Treść opublikowana przez Sołtys
-
regeneracja reflektorów
jak co dzien widzisz te auta to tyhc zmian kazdego dnia ( zmian w lampach ) nawet bys nie byl w stanie zobaczyc bys musial zrobic zdjecie tych lamp i po roku czasu w takich samych warunkach takie samo zdjecie i bys mogl zobaczyc roznice wtedy. o ile jakas jest badz nie ma. Aby stwierdzić czy lampy zżółkły albo zmatowiały, nie potrzebuję chyba zdjęć :duh:
-
regeneracja reflektorów
Zajmuję się tym zawodowo, zrobiłem już setki lamp i nie mogę się z Tobą zgodzić. Z kilkoma autami, w tym z jednym e39, w którym robiłem lampy mam do czynienia na co dzień. Po ponad roku wyglądają tak samo jak w dniu, w którym je robiłem. Auta dosyć intensywnie użytkowane. Są dwie opcje, które mogły spowodować Twój problem: 1. Nie do końca usunięta warstwa wierzchnia lampy i to jej resztki zżółkły (czytaj źle przeprowadzony proces polerki), 2. Myjesz auto agresywną chemią (np. myjnie bezdotykowe).
-
E39 530i WBADS51020BZ89136
Sołtys odpowiedział(a) na czoper temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarzyna bajkopisarz. Bardzo ciekawa FULL OPCJA: - brak navi, - brak skór, - brak grzania stołków, - podgrzewana przednia szyba - bardzo ciekawe, bo takiej opcji w ogóle nie było w e39, - przedni zderzak MPakiet - hehe, dobre - nie wiedziałem, że jako opcję można było wziąć jeden zderzak MPakietowy. To tylko tak na pierwszy rzut oka, ale do fulla do mu sporo brakuje. Poza tym przód jakoś nie wygląda mi na bezwypadkowy.
-
regeneracja reflektorów
Bajki opowiadasz.
-
BEZPIECZNIKI
Po pierwsze zmień tytuł na regulaminowy, bo temat zaraz poleci do kosza. Za ogrzewanie (nawiewy) odpowiadają bezpieczniki 20, 23 i 76. Niemniej objawy, które opisałeś wg mnie wykluczają bezpieczniki.
-
3.0i e39
Ile jeszcze założysz takich samych tematów? :mad2: :mad2:
-
problem z nawiewem i kontrolą trakcji
Życzysz mu śmierci czy chcesz jej uniknąć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
M52b20 instalacja halogenów
A no nie były :mad2:
-
M52b20 instalacja halogenów
Dobrze się rozejrzyj, bo z tego co pamiętam, u mnie kable były schowane, zwinięte i zaciśnięte opaską.
-
M52b20 instalacja halogenów
Ja u siebie również nie miałem świateł przeciwmgłowych. Instalację miałem podciągniętą. Kable były zwinięte i zaślepione (nie pamiętam czy w zderzaku za zaślepkami czy pod maską koło lamp). Wystarczyło podłączyć lampy i zmienić włącznik świateł, na obsługujący przednie lampy przeciwmgłowe.
-
[520i]Kontrolka spalonych żarówek zaświeca
E39 nie sygnalizuje spalonych żarówek podświetlania rejestracji. Prawy tył sygnalizuje natomiast spaloną żarówkę w środkowym stopie. Sprawdzałeś go?
-
Odnowa/renowacja skórzanych foteli bmw e39
Jest już temat dotyczący tapicerki skórzanej http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=99&t=215557
-
520d jak wyczyścić podsufitkę, kanapa to katastrofa..
Aż boję się zapytać w czym pierzesz swoje ubrania :mad2: :mad2: :mad2: :duh: :duh: :duh:
-
e46 Rysy po zimowych anomalniach
T-cut co najwyżej chwilowo zamaskuje rysy (do pierwszego deszczu lub mycia, zależy co będzie pierwsze). Turbo czy Tempo (każda to taki sam pieron) narobi jeszcze większego bałaganu. Tu masz przykład http://www.klubseatibiza.pl/forum/detailing/dlaczego-pasta-tempo-jest-zla-t33951.html Musisz być świadomy, że bez mechanicznej polerki nie da się wyprowadzić lakieru na 100%. Niemniej przy odrobinie chęci i użyciu odpowiednich środków można i ręcznie trochę zdziałać. Do ręcznej roboty (bez skojarzeń :norty:) mogę polecić m.in.: Meguiar's ScratchX, 3M Scratch Remover ewentualnie Meguiar's Ultimate Compound na aplikatorze Tricolor. Produkty znajdziesz u partnera forum na http://showcarshine.pl/
-
e46 Rysy po zimowych anomalniach
Poprawiłeś mi humor swoimi wypowiedziami :mrgreen: Tak się składa, że zawodowo zajmuję się kosmetyką i czytając Twoje wywody śmiać mi się chce. To, że niektórzy pracują w danym fachu, nie znaczy, że mają o nim pojęcie. Najlepszy przykład dałeś swoimi wypowiedziami. P.S. Rozwiń myśl
-
e46 Rysy po zimowych anomalniach
Nie wiedziałem, że wosk służy do polerowania :duh: :mrgreen: Siedzę już trochę w branży i myślałem, że do polerowania są pasty polerskie :norty:
-
e39 530dA GW 45264
Sołtys odpowiedział(a) na kubazielonagora temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChcesz sprzedać czy kupić? :roll:
-
bmw e39, motor 2.0, 150km
Wystarczy poszukać, bo takie pytania pojawiają się co chwila. W przypadku takich silników chiptuning jest niemożliwy.
-
bmw e39 525d 2001 problem z elektryką
Po pierwsze: http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=117890 Po drugie, fajnie by było jakbyś pogodził się ze słownikiem ortograficznym, bo ciężko patrzeć na te Twoje "włanczanie" i "wyłanaczanie" :duh:
-
[E39] 530d Złotów VIN: WBADL71040GV19301
Sołtys odpowiedział(a) na Masyw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZarówno po przodzie jak i tyle szczerze wątpię w bezwypadkowość tego auta.
-
opadły wskazówki zegarów
Lepiej chyba nie mógłbyś pokazać swojego poziomu, niż tą wypowiedzią. Gratuluję kultury szanowny, wszechwiedzący, wg twojego mniemania nie-gnojku. Kończą się argumenty merytoryczne, zaczyna się obrażanie innych. Jakie to polskie :duh: :duh: Nie wiem czy wiek w Twoim profilu jest prawdziwy, ale jeśli tak to jestem w szoku, bo powyższa wypowiedź jest w stylu dzieci neo-hejterowych :mad2: :mad2: :mad2:
-
opadły wskazówki zegarów
Nie podczas pracy tylko przy odpalaniu :mad2: :mad2: :mad2: Jak już silnik odpali i zegary działają, to będą działać.
-
opadły wskazówki zegarów
Jak aku już całkiem padnie to faktycznie kontrolki mrugają, ale wtedy nawet nie zakręci rozrusznikiem. Ja natomiast piszę o sytuacji, gdy aku jest słaby, ale auto odpala. Jakiś czas temu było o tym na forum i wiele osób oprócz mnie miało takie spostrzeżenia. Poszukaj. Napisałem jak było u mnie.
-
opadły wskazówki zegarów
Są to objawy słabego akumulatora. Po jego naładowaniu lub wymianie wszystko powinno wrócić do normy.
-
Bmw e39 520i silnik m54
Żeby było jak najmniej problemów też musi być m52tu. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale przy takim swapie należy zmienić nie tylko silnik, ale i trochę innych rzeczy.