Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. Tu możesz sprawdzić ile poszczególnych płynów wchodzi do danego auta http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi
  2. Polecam lekturę http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889
  3. Wstępnie sprawdzić czy to wina pompy, najlepiej jest na listwie wtryskowej. Sorki za jakość zdjęć (znalezione na szybko w necie, aby tylko zaznaczyć co i jak). Trzeba ściągnąć osłonę zaznaczoną na zdjęciu http://images62.fotosik.pl/580/0de12b0070e0140cmed.jpg Po jej zdjęciu masz widoczną listwę wtryskową. Na jej końcu jest nakrętka/zaślepka (zaznaczona na zdjęciu). Należy ją odkręcić. Jest tam zaworek, który np. jakimś śrubokrętem trzeba wcisnąć w momencie, gdy druga osoba będzie próbowała odpalić auto. Jeśli benzyna solidnie tryśnie możemy wykluczyć pompę. P.S. Dekla nie trzeba ściągać. http://images61.fotosik.pl/578/e728d3b4a3f0326bmed.jpg
  4. Sprawdź na listwie wtryskowej czy jest ciśnienie.
  5. Sołtys odpowiedział(a) na Sosna91 temat w E39
    Dlatego warto przeglądać forum. Człowiek wielu ciekawych rzeczy może się dowiedzieć :mrgreen:
  6. Sołtys odpowiedział(a) na Sosna91 temat w E39
    a ze pisza tak wszyscy to nie bede robil wyjątku, Wytłumaczenie na poziomie :mad2:
  7. e60 - 330D Zmień tytuł na poprawny, bo na takim forum nie pasuje taki WIELbłąd.
  8. Sołtys odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    To mam 2 odmy ? :roll: a gdzie ta od klawiatury jest? Hehe, źle zrozumiałeś :mrgreen: Odmę masz oczywiście jedną, a koledze danielxc717 chodziło o przewód. Do odmy są dwa przewody: jeden od klawiatury do odmy (nr 11151703775) i drugi, od odmy do bagnetu (nr 11151740393).
  9. Sołtys odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    Górny przewód ma nr 11151703775 i po nim szukaj. Dolny ma nr 11151740393. Jest to przewód elastyczny i można go dorobić. Tutaj http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD31&mospid=47539&btnr=11_1487&hg=11&fg=15 masz pogląd jak to wygląda.
  10. Sołtys odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    Silnik masz na pojedynczym czy na podwójnym Vanosie? To co podałeś jest do silnika na podwójnym. Dodatkowo na 99% trzeba będzie wymienić przewody.
  11. Sołtys odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    Do silnika z pojedynczym Vanosem http://allegro.pl/bmw-m50-m52-e36-e39-z3-oryginalna-odma-zawor-odpow-i3834730216.html
  12. Auto ma 194 tys. autentycznego przebiegu. Jak więc widać po samym fotelu kierowcy niewiele da wywnioskować.
  13. Fotel nie jest wyznacznikiem przebiegu. Taka zagadka: ile po wyglądzie fotela kierowcy dajecie tej e39? http://imageshack.us/a/img33/8118/8lt0.JPG
  14. Sołtys odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Sprecyzuj może kogo poszukujesz.
  15. http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=117890
  16. Sołtys odpowiedział(a) na Liwóś temat w E39
    http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=117890
  17. Po pierwsze zmień w tytule z 320 na 520. Przebieg jak w większości aut w PL można między bajki włożyć (ciekawe dlaczego nie ma zdjęć środka :twisted:) Do pełnej opcji trochę brakuje. Nie ma zaznaczonej opcji bezwypadkowy, więc bardzo możliwe, że ma ciekawą historię. Skoro koszt rejestracji wynosi 900 zł, to raczej auto nie jest po wszystkich opłatach.
  18. Sołtys odpowiedział(a) na pulanski temat w E39
    Przed liftem też były takie lusterka. Sprawdźcie sobie nr części na realoem lub bmwfans i nie piszcie bzdur o lusterkach przed i po-liftowych.
  19. Sołtys odpowiedział(a) na PRZYGODA temat w E39
    Musisz mieć świadomość, że po zmianie rączek, na prawych drzwiach zostanie Ci ślad, który będzie wyglądał, że tak powiem - wątpliwie.
  20. Sołtys odpowiedział(a) na pulanski temat w E39
    Lusterka nie były elementem liftingu, w związku z tym, nie ma lusterek przed i po liftowych. oczywiście że są poliftowe Ależ oczywiście, że nie ma. Są w wersji uboższej (mniejsze, bardziej "kanciaste") i w wersji bogatszej (większe, bardziej "opływowe", składane), nie ma to jednak żadnego związku z liftem.
  21. Sołtys odpowiedział(a) na pulanski temat w E39
    Lusterka nie były elementem liftingu, w związku z tym, nie ma lusterek przed i po liftowych.
  22. Poproś jeszcze o fotkę fotela kierowcy, bo wydaje mi się, że może być w nieciekawym stanie.
  23. Sołtys odpowiedział(a) na art654 temat w E39
    W taki sposób nie sprawdzisz autentycznego przebiegu ani w swoim, ani w żadnym innym BMW. W e39 drewno jest prawdziwe. Serio interesują Cię takie wynalazki? :shock:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.