Treść opublikowana przez Sołtys
-
[525tds] Olej silnika-przeszłość nieznana
Tu możesz sprawdzić ile poszczególnych płynów wchodzi do danego auta http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi
-
E46 SEDAN 320D WWA - WBAAS71020FX68661
Sołtys odpowiedział(a) na Ali88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolecam lekturę http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889
-
E90 320d WBAVC31080PY64859
Sołtys odpowiedział(a) na dwade4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTDI Swap jaki, czy co?? Hehe
-
BMW 523i.auto odpaliło na 2 sek. i zgasło
Wstępnie sprawdzić czy to wina pompy, najlepiej jest na listwie wtryskowej. Sorki za jakość zdjęć (znalezione na szybko w necie, aby tylko zaznaczyć co i jak). Trzeba ściągnąć osłonę zaznaczoną na zdjęciu http://images62.fotosik.pl/580/0de12b0070e0140cmed.jpg Po jej zdjęciu masz widoczną listwę wtryskową. Na jej końcu jest nakrętka/zaślepka (zaznaczona na zdjęciu). Należy ją odkręcić. Jest tam zaworek, który np. jakimś śrubokrętem trzeba wcisnąć w momencie, gdy druga osoba będzie próbowała odpalić auto. Jeśli benzyna solidnie tryśnie możemy wykluczyć pompę. P.S. Dekla nie trzeba ściągać. http://images61.fotosik.pl/578/e728d3b4a3f0326bmed.jpg
-
BMW 523i.auto odpaliło na 2 sek. i zgasło
Sprawdź na listwie wtryskowej czy jest ciśnienie.
-
[523i] który to wahacz
Dlatego warto przeglądać forum. Człowiek wielu ciekawych rzeczy może się dowiedzieć :mrgreen:
-
[523i] który to wahacz
a ze pisza tak wszyscy to nie bede robil wyjątku, Wytłumaczenie na poziomie :mad2:
-
e60 - 530D, 2008r WBANX71090CS65701
Sołtys odpowiedział(a) na akcent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaże60 - 330D Zmień tytuł na poprawny, bo na takim forum nie pasuje taki WIELbłąd.
-
e39 523i m52 Spala olej
To mam 2 odmy ? :roll: a gdzie ta od klawiatury jest? Hehe, źle zrozumiałeś :mrgreen: Odmę masz oczywiście jedną, a koledze danielxc717 chodziło o przewód. Do odmy są dwa przewody: jeden od klawiatury do odmy (nr 11151703775) i drugi, od odmy do bagnetu (nr 11151740393).
-
e39 523i m52 Spala olej
Górny przewód ma nr 11151703775 i po nim szukaj. Dolny ma nr 11151740393. Jest to przewód elastyczny i można go dorobić. Tutaj http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD31&mospid=47539&btnr=11_1487&hg=11&fg=15 masz pogląd jak to wygląda.
-
e39 523i m52 Spala olej
Silnik masz na pojedynczym czy na podwójnym Vanosie? To co podałeś jest do silnika na podwójnym. Dodatkowo na 99% trzeba będzie wymienić przewody.
-
e39 523i m52 Spala olej
Do silnika z pojedynczym Vanosem http://allegro.pl/bmw-m50-m52-e36-e39-z3-oryginalna-odma-zawor-odpow-i3834730216.html
-
e39 525i 2001, Dzierżoniów WBADT41000GY25541
Sołtys odpowiedział(a) na szpunder temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto ma 194 tys. autentycznego przebiegu. Jak więc widać po samym fotelu kierowcy niewiele da wywnioskować.
-
e39 525i 2001, Dzierżoniów WBADT41000GY25541
Sołtys odpowiedział(a) na szpunder temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotel nie jest wyznacznikiem przebiegu. Taka zagadka: ile po wyglądzie fotela kierowcy dajecie tej e39? http://imageshack.us/a/img33/8118/8lt0.JPG
-
Małopolskie
Sprecyzuj może kogo poszukujesz.
-
e39 525i 2001, Dzierżoniów WBADT41000GY25541
Sołtys odpowiedział(a) na szpunder temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZmiana wzorów kierownic nie była związana z liftem.
-
Vanos-info i wzkazaniach,dane,520i
http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=117890
- Vanos
-
[E60] 520i WBANA31020B159221
Sołtys odpowiedział(a) na Fallen1337 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo pierwsze zmień w tytule z 320 na 520. Przebieg jak w większości aut w PL można między bajki włożyć (ciekawe dlaczego nie ma zdjęć środka :twisted:) Do pełnej opcji trochę brakuje. Nie ma zaznaczonej opcji bezwypadkowy, więc bardzo możliwe, że ma ciekawą historię. Skoro koszt rejestracji wynosi 900 zł, to raczej auto nie jest po wszystkich opłatach.
-
prawe lusterko
Przed liftem też były takie lusterka. Sprawdźcie sobie nr części na realoem lub bmwfans i nie piszcie bzdur o lusterkach przed i po-liftowych.
-
Zmiana foteli w E39
Musisz mieć świadomość, że po zmianie rączek, na prawych drzwiach zostanie Ci ślad, który będzie wyglądał, że tak powiem - wątpliwie.
-
prawe lusterko
Lusterka nie były elementem liftingu, w związku z tym, nie ma lusterek przed i po liftowych. oczywiście że są poliftowe Ależ oczywiście, że nie ma. Są w wersji uboższej (mniejsze, bardziej "kanciaste") i w wersji bogatszej (większe, bardziej "opływowe", składane), nie ma to jednak żadnego związku z liftem.
-
prawe lusterko
Lusterka nie były elementem liftingu, w związku z tym, nie ma lusterek przed i po liftowych.
-
BMW E39 WBADD11090BN68985
Sołtys odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoproś jeszcze o fotkę fotela kierowcy, bo wydaje mi się, że może być w nieciekawym stanie.
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
W taki sposób nie sprawdzisz autentycznego przebiegu ani w swoim, ani w żadnym innym BMW. W e39 drewno jest prawdziwe. Serio interesują Cię takie wynalazki? :shock: