Treść opublikowana przez MArcin 850i
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
No i prosze, pierwsze udokumentowane CSi w naszym kraju :P http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_og=4716208&id_region2=12&id_podrubryka=1&id_rubryka=1&marka=BMW&model=850&id_region=0&z_dnia=-1&cena_od=0&cena_do=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&nr=6&key_unique=bb434f4ac065ed21d638b7ae0e08ab3e Cyt.: "tylne nadkole da sie wyklepac" :mrgreen:
-
Konkurencyjne forum w BMW Trends
Co zes sie tak przyczepil tych bialych kierunkow i silnika 4.0 V8 :?: Juz drugi raz to dzis czytam, a w ciagu miesiaca juz to pisales ze 20 razy :? Juz znamy Twoja opinie na ten temat :|
-
W 2005r import BMW do Polski: 37500 sztuk
Narazie jeszcze dam jej szanse gdyz kolega swir napisal dwa miesiace temu ze ma byc odbudowana:
-
BMW 750 Wymiana alternatora.
Ten poziom ladowania to z 9 testu OBC :?: Bo wg. niego na starych aku w tym tescie wynik okolo 12,5 i zawsze dobrze palila.
-
W 2005r import BMW do Polski: 37500 sztuk
Całe 69 :D To co na stronie zamiescilem to jeszcze nie wszystko bo do kilku nie mam zadnych fotek, a wiem o nich od braci z forum :wink:
-
W 2005r import BMW do Polski: 37500 sztuk
Ja juz nawet probowalem policzyc jeden z modeli BMW :mrgreen: Ale latwe zadanie to nie jest :lol:
-
"R D"zakończenie wyprzedzania na podwójnej ciągłej
Tak teoretycznie gdybym nie chcial zaplacic mandatu to jaka jest szansa ze mi sie uda :?: Po ilu latach mandat sie "terminuje"?
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
No to chyba zagazdka rozwiazana...: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C846514 To czarne na zdjeciach ma podobno bordowy/wisniowy kolor :wink:
-
bmw ze snu....
Ja juz mam w garazu auto swoich marzen :D :D :D Ale jak bedzie jakis przyplyw gotowki to zamawiam: e32 B12 5.0, e24 635CSi, BMW M1 (marzenia :roll2: ), i tak mysle ze e38 750 to tez swietny woz, a i jakies M3/M5 by sie przydalo :roll2:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Oj NIKI chyba Ci sie przywidzialo :wink: Nadziei zes mi tylko narobil :cry2: http://uwaga.onet.pl/1310157,archiwum.html No chyba ze ten filmik zamieszczony na stronie jest jakis skrocony :roll:
-
XENONY - od kiedy w BMW?
Mam troche prospektow, opisow i cennikow dla serii osiem z tamtych lat i nigdzie nic nie ma na temat xenonow :?
-
XENONY - od kiedy w BMW?
Nie mam zielonego pojecia od kiedy byly ksenony w e31 :worried: Bardzo rzadko jakies e31 ma takie swiatla - ja strzelam ze gdzied tak od 1996 mogly byc w opcji, a na bank nie wczesniej niz od 1994. Oczywiscie spotkalem sie z ksenonami w e31 z lat 90-93 ale sa to raczej dokladane w pozniejszym czasie, a nie fabryczne. A tak w ogole to jestem w szoku ze juz w e32 byly ksenony w opcji :shock: Myslalem ze montowano je dopiero od modelu e38 :o
-
wynajmę BMW na swój ślub w wawie...
:lol: W pewnej chwili zastanawialem sie co jest dla niego wazniejsze, czy to czym jedzie, czy sam slub :wink: To sie nie zrozumielismy :wink: Takimi samochodami para mloda powozi sie bez szofera :D
-
wynajmę BMW na swój ślub w wawie...
:shock: Dlaczego dziwnie :?: Trzeba sie wyroznic z tlumu, a nie jak wszyscy limuzyna (najlepiej amerykanska przedluzana :x ). Moj znajomy w zeszlym roku pojechal moja 850i i byl zachwycony. Oczywiscie nie siedzial z tylu tylko sam kierowal :wink:
-
Taka sobie gierka z BMW E38
No w koncu mi tez sie udalo dojechac do tej piramidki na koncu :twisted2: Gierka niby banalna a wciagajaca :D
-
Taka sobie gierka z BMW E38
Po 50 probach i pol godzinie czasu odpuszczam sobie :twisted: Udalo mi sie przejsc ponad 3/4 poziomu :mrgreen:
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
No i ja sie skusilem i kupilem na stacji benzynowej Xeramic :) Ale nie do BMW :nienie: Tylko do innego mojego samochodu ktory ma juz 300tys z czego 170tys na gazie :lol: Silnik jest juz tak zarżniety ze nie wiem czy mu cokolwiek pomoze :roll: Aha i w tym samochodzie brakowalo bardzo duzo oleju w skrzyni biegow (strasznie "huczało") i "mechaniki" nalali wlasnie czegos w stylu xeramica do skrzyni i dalej "huczy" ale juz duzo ciszej. Nie wiem tylko czego dokladnie dolewali, ale bylo to nie dawno, moze z miesiac temu i na pewno beda pamietali jak sie ich spytam.
-
ile mozna zarobic na sprowadzonym aucie
Bo ten gosciu pewnie nawet na oczy tego auta nie widzial :lol: Tylko skopiowal zdjecia, a jak trafi sie chetny to sciagnie samochod z zagranicy (albo i nie :lol: ) No i tym przebiegiem jestem bardzo zbulwersowany :zlosc: Takich skopiowanych ogloszen w polskim necie jest duzo wiecej :!:
-
Jak dbać o klimę w czasie zimy?
Czyli jezeli nie zalaczylem klimy od miesiaca - dwoch to juz teraz lepiej jej nie ruszac i poczekac do lata :?: Dobrze rozumuje :?: Czy jest jeszcze inaczej :worried:
-
tuning silnika 525 czy 540 lub M5?
Tylko po co bawic sie we wzmacnianie silnika jesli w tym modelu wystepuje kilka mocniejszych silnikow :?: :?: :?:
-
zamarzlo wszystko (-30C od tygodnia) - co dalej ?
A ja stosuje taki patent ze jak silnik nie chce zapalic to wylewam na niego tak ze 20 litrow bardzo goracej (prawie wrzacej wody) - tylko nie robcie tego przy silnikach benzynowych bo bedzie katastrofa :doh: Efekty sa od razu widoczne - silnik zaczyna duzo szybciej krecic. Ja to nie pomaga to robie jeszcze kopcia i daje mu samostartu :twisted2: W ten sposob zapala po nawet najzimniejszej nocy zajezdzony Transit po dwoch czy trzech remontach silnika :twisted2: Ps to wszystko powyzej opisane kazdy robi na wlasna odpowiedzialnosc :twisted2: Aha i jeszcze do zbiornika wlewamy 5 litrow nafty (na pelen zbiornik) zeby sie parafina nie zcinala i pol litra denaturatu zeby sie z woda zmieszal. Tak przygotowanym samochodem mozna jechac nawet na Syberie :wink:
-
Nie podgrzewajacy sie fotel kierowcy
Wie ktos ile taka mata na siedzisko moze kosztowac :?:
-
Nie rozgrzewać silnika na biegu jałowym-instrukcja BMW!!! ?
Co do manuala to sie zgodze ze pol minuty i mozna jechac. Silnik podczas delikatnej jazdy szybciej sie nagrzeje, a na postoju wiadomo ze nigdy nie zlapie odpowiedniej temperatury. No i nie zdrowo dla silnika jak jest niedogrzany. Natomiast jesli chodzi o automat to wolalbym poczekac troszke dluzej. Wole poswiecic silnik niz pozniej naprawiac skrzynie automatyczna :)
-
-20 stopni
A mi prawie nowa almera nie zapalila rano(-27). Nawet jak wlozylem nowke akumulator to nie miala sily zakrecic :shock: . Oczywiscie 10 letnia siodemka z lekkim trudem ale bezproblemowo. A teraz przez ta japonszczyzne biedne BMW 850 musi stac w nie ogrzewanym garazu i marznac :mlotek: Jak jutro Nissan nie odpali to go :zlosc: spale :mrgreen:
-
Drogówka na TV4. Pościg za M3!!
:lol: :lol: :lol: :lol: A jak zaczna wczesniej strzelac :?: :lol: