Skocz do zawartości

mmw

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmw

  1. Dawno temu chyba tak robili bo teraz większość części idzie do sprzedaży. :)
  2. A druga ważna kwestia to to, że E36 podczas wypadku składa się jak puszka po piwie gnieciona nogą. Strach tym jeździć. Generalnie przy małym budżecie nie pchałbym się w BMW bo wtedy będzie to baaardzo stare i kiepskie BMW, więc skarbonka.
  3. A nie macie wrażenia, że przód tego auta stoi dziwnie wysoko?
  4. 6 lat auto i tylko 242 km przejechał. Rarytas jak ten praktycznie nowy "maluch" co go gdzieś w stodole znaleźli. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ostatnio pół allegro takich rodzynków, co mają po 180, 250, 350 km. :) Chyba w Niemczech dziadki stodoły przewietrzają. ;)
  5. mmw odpowiedział(a) na dr13 temat w E46
    Oczywiście, że w mieście pali więcej. Kwestia jak często skrzynia pracuje przy niskich biegach bez lockup'a, czyli poprzez sprzęgło hydrokinetyczne, na którym powstają gigantyczne straty mocy. To niestety jest skrzynia dość stara konstrukcyjnie, a co za tym idzie i mało ekonomiczna.
  6. mmw odpowiedział(a) na dr13 temat w E46
    Dokładnie. Problem z tymi skrzyniami polega głównie na tym, że BMW nie zalecało wymiany oleju. Te same skrzynie w autach koncernu GM miały zalecaną wymianę co 60 tys. km. i pracują bez większych problemów nawet we większych autach niż beemki. Skoro na tym samym, starym oleju BMW jeżdżą kilkanaście lat i kilkaset tys.km to jak mają się nie psuć???
  7. mmw odpowiedział(a) na dr13 temat w E46
    Kup auto ze sprawną całkowicie skrzynią, wymień olej i powinna chodzić bez problemów. Regenerować się nie opłaca, bo mało który "fachowiec" to zrobi tak, że będzie chodziła jak fabryczna. Lepiej poszukać używanej sprawnej.
  8. mmw odpowiedział(a) na somnambulik temat w F10, F11
    A skąd wymyśliłeś, że masz samopoziomowanie? Na pewno masz pokrętło do regulacji wysokości lamp, a to, że po włączeniu świateł ruszają góra dół to tylko test silniczków do regulacji.
  9. Przecież było wiadomo, że nie tylko VW oszukiwał. Rączka rączkę myła dopóki się nie wysypało wszystko. A co? Nikt nie zauważył, że auta palą dużo więcej niż w testach labor. a co za tym idzie produkują więcej spalin? Taki jest teraz świat, że kolesiostwo sobie pomaga, nie tylko w Polsce to działa.
  10. Też popieram pomysł, żeby brać 320d E90 z niskim przebiegiem i zrobić program. Radość z jazdy będzie a koszty niskie i paliwa i napraw, jeżeli oczywiście auto kupisz zadbane, a w tym budżecie to nie problem.
  11. No i kolejni, którzy dają łaskawie podrobione tablice na dojazd do domu, pchając na minę nabywcę. Ciekaw jestem kiedy się za to policja weźmie albo inne służby, bo to się zrobiła już taka norma, że szkoda gadać.
  12. Nie trzeba spółki zakładać. Poczytaj trochę na ten temat. ;)
  13. O fajna. Walnij to na Czechy i masz bez akcyzy. A jak firmę masz to pokombinuj z VATem, też się da.;)
  14. Kolego, nie znajdziesz takiego auta bezwypadkowego w Polsce. Nawet jak przejrzysz oferty z Niemiec to tam też 328xi są same z USA po dzwonach, które wstawiają Polacy Niemcom do sprzedania. Jak poszukasz bezwypadkowego z rynku niemieckiego, to masz już grubo powyżej 30 tys Euro i to słabsze silniki, bez M pakietu itd. Cudów nie ma. Albo zmień budżet albo zmień oczekiwania, bo teraz celujesz w Mission Impossible. ;) To auto nie było mocno uszkodzone i jeżeli jest porządnie naprawione to warto się zastanowić po dokładnym przejrzeniu w serwisie dobrym i zbiciu ceny.
  15. Ciekaw jestem czy tam się pole numerowe uchowało w całości. Części pewnie pod kolor założone i mierniczek będzie milczał. :)
  16. mmw odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Co do blacharza, który Ci wyciągnie próg i sklei ten zderzak, to zadzwoń do Piotrka tel. 788-540-561. To jest w Lutomiersku pod Łodzią. Naprawdę bardzo dobry blacharz i solidny człowiek. On Ci przy okazji potem do lakiernika skieruje tam niedaleko w Konstantynowie. Też bardzo dobry i niedrogi.
  17. Przebieg musi być ok, przecież masz dokument z badania technicznego.
  18. Wszystko fajnie, tylko sam wiesz, że sprzedanie w Polsce takiej 530i za te 40 tys. zł nawet, jest niemożliwe, bo za tyle to już ludzie poliftów szukają. Polska to chory kraj.:) Masz porządne auto, źle, bo za drogie. Masz szrot w cenie zadowalającej Polaczka, też źle, bo właśnie wiadomo, że to coś musi mieć licznik cofany albo być złożony z dwóch. W cenie szrotu powinien być ideał i to broń cię pani boziu żeby chociaż błotnik był polakierowany. Wtedy Polaczek zadowolony. :)
  19. mmw odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Koledzy. Gdzie w Kielcach można sprawdzić porządnie samochód (Hyundai Santa Fe) przed zakupem?
  20. Polskie stereotypy aż świszczy. :)
  21. Oczywiście.
  22. To jest ten sam silnik, więc można wgrać dowolny program przeznaczony do 184KM.
  23. 320d ed to wersja 184KM z inną mapą silnika.
  24. A co ma TUV do dowodu rejestracyjnego? W jakim mieście w Polsce jest taki Wydział Komunikacji, który rejestruje samochody z błędny VINem w dowodzie rejestracyjnym, bo aż jestem ciekaw? :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.