Treść opublikowana przez Sołtys
-
e46 328Ci Szczecin WBABM51040JK66346
Sołtys odpowiedział(a) na david temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajważniejsze abyś Ty był zadowolony. Nie pozostaje nic innego jak życzyć Ci przyjemnego użytkowania auta.
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
Wiem, że jestem upierdliwy w tym względzie, ale na tematycznym forum pasowałoby trzymać się faktów, bo nie wypada pisać takich bzdur. Jeśli już się uparłeś to pisz 523, a nie w koło Macieju 2,3l :mad2:
-
kontrolka poduszki powietrznej
Wychodziło.Ja w swojej miałem dwie poduszki. Człowiek całe życie się uczy :cool2: :mrgreen:
-
kontrolka poduszki powietrznej
Z tego co widzę w pierwszym poście, to poprosiłeś o diagnozę i wskazówki jak naprawić, a nie o ewentualną przyczynę. W przypadku wspomnianego przez Ciebie jeża to zupełnie inna sprawa. Tam niektóre objawy ewidentnie wskazują na przyczynę. System poduszek powietrznych jest bardzo skomplikowany i bez diagnozy komputerowej nie ma co zaczynać zabawy. Jeśli chcesz ewentualne przyczyny, to proszę: - taśma przy kierownicy, - mata pasażera, - sterownik airbag, - napinacz pasa, - awaria którejś poduszki (z minimum 4-ech, bo z dwoma e39 chyba nie wychodziło), - uszkodzenie jakiegoś kabla, - niełącząca któraś kostka, - etc.
-
e46 328Ci Szczecin WBABM51040JK66346
Sołtys odpowiedział(a) na david temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takim razie Ty też powinieneś ograniczyć udzielanie się tutaj. Zastosuj się do rady Nightsabes777 i trochę wyluzuj. Szkoda zdrowia. P.S. Również z niecierpliwością czekam na jakieś foto Twojego e12.
-
e46 328Ci Szczecin WBABM51040JK66346
Sołtys odpowiedział(a) na david temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie Ty mi będziesz mówił co mam robić!!! Takim tonem to możesz mówić na swoim podwórku. To jest forum ogólne i każdy może się wypowiadać :mad2:
-
e46 328Ci Szczecin WBABM51040JK66346
Sołtys odpowiedział(a) na david temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZastanawiam się w jakim celu "miszczowie" w szukaniu okazji tacy jak Ty, w ogóle zakładają tutaj tematy, skoro na ślepo zbijają wszelkie wątpliwości wysuwane przez innych i wiedzą wszystko najlepiej. Tak jak napisał ktoś wyżej: jedź, kupuj i ciesz się jazdą. Polska krajem motoryzacyjnych filantropów.
-
e46 328Ci Szczecin WBABM51040JK66346
Sołtys odpowiedział(a) na david temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI wg mnie tyle w temacie. Na mobile.de ceny e46 328 w coupe zaczynają się od 3k ojro (ich ilość można policzyć za palcach). Jakiekolwiek sensowne to 4k w górę.
-
[E46 320D]Proszę o pomoc
Sołtys odpowiedział(a) na woolf temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889 Link do ogłoszenia nawet nie działa.
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
Widzę, że z uporem maniaka dalej brniesz z tym 2.3l, a SILNIKA O TAKIEJ POJEMNOŚCI NIE MA!!! :mad2:
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
Gdzie tam masz napisane, że to pojemność 2.3l??
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
Nie ma silnika 2.3l
-
kontrolka poduszki powietrznej
Coś mi stuka w zawieszeniu, co to może być? Jest to pytanie tego samego typu co Twoje :duh: W jaki sposób ktoś na odległość ma Ci zdiagnozować auto? Mata to tylko jedna z możliwych przyczyn. Bez podłączenia pod kompa niczego się dowiesz.
-
e39 520 1997 - "nie pełny" wyswietlacz
Może masz po prostu najuboższy licznik bez tych kontrolek?
-
E46 330D WBAEX910X0PH95571
Sołtys odpowiedział(a) na Kamik47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwne by było jakbyś na tak słabych zdjęciach zobaczył, że jest coś nie tak z lakierem.
-
E46 330D WBAEX910X0PH95571
Sołtys odpowiedział(a) na Kamik47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej nie oglądał, bo
-
E46 330D WBAEX910X0PH95571
Sołtys odpowiedział(a) na Kamik47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie twierdzę, że tak nie jest, ale z czego to wywnioskowałeś?? Z tych słabiutkich zdjęć?
-
Akumulator
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=117890
-
piasta tylnia
Nie pomyliłeś przypadkiem tematu :roll:
-
E60 530i, 2008r, Warszawa WBANV71038CK07682
Sołtys odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapoznaj się z regulaminem działu i popraw temat, bo zaraz poleci do kosza.
-
e 39 530d 2001r m57 nie odpala na zimnym
Bo jak się zagrzeje to później zapala. Skoro na kompie pokazuje Ci ewidentnie z czym jest problem to nie wiem czego tutaj oczekujesz.
-
e 39 530d 2001r m57 nie odpala na zimnym
Świece w jakim stanie?
-
Forum. Problem z wysyłaniem wiadomości.
Wszystko jest OK. Tak jest praktycznie na każdym forum. Wiadomości są w folderze "Do wysłania" do momentu ich odczytania przez adresata. Do folderu "Wysłane" przechodzą w momencie, gdy adresat je odczyta.
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
Sołtys odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU kumpli w warsztacie, którzy specjalizują się w BMW, z tego co wiem, tylko w ostatnim miesiącu były chyba dwa takie motory z rozsypanymi rozrządami. Koszt naprawy to ok. 5-7k PLN
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
Sołtys odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo ich warsztatu??