Treść opublikowana przez BaX
-
318i zapaliły się kontrolki abs, trakcji i hamulca..
Tym, że nie zadziała! Ale musisz kupić czujnik z takim samym numerem jak Twój, inny z szarą końcówką też nie będzie działał. Wyrwać na siłę,
-
318i zapaliły się kontrolki abs, trakcji i hamulca..
Ja kupiłem tylny lewy oryginał używany ze dwie zimy temu i na razie działa bez problemu ale UWAGA są przynajmniej 2 /jak nie 3/ rodzaje z szarą końcówką /przedlift/ i chyba dwa z niebieską /polift/.
-
karetka z trudem walczy by sie przebic przez korek
Hmm, a gdzie kierowca stojąc przed skrzyżowaniem na światłach ma wjechać jak drogowcy pierdykną 15cm krawężnik przy chodniku? Unieść się i ustawić na nim? :duh:
-
Pompa wspomagania - którą kupić?
Hej, to Twój wątek na pl.misc.samochody o pompie w e46? Jak masz LF-30 to masz lepszą pompę, ja miałem LF-20. Wybrałem nowy oryginał po konsultacjach z serwisem który regeneruje pompy ale nie FL-20 ;) Chinczyk obojętnie ile by nie kosztował będzie jednakowym szajsem, który ma często problemy z utrzymaniem właściwego ciśnienia. W/g mnie jako alternatywa jedynie dobra używka ma sens pod warunkiem, że nie leżała miesiącami w stercie innego rozbiórkowego złom.
-
E60 M5 WBSNB93506CX06042-prosba o info z CARFAX
BaX odpowiedział(a) na pieczek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMechanicznie takie M5 z USA różni się od europejskiego?
-
Prosze o ocene e60 545i
BaX odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolor sie nawet zgadza i liczba wybitych szyb też chyba. :lol:
-
330d Regulacja ręcznego
Nie masz ręcznego na tym kole teraz bo szczęka lata luźno. Śruba do regulacji ręcznego jest w dolnej części. Teoretycznie nic nie powinno się stać podczas jazdy bo środek bębna jest gładki więc części hamulca nie mają o co blokować ale jak szczęka ułoży się kantem to zniszczy Ci cała gładź gdzie normalnie trze szczęka i tarcza będzie do śmieci.
-
330Ci Napelnianie klimatyzacji
Pełny cykl odświeżania klimy to zazwyczaj 150zł i więcej. Ściągają cały czynnik /tyle ile go jest/, sprawdzają szczelność podciśnieniowo i nadciśnieniowo, po czym ładują na nowo czynnik do wartości właściwej dla danego układu. Cały cykl może trwać grubo ponad godzine. Ogólnie płaci się za proces obsługi automatyczną maszyną która sama troche kosztuje, bo sam czynnik wcale nie jest taki drogi.
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
BaX odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarz obraca ilością nie jakością, ciągnie kilka jednocześnie co obniża koszty transportu, dodatkowo kupując kilka więcej zbije niż ktoś kto kupuje jedno. Tak czy siak wychodzi na swoje, raz mniej raz więcej, cuzamen do kupy zarabia na obrocie, jakość dla niego ma znaczenie drugorzędne do czasu kiedy nie ma wpływ na zyski. Są klienci, jest kasa. Na tym polega handel. A że to daje takie, a nie inne efekty na rynku generuje problem nam, nie im. /do czasu kiedy nie ma wpływu na zyski/
-
330Ci Padł aku w 'nierozbieralnym' kluczyku?
Heh, no właśnie :duh: - nie wygląda jak oryginał. :cry2: I mam problema, a nie miała baba kłopotu. :wink: Dzięki maya :cool2:
-
330Ci Padł aku w 'nierozbieralnym' kluczyku?
Witam. Dziś miałem małego zonka. Nie mogłem rano otworzyć auta z pilota kluczyka i tym samym rozbroić alarmu. Po otwarciu kluczem normalnie z zamka, auto radośnie pikało i mrugało kierunkami, próba odpalenia zakończyła się niepowodzeniem. Poszedłem po drugi klucz, nim normalnie zrobiłem close/open, po czym tym pierwszym kluczem odpaliłem i bez problemu dojechałem do firmy. Teraz mam dwa klucze w kieszeni jeden w 100% sprawny, drugi nie otwiera z pilota ale da się normalnie używać do jazdy. Co jeszcze, od jakiś 2 tygodni zauważyłem, że otwieranie 'z pilota' działało słabo i z bliska no i dziś przestało. Kluczyk wygląda na nierozbieralny, trzy guziole, przód otwieranie, środek ze znaczkiem BMW do zamykania, tył od klapy. Co nawaliło?
-
Czy trzeba "odświeżać" oprogramowanie w sterowniku
Widziałem w gąszczu postów, że do 3.0 benzyny trochę było updatów, ktoś mi powie dokładnie ile? ;) I czy ktoś robił i było warto VIN: JT62172 Pozdro.
-
330Ci Mapowanie Silnika
A ja zapytam tak, czy sam update softu do ostatniego jaki się pojawił to skomplikowana procedura? Da się to zrobić "zwykłym" kablem do inpy od nerwusa? Już coś tam doczytałem w innym dziale i chyba odpuszczę samowolkę. :norty:
-
330i Czy warto dokupić czujnik deszczu?
Ciekawe jak ASO z Bielsku wymieni bracholowi w X5 szybę. Wycenę zrobili na ~4.5kzł, co ciekawe to zawarli w kosztorysie czujnik deszczu/zmierzchu, on jest jednorazowy?
-
330i Czy warto dokupić czujnik deszczu?
Dali pewnie nierówno kleju i szyba siadła inaczej tu i tam. Reklamować to możesz ale pewnie aby zrobić dobrze trzeba by szybę wyciąć i wstawić na nowo. :duh:
-
320d wymiana na klimatronik
Patrzyłeś w ogóle w ten temat w dziale "zrób to sam"? Tam masz wszystko i wszystko działa jak należy. viewtopic.php?f=15&t=139469
-
318i problem z otwieraniem auta w kluczyku
Opcje masz dwie, albo wymiana przekaźników w module komfortu - zazwyczaj rozwiązuje problem, u mnie nie rozwiązała - albo wymiana zamka w drzwiach - u mnie pewnie da efekt ale nie chce mi się rozbierać drzwi szczególnie, że problem jest z pasażerem. Z tydzień temu był temat właśnie o wymianie zamka. viewtopic.php?f=15&t=96892&start=105 - jeden z tematów
-
330Ci Cabrio zamek kierowcy nie zawsze odklucza
Poprzedni temat chyba z zeszłego tygodnia o zamku i wymianie przekaźników w E46 zawierał zdjęcia jak wygląda wkład po rozebraniu, czy tam się da coś posmarować i da to efekt nie wiem. viewtopic.php?f=15&t=96892&start=105 - str. 8
-
320d wymiana na klimatronik
W dziale "zrób to sam" jest opis jak zrobić i co wymienić aby z manuala zrobić klimatronik. Z opisu wynika, że najgorszą robotą jest rozebranie deski bo trzeba dostać się do nagrzewnicy aby dołożyć kilka trybików i parę kabelków. Ale jest opis i zdjęcia więc..... jak się komuś chce ;)
-
Ideał i rodzynek??
BaX odpowiedział(a) na murek1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKultury nawet milionem linijek php nikogo nie nauczysz, zresztą co to ma być za nauka, jak delikwent nie zrozumie problemu i gdzie robi błąd to "kara" wymierzona w taki sposób nic go nie nauczy.
-
Ideał i rodzynek??
BaX odpowiedział(a) na murek1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDajesz ognia, dajesz :cool2: Lubie To czy jakoś tak :lol:
-
Ideał i rodzynek??
BaX odpowiedział(a) na murek1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażecml: ale o co kaman? To już teraz taka moda, że jak od razu w ryj nie dasz to inne metody nie skutkują bo na kulturalne zwrócenie uwagi samo możesz zarobić od upomnianego? Jak ktoś nie rozumie prostego pisanego słowa i uwagi o poprawieniu wpisu zgodnie z przyjętymi zasadami to niech znika, frajerów i cwaniaków nikt tu nie zaprasza.
-
Ideał i rodzynek??
BaX odpowiedział(a) na murek1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle co was dziwi? Przecież teraz byle obszczymurek ma internet bo "każdy ma" i uważa, że INTERNET to takie miejsce gdzie nie obowiązują żadne zasady i można robić i mówić co się chce. I nawet na PRYWATNYM terenie jakim jest forum internetowe zachowują się wedle swoich zasad bo uważają, że mają do tego prawo. :duh:
-
Ideał i rodzynek??
BaX odpowiedział(a) na murek1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDajcie mi uprawnienia to zaprowadzę tu porządek raz dwa. Tyle, że spadnie ruch pewnie o połowę, a inteligentni inaczej polecą płakać i skomleć na inne fora, że "tu ich biją". :mrgreen:
-
Uwaga ULEP Ziębice. [A4]
BaX odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCENA, CENA, CENA, czego tu można nie rozumieć? Sprzedają się auta te które maja przebicie w tym śmietniku jaki mamy na rynku, a przebić się mogą np. ceną. A niska cena nie bierze się promocji, świąt, wyprzedaży, ERY itd tylko z tego, że towar ma jakieś defekty. A tym defektem najczęściej jest jakaś mniejsza lub większa przygoda komunikacyjna bo rzadziej parkingowa ;) Nikt nie sprowadza aut bezwypadkowych bo u nas nie ma klienta na to. Każdy kupuje w/g cen allegro/otomoto czyli auto+naprawa+opłaty+zysk handlarza < cena auta bezwypadkowego do opłat i sprowadzenia. :duh: :lol: