Skocz do zawartości

mmw

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmw

  1. Nie cieszcie się, bo zamiast tego będzie jakaś nowa opłata 400 zł. Nasi przywódcy nie popuszczą. Przecież od lat właściciele samochodów, jako ludzie pławiący się w luksusach, są dymani przez rząd ile wlezie.
  2. Sam stosuję ten zapis. Nie ma on nic wspólnego z umywaniem rąk. Chodzi tu o to, że pomylisz się np. w opisie, pisząc, że auto ma wielofunkcyjną kierownicę, a jej nie ma, albo zrobisz cenę złą, cokolwiek i nabywca może od Ciebie wymagać spełnienia tego zapisu, bo jest to oferta handlowa. Wg ustawy konsumenckiej może to spowodować poważne konsekwencje dla sprzedawcy. Zobacz np. w jakimś markecie. Jeżeli pracownik dał ciała i zapomniał zmienić cenę, a promocja się skończyła, albo zwyczajnie się ktoś pomylił, to sklep musi Ci sprzedać ten produkt w takiej cenie. Oczywiście muszą mieć pecha i trafić na klienta, który to bezczelnie wykorzysta, no ale takich dużo. To tak samo jak ekspedientka się pomyli i wyda za dużo reszty, to duża część Polaków uda, że nie zauważyła i pomyśli "jestem do przodu". To, że kobieta, która i tak jedzie na minimalnej płacy, musi oddać kasę z własnej kieszeni to już ich nie interesuje. :) Druga strona medalu jest taka, że większość handlarzy to kłamcy i oszuści, a taki zapis chroni ich kłamstwa, no ale taka jest polska rzeczywistość i nie mogą cierpieć uczciwi, bo inni są nieuczciwi.
  3. Kolego. Odezwij się do mnie na priv, bo mam takie auto, będzie gotowe do sprzedaży za jakiś tydzień, półtora. Musiałbyś kilka tysięcy dołożyć, ale zapewniam, że warto będzie bo fajniejsza wersja i nie masz ryzyka związanego z przebiegiem i innymi dziwnymi historiami.
  4. Kebaby mają dobre promocje specjalnie dla polskich handlarzy, bo to jest braterska miłość między narodami. :mrgreen: W niemieckich ogłoszeniach auto kosztuje 10 tys EUR a Polacy je kupują w promocjach za 5 tys EUR. Kababy im tę drugą piątkę odpuszczają od tak po prostu i wszyscy się kochają. :mrgreen:
  5. Generalnie może nic strasznego ale słupek dostał kołem i się cofnął z lekka.
  6. Zapewniam Cię, że są ludzie dla których cena 30 tys zł byłaby chora i taki sprzedawca to złodziej wg nich, któremu coś się w głowie pomieszało. :mrgreen:
  7. Nie no. Wnętrze tragedia taka bieda. No i przebieg trzeba sprawdzić, No ale jaka cena takie auto. ;)
  8. Hahaha. Wcześniej nie spojrzałem na to zdjęcie. Kierownicę to jakiś kurde mistrz świata obszywał. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  9. To patrzysz przy jakim miesiącu jest zmiana i patrzysz jaką masz datę produkcji samochodu. Nie widzę tego o czym piszesz, ale tak się domyślam, że to ma realoem na myśli. :)
  10. Nie no. Właśnie miałem pisać, że wiele roboty nie mieli, bo auto generalnie mało uszkodzone. Żeby wszystkie takie do Polski przypływały. :)
  11. Bzdura jakas. Przedlift ma silnik bez commona oparty o zwykla pompe rotacyjna. Uwazac to musisz na wszystko ogolnie bo te auta (e46 po lifcie) wad nie maja specyficznych.
  12. realoem.com i tam jak wejdziesz w silnik to masz typ podany. Albo puść mi VIN na priv to Ci sprawdzę w ETK. Podejrzewam, że masz C albo D, to w nich już nie ma specjalnie problemów, dlatego nie masz akcji serwisowej.
  13. Nie ma takiej. :) Po 20 powinno być A, C lub D.
  14. No a którą wersję silnika masz?
  15. No ale przecież w tym dziale tylko takie perły są wrzucane. Jak się pojawi normalny, zadbany samochód w prawidłowej cenie to jest święto.
  16. Kup 320d. To jest bardzo dobry i również bezawaryjny silnik, a osiągi Cię zaskoczą pozytywnie. Za te same pieniądze kupisz dużo lepszy egzemplarz niż 330d.
  17. Ale koledzy.. przecież "z legendarnym silnikiem 3.0, najbardziej niezawodna jednostka na świecie!!! Spalanie w granicach 6-7l !!!". Za taki egzemplarz z legendarnym silnikiem prawie nic nie palącym paliwa to warto i 50 tys. złotych dać. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  18. No akurat nie. Problem jest w materiałach. Zwróć uwagę, że nowsze wersje N47 nie mają nowych podzespołów w rozrządzie. Niczego nie przebudowano. Numery części zamiennych napinacza, łańcuchów i prowadnic są takie same. Ktoś źle wyliczył wytrzymałość materiałów. Pewnie księgowi. :mrgreen:
  19. I odprawa celna w tym wyładunek kontenera też darmo nie jest. :)
  20. Z tego co wiem to akcja dotyczy wszystkich N47 w wersji A czy innych to mogę się dowiedzieć. Oczywiście trzeba to sprawdzić wg numeru nadwozia. Jeżeli auto nie ma więcej przebiegu jak 100 tys. km to rozrząd jest tylko sprawdzany i potem zależnie od oceny wymienia się albo napinacz, albo łańcuch górny z prowadnicami albo wszystko. Jeżeli auto ma więcej jak 100 tys. km przebiegu z automatu wymieniany jest napinacz a dalej to już zależnie od oceny.
  21. No faktycznie technicznie zadbany. :duh: Kopci na zimno, palą się poduszki, nawigacja czasami nie działa... a to pewnie jeszcze nie wszystko. Kolego. Jak nie masz pieniędzy na E60 530d to nie rzucaj się z motyką na słońce, bo auto potem będzie stało a Ty będziesz płakał i zbierał na każdą naprawę, a i tak nie uzbierasz za szybko.
  22. po prostu niedokladnie przeczytales i tyle. Zrob to jeszcze raz ale uwaznie i zauwazysz o co biega.
  23. No dla mnie spory, ale każdy ma swoją ocenę. Wiem, że są takie auta, które mają i 500 tys. km przejechane, ale są i takie, które mają 100-120 tys km, więc przy nich 190 tys. km to spory przebieg.
  24. Były. Przebieg dość spory, naprawa z 5000 zł wyjdzie, uszkodzenie nie jest złe, ale żeby dobrze zrobić trzeba wstawić kawałek błotnika. Kombi generalnie są dużo tańsze od sedanów, ale tu ogólnie, jeżeli przebieg niekombinowany i cena jest z opłatami wszystkimi do rejestracji, to wyjdzie w miarę ok. Szkoda, że jeszcze nie na CICu.
  25. Historię auta sprawdza się w ASO. Tutaj raczej ciężko będzie Ci pomóc.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.