Skocz do zawartości

BaX

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BaX

  1. Wszystko jest osobno, pompka, dysza, zaślepka.
  2. BaX odpowiedział(a) na GDJOHNY temat w E46
    Dzięki, te strone mam dobra, drugą nieopacznie złapałem łapskiem i pękło. :mad2:
  3. W serwisie dysza kosztuje prawie tyle cos spryskiwacz. Szukaj na allegro, kiedyś widziałem komplet z wężem i zbiorniczkiem z dwoma pompkami za 550zł. W ASO jeden spryskiwacz bez dyszy koszuje ponad 200zl.
  4. BaX odpowiedział(a) na GDJOHNY temat w E46
    Jak ci się udało popsuć przepływomierz? Skoro popsułeś to może została Ci cała ta wkładka od strony węża i chciał byś się podzielić z kolega? :D http://baxwrzuta.neostrada.pl/przeplywka4.jpg U mnie jak widać jest złamana. :(
  5. BaX odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    Skoro Ty wiesz lepiej ile mnie moje auto pali to :cool2: . No ale autem trzeba nauczyć się jeździć, samo zdanie PJ to nie wszystko. BTW: 325, a 330 to dwie całkiem różne jednostki napędowe.
  6. BaX odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    Czy będziesz pałował cały zakres obrotów czy stał w korku to utrzymać 15/100 przez powiedzmy 500km przebiegu jest nierealne bo nie da się normalnie poruszając po drogach ciągle jeździć na odcince i tak samo nie da się przejechać 500km ciągle 'stojąc' w korkach. Jak ktoś ma takiego pecha albo takie warunki drogowe, że większość jazdy spędza w korku to tylko współczuć. Ja u siebie w ogóle nie wiem co to korek, chyba że jest jakiś wypadek bez problemu mieszcze się w 11/100. Ale rozumiem, że niektórym to nie pasuje bo mając 1.6 M43 które spalało w tych samych warunkach ok. 8/100 też nie byłem w stanie pojąc jak 3.0 może palić 10-11/100. Do tego 3.0 jeździ się dużo dynamiczniej jak takim 1.6. Jak jeździłem podobnym stylem jak zent to widziałem 9.x spalanie, niestety pojazd bardziej narowisty od 1.6 które miałem wcześniej to i styl jazdy się zmienił.
  7. BaX odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    Kolejny fantasta. :lol: 15/100 to może w korkach w warszawie albo innym dużym mieście gdzie średnia prędkość jest zbliżona do prędkości rowerzysty. Żadne 3.0 jak JEŹDZI w normalnych warunkach,a nie stoi nie spali 15/100. Tylko mówimy o jeździe, nie ściganiu się ze wszystkim na drodze.
  8. BaX odpowiedział(a) na GDJOHNY temat w E46
    Stal 'nierdzewke' się toczy? :shock: Poważnie pytam, czy po toczeniu surowy tłoczek się 'uszlachetnia' ?
  9. BaX odpowiedział(a) na GDJOHNY temat w E46
    Czyli była tego jakaś przyczyna. Rdza sama z siebie nie powstaje. BTW: jak robi się tłoczki z 'nierdzewki'?
  10. BaX odpowiedział(a) na GDJOHNY temat w E46
    Ale beznadzieja, gołe 'kopyto' /cały zacisk/ kupisz za śmieszne pieniądze na szrocie, bedziesz miał oryginał w idealnym stanie. /tam normalnie nie ma się co zepsuć/ Zestaw naprawczy w postaci uszczelek i osłony i tak wypadało by założyć nowy bo w normalnych warunkach pracy nie ma szans aby na tłoczku powstały wżery.
  11. Pojedź na stacje co robi przeglądy i poproś o sprawdzenie 'owalizacji', pewnie wyjdzie, że krzywe są tarcze. Jak masz zrobioną geometrie i auto trzyma parametry to nie powinno ściągać. Ale geometrie, nie zbieżność bo to co innego. Pozdro.
  12. Kupiłem podobne rekawice dwustronne w jakimś markecie po 4zł/szt ;) Musze zarekwirować żonie bo widze, że został stworzone do wyższych celów niż mycie okien :lol:
  13. i co, i co? bo normalnie znowu wlazłem w nieodpowiedni wątek :mrgreen: http://allegro.pl/collinite-476-s-twardy-wosk-temachem-i1238394626.html - tu nawet jest od reki ten czarci wynalazek :norty:
  14. BaX odpowiedział(a) na sampras temat w E46
    U mnie z 25kkm zrobiło się 23kkm przy wymianie.
  15. BaX odpowiedział(a) na kqazik temat w E46
    Biorąc pod uwagę, że o skuteczności hamowania decyduje tarcie pomiędzy klockiem, a tarczą to farba na klocku zapewne będzie miała wpływ na jego skuteczność. Szczególnie, że klocek jest porowaty i farba wtopi się w klocek. Edit Na stronie zimmermanna jest informacja o tej powłoce z adnotacją, że nie trzeba jej usuwać przed montażem. No to w tym przypadku się myliłem, jak jest z innymi producentami sam jestem ciekaw bo widziałem np. czarne Brembo. :?
  16. BaX odpowiedział(a) na kqazik temat w E46
    Widać nie rozumiesz co się stanie z tą farbą pod klockiem. :mrgreen:
  17. Bo to z dzisiaj i jeszcze się nie wgryzłem w temat :mrgreen:
  18. Aaaaa, bo teraz mi się przypomniało. Ktoś kiedyś robił coś z jakąż zwężką przy sprzęgle. Ale nie widzę żeby się chwalił efektami.
  19. BaX odpowiedział(a) na kqazik temat w E46
    TAK, to siwe z części gdzie styka się z klockiem się powinno usunąć przed montażem :duh: Inaczej usunie to klocek w momencie tarcia o tarcze bo chyba nie myślisz że ona będzie zawsze taka siwa i pomalowana. :D
  20. BaX odpowiedział(a) na zent temat w E46
    Banalnie, przekręcasz oprawkę w lampie i wyciągasz, żarówka jest na wcisk.
  21. BaX odpowiedział(a) na zent temat w E46
    A nie masz jakiś philipsow niebieskich? Ja miałem taki sam problem z niebieskimi philipsami właśnie na postojówkach po stronie kierowcy. Postafiła mi sygnalizować przepalenie, a potem działać przez miesiąc. Teraz mam białe i od dwóch lat nei ma problemu.
  22. BaX odpowiedział(a) na kqazik temat w E46
    Ale tam było małymi literkami że to dotyczy poloneza i kaszlaka :mrgreen:
  23. BaX odpowiedział(a) na sampras temat w E46
    Tylko się nie zdziw jak po ustawieniu na 11kkm, przejedziesz 8-9kkm i będziesz miał komunikat o serwisie.
  24. BaX odpowiedział(a) na kqazik temat w E46
    Nie no jasne, obecne hamulce działają na innej zasadzie niż te w polonezach. :lol: To, że Tobie się coś wydaje nie oznacza, że pozjadałeś wszystkie rozumy świata.
  25. BaX odpowiedział(a) na kqazik temat w E46
    :? Te farbe to powinno się chyba usunąć przed montażem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.