Treść opublikowana przez wzet
-
Rabaty na nową serię 3 g20
24% to juz rabatowanie na poziomie flotowym. Bierz to 21% zanim się rozmyślą.
-
Nowa 6er GT
Nie zastanawialbym sie nad tym. Tragedii nie bedzie, a od czasu do czasu mozesz pojechac do detailingowcow, zeby doprowadzili do stanu ‚jak nowy’. Tez bede miec jasne pasy i to przy dwojce maluchów ;-)
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Pewnie zwykle nawijanie makaronu, zeby klient sie zdecydowal na auto. Poki nic nie ma na papierze to takie sugestie mozna puszczac bokiem. Generalnie: loteria...
-
Korzystanie z myjni a automatycznej a otwieranie bagażnika
W ustawieniach nie da sie wylaczyc komfortowego dostepu? Tak zeby otwieranie/zamykanie dzialalo z przycisku kluczyka?
-
opóźnienie w odbiorze.
Jest problem z transportem morskim, ktory po kryzysie 2008/09 sie nie odbudowal. Brakuje jednostek plywajacych, kontenerow. Ceny frachtu rosly jeszcze przed zatkaniem Kanalu Sueskiego. Nawet jesli samochody skladane sa w Niemczech, to i tak gros podzespolow czy tych mitycznych polprzewodnikow przywozona jest do UE transportem morskim. A jak braknie czipa to produkcja stoi... 10 lohr - jakkolwiek gratuluje ze znajomemu firma sie rozwija - to nawet nie kropla w kontekscie globalnej logistyki.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Zaraz. Czy Ty porownales wlasnie koszt posiadania uzywanego auta po gwarancji z nowym na gwarancji? Swietny fikołek. Dobrze ze przyznales ze porownanie subiektywne, tylko nie wiem czego mialoby ono dowodzić w kontekście ICE vs elektryk.
-
Co ile wymieniacie samochód
Pod koniec roku w BMW (CreditAgri albo BNP - nie pamietam) bylo ok 103% z GAP. Wplata 45% / 3 lata VAG slynie ze swoich 101%. W BMW tez sie zdarza, ale z tego co rozumiem: zazwyczaj kosztem nieco gorszego rabatu.
-
Opony, koła wymiary pakowanie do auta
Abstrahując od tego czy kolega pisze na poważnie czy nie. Z jednej strony wskazuje że ogląda każdy grosz w związku z czym nie chce zdecydować się na przechowywanie kół za 200 zł rocznie. A wy mu proponujecie hak za kilka tys. Pln + przyczepkę którą trzeba będzie wynająć i za nią zapłacić. Gdzie tu logika? Btw. Skoro wulkanizator obok domu to zawsze mozna wykulać :P
-
Ocena konfiguracji X5 G05
Ach, no tak. Komponenty do waszych iXów pochodzą tylko z rozwiniętych krajów zachodu.
-
G30 FL vs A6
Akurat VAG ma folie do podgrzewania szyb. Nie ma tam drucikow, ktore rozpraszaja.
-
Ocena konfiguracji X5 G05
Wtrace sie w dyskusje. Mielismy latem na weekend Volvo V90 Cross Country z panoramą. Żona z tyłu narzekała, że strasznie od tego okna grzeje, co zwlaszcza jest niedopuszczalne przy wozeniu malych dzieci. W tym aucie grzalo od panoramy nawet po zaciagnieciu rolety (fakt: tam to jest cienki material). Najlepiej sprawdzic samemu, no ale wiadomo ze to nie ten czas. PS - wczesniej nie mialem pano i zawsze myslalem ze to super opcja. Volvo mnie wyleczylo.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Kojarzycie jakies „powazniejsze remonty hali garazowej” niz odmalowanie pasow/posadzki?
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
Spokojnie. Dopiero co odebrales samochod. Glosniki musza sie jeszcze wygrzac, by pokazac pełną moc.
-
Powerbox dla 320d czy jest sens
A ta kasa to sie z nikad bierze? Pewnie BMW AG wyplaca, ale w interesie calej grupy jest by pieniedzy nie marnowac i wylapywac wszelkie przypadki, ktore powoduja ze naprawy beda finansowane przez uzytkownikow. Normalne biznesowe podejscie.
-
Bluestone 640i xDrive
Powiem tak: BMW 6 to wg mnie taki Superb w gamie BMW, ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Oferuje komfort i miejsce samochodu klase wyzszego i przy okazji wieksza praktycznosc niz limuzyna. Bardzo fajne auto. maciek_w nie martw sie - u mnie to samo a nawet gorzej, bo zamawialem G30 na jesien i jeszcze nie wiadomo czy w czerwcu sie wyprodukuje... I tak nie ma gdzie jezdzic, ale jednak meczy to czekanie.
-
opóźnienie w odbiorze.
Szacun. Zamawialem 5 chwile po Tobie a czekam na potwierdzenie produkcji w czerwcu... juz drugi raz mnie przesunieto Podobno bez restrykcji (mam ledzwia i standardowe liczniki)
-
opóźnienie w odbiorze.
W sumie, jesli to by byla prawda to dilerzy jakies szcatkowe info powinni miec. Przykladowo o tym ze bedzie G30 LCI dowiedzialem sie od dilera na poczatku marca’20 (a sam lift zaprezentowano w maju czy czerwcu).
-
opóźnienie w odbiorze.
Wkleje tutaj te ciekawostke. Prawdopodobnie tego lata zostanie pokazane G20 LCI i co ciekawe, wg „informatora zblizonego do zrodla” fabryka ma byc w lipcu b.r. ustawiona na produkcje facelifta. (Ma to sens bo w 2020 G30 LCI tez startowala z produkcja w lipcu). Są podejrzenia, ze facelift dostanie zakrzywiony ekran z iX, co niejako laczy sie z faktem, ze poki co nie pokazano srodka i4... Ciekawie, co? https://www.carscoops.com/2021/04/facelifted-bmw-3-series-spotted-hiding-new-interior-with-a-curved-display/
-
G32 Facelift
Kwestia gustu - dla mnie Tanzanite to najladniejszy kolor dostepny dla 5 i 6. Owszem traci troche blasku, np w garazu (mialem 530i testowe w tym kolorze), ale mimo to jest swietny.
- G32 Facelift
-
Co zamiast G20 330i -> propozycje ?
Ja tez czekam z 518d z listopada ;-)
-
opóźnienie w odbiorze.
neosmw - podeslij troche szczegolow na priv. Przegadamy to.
-
opóźnienie w odbiorze.
To zapytaj czy „kolega” moze podejsc. Mam kilometr do Inchcape, to moge podskoczyc.
-
opóźnienie w odbiorze.
Personalnie: dla mnie przydatne. Mam porownanie auto z pompowanymi ledzwiami vs fotel bez tego i na dluzszych trasach bardzo brakuje tego rozwiazania.
-
Co zamiast G20 330i -> propozycje ?
V Volvo jedynie wertykalny uklad plus interface wymaga przyzwyczajenia, a tak to nic nie brakuje. Jezdzilem V90 - naprawde porzadny woz, a ze V60 niemal identyczny w srodku to pewnie rownie dobry. Nie wiem jak volvo, ale audi slyszalem ze ma obsuwy. Na skody sa przyjmowane zamowienia, ale beda sie produkowac po przerwie wakacyjnej...