Treść opublikowana przez Sołtys
- Pompka spryskiwaczy
-
e91 vin : WBAVW11060A276067
Sołtys odpowiedział(a) na pluto7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCieszymy się bardzo...
-
Pytanie, czy felga jest oryginalna i piaskowanie felg
Najprościej by było jakbyś wkleił zdjęcie felg. 17x8J to rozmiar felgi. Szukając natomiast po symbolu, który podałeś, znalazłem to: http://www.swiatfelg.pl/175120-et20-p-1677.html Chyba rozwiałem Twoje wątpliwości.
-
Małopolskie
Patrz post powyżej swojego :wink: Chłopaki kiedyś pracowali w ASO. Teraz mają swój zakład. Muszę Cię jednak uprzedzić, że kolejki są spore i na termin niekiedy trzeba trochę poczekać. Dla ułatwienia podam link http://pimautoserwis.pl
-
E 39 535i tylna klapa przed-po lift sedan
Pasuje, nie ma różnić przed/po lift.
-
Warszawa E46 320D WBAAS71070FY17482
Sołtys odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto wygląda na mega umęczone jak na taką cenę. Lampy, kiera, kanapa są w baaardzo kiepskim stanie. W przednim zderzaku zaślepka od ucha holu odstaje, z tyłu w ogóle nie ma. Mi by było szkoda czasu na głębszą weryfikację tego auta.
-
e39 540 WBADJ6109WBZ11325
Sołtys odpowiedział(a) na kaczor30lm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa taką kasę nie ma co się spodziewać cudów. Za zadbane 540 trzeba liczyć min. 2x tyle co tą z ogłoszenia.
-
e46 320D touring 2005, Kraków WBAAP71030PW46063
Sołtys odpowiedział(a) na chorrigan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA u Ciecie literka "d" przy 320 to co oznacza?? :wink:
-
e46 320D touring 2005, Kraków WBAAP71030PW46063
Sołtys odpowiedział(a) na chorrigan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem skąd jesteś, ale jakbyś przyjeżdżał do Krk zobaczyć to auto i chciał zobaczyć coś jeszcze, to kolega ma do sprzedania czarne e46 kombi 330xd (napęd na 4 koła), automat, skóra, duża navi, etc. Jak coś to pisz na PW.
-
E39] Slad po naklejce
A Ty spróbuj może przeczytać wszystkie odpowiedzi ,aby dwa razy tego samego nie radzić Kolega dopiero zaczyna przygodę z forum i nawet nie mając wiedzy, tłucze posty gdzie popadnie...
-
Przekładka foteli z anglika
A o czymś takim jak interpunkcja, to słyszałeś?
-
[523i] nowa odma
ATE w przypadku tarcz do e39 niestety nie należy do mistrzów jakości...
-
Felgi - będą pasować?
Felgi, które pokazałeś są z e39, a tam jest inny otwór centrujący, jak również ET niepasujące do e46.
-
[523i] nowa odma
Nie kupuj tego co pokazałeś. Sprzedający pisze, że odma pasuje m.in. do wszystkich benzynowych e39 od 1996 do 2003. To nie jest prawda. Inne odmy były bodajże do 09.1998 a od tego momentu inne.
-
BMW 523i 170KM problem
Ale z czego wnosisz, że możesz wykluczyć grubsze naprawy?? Żaden komp nie wykaże Ci właśnie konieczności grubszych napraw, typu uszczelka pod głowicą, uszczelniacze zaworowe czy pierścienie. Trochę pojeździj, min. 50-100 km aby podłączenie pod kompa po wykasowaniu było miarodajne. Po 20 minutach, prawdopodobnie bez żadnej jazdy, podłączenie nie miało większego sensu.
-
BMW 523i 170KM problem
Samym skasowaniem błędów, auta nie naprawisz, więc ja bym się jeszcze nie cieszył. Po jakim czasie podłączałeś drugi raz pod kompa??
-
Swap z M52B20TU na M54B22
Wszystkie M52TU miały podwójny Vanos (pojedynczy miały silniki M52).
-
[e60] koła 225/55/16 obcierają pomoc nowemu
Może auto miało strzała i jest prostu krzywe, ewentualnie zawias jest zużyty, uszkodzony. Robiłeś geometrię??
-
Trzy nowe opony letnie od Nokian
Jaki??
-
e39xxx Jaskie opony polecacie na zimę ?
http://bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=40
-
e39xxx Jaskie opony polecacie na zimę ?
Jest przecież odpowiedni dział dotyczący tego tematu.
- Małopolskie
- ASC+T
- ASC+T
-
SWAP NA ŚLĄSKU okolice RYBNIKA POMOCY
Dyfer do zmiany.