Treść opublikowana przez mmw
-
BMW recycling centre :/
Dawno temu chyba tak robili bo teraz większość części idzie do sprzedaży. :)
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
A druga ważna kwestia to to, że E36 podczas wypadku składa się jak puszka po piwie gnieciona nogą. Strach tym jeździć. Generalnie przy małym budżecie nie pchałbym się w BMW bo wtedy będzie to baaardzo stare i kiepskie BMW, więc skarbonka.
-
E90 318 2006 Tłuszcz WBAVA51067VA72266
mmw odpowiedział(a) na rafaeelloo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA nie macie wrażenia, że przód tego auta stoi dziwnie wysoko?
-
E60 2009 W-wa C083087
mmw odpowiedział(a) na griffe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż6 lat auto i tylko 242 km przejechał. Rarytas jak ten praktycznie nowy "maluch" co go gdzieś w stodole znaleźli. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ostatnio pół allegro takich rodzynków, co mają po 180, 250, 350 km. :) Chyba w Niemczech dziadki stodoły przewietrzają. ;)
-
Automat w 3.0D
Oczywiście, że w mieście pali więcej. Kwestia jak często skrzynia pracuje przy niskich biegach bez lockup'a, czyli poprzez sprzęgło hydrokinetyczne, na którym powstają gigantyczne straty mocy. To niestety jest skrzynia dość stara konstrukcyjnie, a co za tym idzie i mało ekonomiczna.
-
Automat w 3.0D
Dokładnie. Problem z tymi skrzyniami polega głównie na tym, że BMW nie zalecało wymiany oleju. Te same skrzynie w autach koncernu GM miały zalecaną wymianę co 60 tys. km. i pracują bez większych problemów nawet we większych autach niż beemki. Skoro na tym samym, starym oleju BMW jeżdżą kilkanaście lat i kilkaset tys.km to jak mają się nie psuć???
-
Automat w 3.0D
Kup auto ze sprawną całkowicie skrzynią, wymień olej i powinna chodzić bez problemów. Regenerować się nie opłaca, bo mało który "fachowiec" to zrobi tak, że będzie chodziła jak fabryczna. Lepiej poszukać używanej sprawnej.
-
Nie xenony
A skąd wymyśliłeś, że masz samopoziomowanie? Na pewno masz pokrętło do regulacji wysokości lamp, a to, że po włączeniu świateł ruszają góra dół to tylko test silniczków do regulacji.
-
Afera z wynikami spalania miedzy innymi BMW 5
Przecież było wiadomo, że nie tylko VW oszukiwał. Rączka rączkę myła dopóki się nie wysypało wszystko. A co? Nikt nie zauważył, że auta palą dużo więcej niż w testach labor. a co za tym idzie produkują więcej spalin? Taki jest teraz świat, że kolesiostwo sobie pomaga, nie tylko w Polsce to działa.
-
Zakup BMW 30 - 35 tys - proszę pomóżcie :/
Też popieram pomysł, żeby brać 320d E90 z niskim przebiegiem i zrobić program. Radość z jazdy będzie a koszty niskie i paliwa i napraw, jeżeli oczywiście auto kupisz zadbane, a w tym budżecie to nie problem.
-
E90 318i WBAVA51060VA61760
mmw odpowiedział(a) na aborek67 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i kolejni, którzy dają łaskawie podrobione tablice na dojazd do domu, pchając na minę nabywcę. Ciekaw jestem kiedy się za to policja weźmie albo inne służby, bo to się zrobiła już taka norma, że szkoda gadać.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie trzeba spółki zakładać. Poczytaj trochę na ten temat. ;)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO fajna. Walnij to na Czechy i masz bez akcyzy. A jak firmę masz to pokombinuj z VATem, też się da.;)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego, nie znajdziesz takiego auta bezwypadkowego w Polsce. Nawet jak przejrzysz oferty z Niemiec to tam też 328xi są same z USA po dzwonach, które wstawiają Polacy Niemcom do sprzedania. Jak poszukasz bezwypadkowego z rynku niemieckiego, to masz już grubo powyżej 30 tys Euro i to słabsze silniki, bez M pakietu itd. Cudów nie ma. Albo zmień budżet albo zmień oczekiwania, bo teraz celujesz w Mission Impossible. ;) To auto nie było mocno uszkodzone i jeżeli jest porządnie naprawione to warto się zastanowić po dokładnym przejrzeniu w serwisie dobrym i zbiciu ceny.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaka ćwiarteczka??
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekaw jestem czy tam się pole numerowe uchowało w całości. Części pewnie pod kolor założone i mierniczek będzie milczał. :)
-
Łódzkie
Co do blacharza, który Ci wyciągnie próg i sklei ten zderzak, to zadzwoń do Piotrka tel. 788-540-561. To jest w Lutomiersku pod Łodzią. Naprawdę bardzo dobry blacharz i solidny człowiek. On Ci przy okazji potem do lakiernika skieruje tam niedaleko w Konstantynowie. Też bardzo dobry i niedrogi.
-
E60 530i WBANA71030B000876
mmw odpowiedział(a) na ML90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg musi być ok, przecież masz dokument z badania technicznego.
-
E60 530i WBANA71030B000876
mmw odpowiedział(a) na ML90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko fajnie, tylko sam wiesz, że sprzedanie w Polsce takiej 530i za te 40 tys. zł nawet, jest niemożliwe, bo za tyle to już ludzie poliftów szukają. Polska to chory kraj.:) Masz porządne auto, źle, bo za drogie. Masz szrot w cenie zadowalającej Polaczka, też źle, bo właśnie wiadomo, że to coś musi mieć licznik cofany albo być złożony z dwóch. W cenie szrotu powinien być ideał i to broń cię pani boziu żeby chociaż błotnik był polakierowany. Wtedy Polaczek zadowolony. :)
-
Świętokrzyskie
Koledzy. Gdzie w Kielcach można sprawdzić porządnie samochód (Hyundai Santa Fe) przed zakupem?
-
Jaki silnik do e90?
Polskie stereotypy aż świszczy. :)
-
Jaki silnik do e90?
Oczywiście.
-
Jaki silnik do e90?
To jest ten sam silnik, więc można wgrać dowolny program przeznaczony do 184KM.
-
Jaki silnik do e90?
320d ed to wersja 184KM z inną mapą silnika.
-
ZŁY VIN W DOWODZIE REJESTRACYJNYM PILNE ! POMOCY
A co ma TUV do dowodu rejestracyjnego? W jakim mieście w Polsce jest taki Wydział Komunikacji, który rejestruje samochody z błędny VINem w dowodzie rejestracyjnym, bo aż jestem ciekaw? :)