Treść opublikowana przez Sołtys
-
e39 - Pytanie o numer elementu podwozia.
Może uzupełniłbyś swój profil, albo chociaż napisał o jaki model konkretnie chodzi.
-
E60 520i wbana310x0b017344 Łapy
Sołtys odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPamietaj ze dochodza oplaty i naprawa wtedy juz cena oscyluje wokol innych e60 z tego rocznika, przynajmniej tej dolnej polki. No dobra dochodzą opłaty, ale handlarz też też musi coś zarobić. Skoro cena jest 25900 PLN, więc do wzięcia pewnie za 25k PLN. Z tego wniosek, że w Rzeszy kupiona za ok. 5k ojro. Wejdź na mobile czy autoscouta i znajdź jakąkolwiek e60 w takiej cenie.
-
E60 520i wbana310x0b017344 Łapy
Sołtys odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE60 w cenie e39 :duh: Nic tylko brać tą okazję, bo zaraz ucieknie. Do tego z takim przebiegiem...
-
co sądzicie o tym kompakcie WBAAU51020KN05835
Sołtys odpowiedział(a) na grzesiek883 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakiś taki kolorowy i ten przód trochę krzywo poskładany, więc bezwypadkowy to raczej nie jest. P.S. Zapoznaj się z regulaminem działu, bo temat zaraz zostanie zamknięty.
-
Chyba oszustwo na allegro pomocy
Kolego naucz się pisać po polsku, bo Twoje wpisy z naszym językiem ojczystym niewiele mają wspólnego.
-
BMW E330 VIN WBAEX91070JW97761
Sołtys odpowiedział(a) na Delongi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawa FULL OPCJA z ceratowymi, manualnymi stołkami :duh: Skóra chyba z węża strażackiego. Kiera wygląda jakby ktoś ją potraktował farbą olejną :mad2: :mad2:
-
Zbiornik płynu intensywnego zmywania?
Idąc Twoim tokiem rozumowania, w jakim celu jest więc ten mały zbiornik :?: :roll: To są dwa niezależne zbiorniki. Intensywne zmywanie nie ma nic wspólnego z działaniem spryskiwacza lamp. Możesz, tylko w jakim celu, co ma Ci to dać?? W zbiorniczku powinien być mocniejszy płyn(o silniejszym działaniu), wtedy to ma jakiś sens. To jest dedykowany płyn do intensywnego zmywania http://www.bmw-sklep.com.pl/pl/srodek-do-intensywnego-mycia-szyb-bmw-1000-ml.html
-
Witam czy ktoś wie jak wyciągnąć radio
Kłania się opcja :search:
-
Lakier konserwacja , wosk
Ale o co chodzi?? :roll: Miałeś kiedykolwiek w ręku glinkę do lakieru :?:
-
klosz do reflektora depo
Podzwoń po sprzedawcach to się dowiesz :roll:
-
klosz do reflektora depo
Czegoś takiego do siebie to bym nie założył :nienie: Niemniej widziałem już kilka takich lamp i tak jak większość rzeczy zrobionych przez małe chińskie rączki, jest to jednorazówka i części zamiennych do nich nie uświadczysz.
-
klosz do reflektora depo
Hehe, no poprawiłeś mi humor po ciężkim dniu. Jakbyś nie wiedział, to Depo jest chińskim producentem tanich, czasami bardzo tandetnych zamienników. Składaj zażalenie w jakiś trybunale i dzwoń bezpośrednio do Chin, na pewno coś zdziałasz dla ludzkości :cool2: Tu masz namiary na firmę: TAIPEI OFFICE: 5F, NO. 161, CHIEN KUO SOUTH RD., SEC. 1, TAIPEI, TAIWAN, R. O. C. Tel: 886-2-2776-0003 Fax: 886-2-2776-0016 http://www.depoautolamp.com E-Mail: [email protected]
-
BMW 318Ci E46 VIN WBABV71040JZ65730 Piaseczno
Sołtys odpowiedział(a) na Delongi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle o czym?? O Vinie?? :mrgreen: Może dałbyś jakiś sznurek do ogłoszenia?
-
klosz do reflektora depo
Coś mi się wydaje, że trzeba w to uwierzyć, jeśli chodzi o lampy depo takie, jakie są oferowane na Alledrogo. Kloszy do tych śmiesznych depo z ringami raczej nie dokupisz. Klosze depo można dokupić tylko do ori lamp.
-
Tapicerka jasna ,jak wyczyścić ?????
A do plastików stosujesz Domestos :?: :mad2: :mad2: :mad2: Na Alledrogo poszukaj koncentratów np. Nielsen Nap Low Foam, ewentualnie tańszy Tenzi Texwash.
-
e60 bmw 520 44999,00pln,busko zdroj WBANX310X0CW76324
Sołtys odpowiedział(a) na poko-loko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ czego wnosisz??
-
BMW e46 320i 1999r w Norwegii WBAAM11090CA04575
Sołtys odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoniżej autentycznych 300 kkm ma może kilka procent aut z tym silnikiem. Czy sam przebieg jest wyznacznikiem stanu silnika? Nie raz widziałem silniki z autentycznym przebiegiem ca. 150 kkm, które były w stanie agonalnym jak również z nakręconymi ponad 400 kkm w super stanie. Jeśli razi Cię jednak ta 3-ka z przodu do bardzo łatwo można to zmienić, aby dostosować auto do polskich realiów :mad2:
-
540i Olej do 6-biegowego manuala
Teoretycznie tak, w praktyce nie . Do niektórych manuali w M52 dedykowany jest ATF.
-
540i Olej do 6-biegowego manuala
Na skrzyni powinieneś mieć nalepkę z oznaczeniem ATF lub MTF.
-
BMW E46 316i VIN WBAAY31000KP24737 PŁOCK
Sołtys odpowiedział(a) na Delongi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, trochę zniszczone, ale do ogarnięcia bez problemu.
-
E60 2.0d wbanx310x0cw74153
Sołtys odpowiedział(a) na bleetz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tyłu też pewnie było jakieś kuku, bo ten zderzak coś bardzo dziwnie leży.
-
BMW E46 316i VIN WBAAY31000KP24737 PŁOCK
Sołtys odpowiedział(a) na Delongi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem czy dobrze widzę, ale tapicerka chyba jest z ceraty a nie ze skóry.
-
e90 320d 2012r WBAUT31000F261194
Sołtys odpowiedział(a) na egon_81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to ciekawe. Dlaczego w takim razie prawy przedni narożnik jest taki krzywy?? :twisted: Dookoła wiem, że była malowana nawet z przodu dużo było wymienione(podobno) Dlaczego użyłeś słowa "podobno" :?: Nawet na tych kiepskich zdjęciach widać, że przód był zdrowo pokiereszowany, skoro jest tak krzywo poskładany. Zastanawiam się tylko w jakim celu ludzie tacy jak Ty zakładają tematy, skoro od razu zbijają wszystkie wątpliwości wysunięte przez użytkowników i twierdzą, że auto jest w 100% OK :roll: We wcześniejszym poście pisałeś, że była tylko zbita tylna szyba, a teraz piszesz, że coś z przodu wymienione. Ja już się gubię.
-
e90 320d 2012r WBAUT31000F261194
Sołtys odpowiedział(a) na egon_81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to ciekawe. Dlaczego w takim razie prawy przedni narożnik jest taki krzywy?? :twisted:
-
E90 330XD WBAVD91020AE66634
Sołtys odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia do ogłoszenia robione zapewne telefonem i do tego w nocy :mad2: Ciekawe co chce ukryć :roll: Po takich zdjęciach niewiele można wywnioskować. Dziwnie wyglądają zderzaki przy błotnikach z prawej strony (zarówno przód jak i tył). Sprzedający nie zaznaczył opcji bezwypadkowy, ciekawe więc co się tam działo.