina B12 w budzie E38 a nawet takiego silnika nie było w tych alpinach http://pl.wikipedia.org/wiki/Alpina_B12
-
Problem z klimatyzacją
Dobre zamienniki ma Nissens i nie powinna byc droga co do osuszacza w ASO tez bedzie drogi, mozna kupic zamiennik i nie sa takiej złej jakosci.
-
Silnik z anglika
Silnik to silnik, nie montuje sie go z lewej albo z prawej strony
-
Dobry mechanik linia Otwocka????
A w czym masz problem kolego?
-
320i M50 Klekotanie przy rozrzadzie
Jaki masz stan, poziom oleju?
-
wentylator klimy-wymiana
Dobrze zaczałes a srubami sie nie stresuj bo sa zardzewiałe i tyle. Ja uzywam takiej małej szlifierki o nazwie Drumel i ucinam te sruby, w miejsce starych wkładam z kwasowki i po problemie.
-
E91 Problem z klimą - biały proszek.
Mam takie pytanie, czy ten proszek jak wyleci z kratek to osiada w aucie jak kurz czy znika chwile potem?
-
330d Tarcze + klocki. Czy ktoś posiada zniżki w ASO W-wa?
Ja mam tarcze Mikoda wersja GT nacinane, nawiercane + klocki fabryczne Jurid i jestem bardzo zadowolony, polecam
-
Klimatyzacja montaż
Nagrzewnice nalezy wymienic na wersje z klima. Co do wezy to tylko koncowki na wezach przy sprezarce trzeba zmienic na odpowiednie.