Treść opublikowana przez MArcin 850i
-
Jak zepsuć X5? - zostać oficerem BOR
Ale obciach dla tego goscia. Cala Polska sie smieje :lol: I bardzo dobrze ze zaplaci za naprawe - moze zacznie wtedy szanowac cos nie nalezy do niego :D
-
M3 z 1993 czy 325 z 1997 ?
No to bedziesz w niebie. M3 jest bardzo glosne. Juz na wolnych obrotach wszystko drży w okolicy, nie wspominam juz co sie dzieje jak na obrotomierzu jest 7tys obr. Dokladnie tak jak piszesz. Chocby sama zmiana biegow nie przebiega tak lagodnie jak w innym autach. Tu jadac spokojnie, wrzucajac nastepny bieg auto i tak szarpnie :!: Ten samochod stworzony jest do bardzo sportowej jazdy. Poki co ciesze sie ze nie mam M-ki bo mogl bym sie tym tylko zabic :8)
-
M3 z 1993 czy 325 z 1997 ?
Wierz mi zadne z tych aut nie ma podejscia do M3. 325 to popie.rdolka przy M-ce, 540 tez niestety duzo brakuje. Majac 30 tys poszukalbym jednak M3. Wiem z doswiadczenia ze zdarzaja sie auta w super stanie i w niskiej cenie. Z rzeczy na ktore zwroc uwage to sprzeglo ktore przy przebiegach rzedu 150tys km zazwyczaj konczy sie, a wiec fajnie zeby bylo po wymianie i vanos ktory tez sprawia problemy w M3. Zuzycie paliwa jest smieszne. Trasa spokojnie ponizej 10l, miasto przy ostrej jezdzie 15l. Oczywiscie benzyna 98 oktanow. Jesli chodzi o zywotnosc silnikow uwazam ze sa nie do zarzniecia. Z pewnoscia pomaga w tym wskaznik temperatury oleju. Wiekszosc mysli ze jak temp. wody osiagnie polowe to juz mozna ciagnac na max obroty, a prawda jest taka ze w tym czasie wskazowka od oleju nawet nie drgnie :!:
-
Mercedes 500 / 560 SEL W126 vs BMW 740 / 750 E32
Nie klocic sie chlopcy :twisted2: Mercedes jest drozszy bo emeryci maja wiecej kasy od nas :mrgreen: :wink: Za to zaden Merc nie byl porownywany do Ferrari, a BMW bylo :D Mam skany z konfrontacji 850i vs F348 :8)
-
Kto mi pomoże przy wyborze silnika do E46 coupe??
Moral z tego taki ze wystarczy kupic sobie 316i, bo i tak bedzie tylko minimalnie wolniejsze od 330i :D
-
Kto mi pomoże przy wyborze silnika do E46 coupe??
Prawie robi wielka roznice. 0,8s to moze nie duzo, ale przy tak niskich wartosciach rzedu 6-7s jednak da sie odczuc. W koncu roznica wynosi 38KM. Jak mozesz to bierz 330i :D
-
Najładniejszy model???????
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: moja tez bo mam dwa modele z czolowki :dance:
-
Najładniejszy model???????
Pozwolilem sobie na male podsumowanie tematu :norty: Jak ktos glosowal na wiecej niz jedno auto liczylem tylko pierwszy napisany model Miazdzaca przewaga wygrywa e24 - 8 glosow :clap: Drugie miejsce e38 - 4 glosy Trzecie: E28, E31, E46 - po 3 glosy
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Uaktualniam moj spisik o dwa nowe autka. Pierwsze z nich to niebieska e31 o rejestracji WWL 91PL, ktora mijalem kilka dni temu w Warszawie (akurat jechalem siodemka :duh: ) Drugie e31 podobno jezdzi od 1994 roku w Warszawie :shock: Jej tablice to WGK 6400 (czarne). Zarejestrowana w W-wa Ochota, kolor czarny. Przy okazji moze ktos wie cos wiecej na temat tych aut :worried:
-
Czy podczas produkcji E32 był jakiś lifting ?
Cos kojarze ze na tym forum bylo juz o e38 bez elektrycznych szyb :jawdrop:
-
Skręt w lewo ma rondzie
No wlasnie co daje wlaczenie lewego kierunkowskazu przed wjazdem na rondo :duh: Moim zdaniem nic, a co piaty kierowca i tak go wlacza. Co do wypowiedzi oktawa - w Plonsku zbudowali w zeszlym roku rondo to polowa samochodow zamiast przejezdzac lukiem rondo to przecina je na wprost przez srodek :clap: Tylko pogratulowac :duh:
-
Test NR 20 OBC
Mam wydrukowany opis funkcji (bylo ze 3 dni temu na forum :wink: ) i pod 20 jest opis: ''korekcja pojemnosci zbiornika"
-
jakie oznaczenie nowej 6er?
e63
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Dzieki za czujnosc :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
E30 335i
Slyszalem ze V12 w e30 nie do konca sie sprawdza. Silnik jest zbyt ciezki i powyzej 100km/h ciezko sterowac autem :doh: Ale silnik zacny :D
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Loocas ten egzemplarz jest mi znany dopiero od kilkunastu dni, a wiec dodaje go do spisu :D
-
A jak nie było Galerii tak nie ma...
Nie jestescie sami :(
-
Która wersia jest lepsza e36 328i czy 325i
Sorry, mialem caly czas na mysli 328, a napisalem 325 :duh:
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
Siwy Twoj post trzyma w napieciu do samego konca :mrgreen:
-
Która wersia jest lepsza e36 328i czy 325i
Dixi 328 ma silnik 2.8, a nie 2.5. Dokladnie to 2793ccm :) Jechalem 325 i 728 i stwierdzam ze mimo kilkuset kilogramowej nadwagi to i tak e38 chodzilo nie gorzej niz 36 325i :!:
-
Remont E30 TC BAUR -KotSylwester - zakończony
Gratuluje Kocie Sylwestrze profesjonalnego podejscia do tematu. Bedziesz mial spokoj na kolejne 10 lat :!: Moja e31 rowniez przeszla renowacje 2 lata temu i powiem Ci ze beda Cie bardzo bolaly pierwsze ryski i odpryski :( Ale i tak warto :D
-
BMW vs. AUDI
Proponuje zamknac ten temat bo nic w nim sensownego nikt nie napisal i chyba nie napisze :)
-
Polskie drogi... dla tych co marudzą na swoje ;-)
Material tylko dla widzow o mocnych nerwach, pozdrawiam
-
I znowu ku przestrodze :(
Zalamac sie idzie :( Dwie niewinne osoby wsiadly do samochodu po smierc... [*] [*] [*]
-
Socjologia + Motoryzacja
Rapid a z zarzadzania i marketingu da rade cos podciagnac pod BMW :?: :?: :?: