Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. Może uzupełniłbyś swój profil, albo chociaż napisał o jaki model konkretnie chodzi.
  2. Pamietaj ze dochodza oplaty i naprawa wtedy juz cena oscyluje wokol innych e60 z tego rocznika, przynajmniej tej dolnej polki. No dobra dochodzą opłaty, ale handlarz też też musi coś zarobić. Skoro cena jest 25900 PLN, więc do wzięcia pewnie za 25k PLN. Z tego wniosek, że w Rzeszy kupiona za ok. 5k ojro. Wejdź na mobile czy autoscouta i znajdź jakąkolwiek e60 w takiej cenie.
  3. E60 w cenie e39 :duh: Nic tylko brać tą okazję, bo zaraz ucieknie. Do tego z takim przebiegiem...
  4. Jakiś taki kolorowy i ten przód trochę krzywo poskładany, więc bezwypadkowy to raczej nie jest. P.S. Zapoznaj się z regulaminem działu, bo temat zaraz zostanie zamknięty.
  5. Kolego naucz się pisać po polsku, bo Twoje wpisy z naszym językiem ojczystym niewiele mają wspólnego.
  6. Ciekawa FULL OPCJA z ceratowymi, manualnymi stołkami :duh: Skóra chyba z węża strażackiego. Kiera wygląda jakby ktoś ją potraktował farbą olejną :mad2: :mad2:
  7. Idąc Twoim tokiem rozumowania, w jakim celu jest więc ten mały zbiornik :?: :roll: To są dwa niezależne zbiorniki. Intensywne zmywanie nie ma nic wspólnego z działaniem spryskiwacza lamp. Możesz, tylko w jakim celu, co ma Ci to dać?? W zbiorniczku powinien być mocniejszy płyn(o silniejszym działaniu), wtedy to ma jakiś sens. To jest dedykowany płyn do intensywnego zmywania http://www.bmw-sklep.com.pl/pl/srodek-do-intensywnego-mycia-szyb-bmw-1000-ml.html
  8. Kłania się opcja :search:
  9. Ale o co chodzi?? :roll: Miałeś kiedykolwiek w ręku glinkę do lakieru :?:
  10. Sołtys odpowiedział(a) na arigold7 temat w E39
    Podzwoń po sprzedawcach to się dowiesz :roll:
  11. Sołtys odpowiedział(a) na arigold7 temat w E39
    Czegoś takiego do siebie to bym nie założył :nienie: Niemniej widziałem już kilka takich lamp i tak jak większość rzeczy zrobionych przez małe chińskie rączki, jest to jednorazówka i części zamiennych do nich nie uświadczysz.
  12. Sołtys odpowiedział(a) na arigold7 temat w E39
    Hehe, no poprawiłeś mi humor po ciężkim dniu. Jakbyś nie wiedział, to Depo jest chińskim producentem tanich, czasami bardzo tandetnych zamienników. Składaj zażalenie w jakiś trybunale i dzwoń bezpośrednio do Chin, na pewno coś zdziałasz dla ludzkości :cool2: Tu masz namiary na firmę: TAIPEI OFFICE: 5F, NO. 161, CHIEN KUO SOUTH RD., SEC. 1, TAIPEI, TAIWAN, R. O. C. Tel: 886-2-2776-0003 Fax: 886-2-2776-0016 http://www.depoautolamp.com E-Mail: [email protected]
  13. Ale o czym?? O Vinie?? :mrgreen: Może dałbyś jakiś sznurek do ogłoszenia?
  14. Sołtys odpowiedział(a) na arigold7 temat w E39
    Coś mi się wydaje, że trzeba w to uwierzyć, jeśli chodzi o lampy depo takie, jakie są oferowane na Alledrogo. Kloszy do tych śmiesznych depo z ringami raczej nie dokupisz. Klosze depo można dokupić tylko do ori lamp.
  15. A do plastików stosujesz Domestos :?: :mad2: :mad2: :mad2: Na Alledrogo poszukaj koncentratów np. Nielsen Nap Low Foam, ewentualnie tańszy Tenzi Texwash.
  16. Poniżej autentycznych 300 kkm ma może kilka procent aut z tym silnikiem. Czy sam przebieg jest wyznacznikiem stanu silnika? Nie raz widziałem silniki z autentycznym przebiegiem ca. 150 kkm, które były w stanie agonalnym jak również z nakręconymi ponad 400 kkm w super stanie. Jeśli razi Cię jednak ta 3-ka z przodu do bardzo łatwo można to zmienić, aby dostosować auto do polskich realiów :mad2:
  17. Sołtys odpowiedział(a) na Gutkos temat w E39
    Teoretycznie tak, w praktyce nie . Do niektórych manuali w M52 dedykowany jest ATF.
  18. Sołtys odpowiedział(a) na Gutkos temat w E39
    Na skrzyni powinieneś mieć nalepkę z oznaczeniem ATF lub MTF.
  19. Fakt, trochę zniszczone, ale do ogarnięcia bez problemu.
  20. Z tyłu też pewnie było jakieś kuku, bo ten zderzak coś bardzo dziwnie leży.
  21. Nie wiem czy dobrze widzę, ale tapicerka chyba jest z ceraty a nie ze skóry.
  22. A to ciekawe. Dlaczego w takim razie prawy przedni narożnik jest taki krzywy?? :twisted: Dookoła wiem, że była malowana nawet z przodu dużo było wymienione(podobno) Dlaczego użyłeś słowa "podobno" :?: Nawet na tych kiepskich zdjęciach widać, że przód był zdrowo pokiereszowany, skoro jest tak krzywo poskładany. Zastanawiam się tylko w jakim celu ludzie tacy jak Ty zakładają tematy, skoro od razu zbijają wszystkie wątpliwości wysunięte przez użytkowników i twierdzą, że auto jest w 100% OK :roll: We wcześniejszym poście pisałeś, że była tylko zbita tylna szyba, a teraz piszesz, że coś z przodu wymienione. Ja już się gubię.
  23. A to ciekawe. Dlaczego w takim razie prawy przedni narożnik jest taki krzywy?? :twisted:
  24. Zdjęcia do ogłoszenia robione zapewne telefonem i do tego w nocy :mad2: Ciekawe co chce ukryć :roll: Po takich zdjęciach niewiele można wywnioskować. Dziwnie wyglądają zderzaki przy błotnikach z prawej strony (zarówno przód jak i tył). Sprzedający nie zaznaczył opcji bezwypadkowy, ciekawe więc co się tam działo.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.