Treść opublikowana przez wzet
-
G30 restrykcje
Maly update: lędźwia sie ostaly. Trzeba bylo tylko kamery usunac. Czekam na nowy termin produkcji…
-
G30 restrykcje
No widzicie, a kolegom z watku obok jakos przychodza G20 z podparciami. Ok - skasowane u pasazera, ale u kierowcy są.
-
G30 restrykcje
Ja mam podstawowe.
-
G30 restrykcje
Ja wlasnie po info ze auto spadlo ze slota, wrocilo na 105. Diler wierzyl ze uda sie wyprodukowac z kamerami 360, podparciami… musimy usunac. Jestem bez auta, wiec niestety musze sie na to zdecydowac
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Z drugiej strony jak dobierzesz jeszcze inne opcje Individual to moze miec pierwszenstwo w dostepie do czesci objetych restrykcjami. Tak sie ostatnio dowiedzialem.
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Ceny sie nie zmienily - importer zaabsorbowal roznice na swoja korzysc. W pozniejszym czasie doszly jeszcze podwyzki cen.
-
4 GC - podoba się Wam czy nie podoba ?
A dla mnie bomba. Dzis jakbym zamawial samochod, to jesli w ramach kompromisu wobec 5er, jesli ilosc miejsca bylaby dla mnie wystarczajaca, bralbym 4GC w zieleni. Super wyglada.
-
G30 restrykcje
No i jak tam u Was? Wlasnie mi przeniesiono produkcje z 24tyg. na 25tyg. Ale i tak 112 w dalszym ciagu…
-
opóźnienie w odbiorze.
NFC to osobna kwestia, niezalezna od ladowarki. Niemniej kluczyk cyfrowy tez jest usuniety w ramach restrykcji, z tego co mi dealer powiedzial.
-
G30 restrykcje
Powiedziano mi ze nawet polska centrala BMW nie wie co z tym zrobic. Na pytanie czy w ostatnim czasie wyprodukowaly sie samochody z kamerami 360 uzyskalem odp ze tak. Nawet na bimmerpost widzialem post od goscia, ktoremu na poczatku czerwca weszla na produkcje 5er z kamerami 360. Plus jeszcze cos takiego wrzucono. Kamery wypadaja z 3er w USA, ich dostepnosc bedzie ograniczona w innych modelach, czyli to tez nie jest tak ze ich calkowicie nie ma Podparcia? Tez nic niewiadomo. Zreszta lista restrykcji jest aktualizowana co tydzien...
-
opóźnienie w odbiorze.
Tez usuwalem ladowarke indukcyjna. Obecnie nie ma jej nawet w konfiguratorze (5er)
-
G30 restrykcje
Tez mam 24 tydzien, ale G30 Mam restrykcje: Podparcie ledzwiowe Kamery 360 Ladowarka indukcyjna Ladowarke usunelismy. Dwie pierwsze opcje zostawilismy - liczymy ze przejdzie, choc status nadal 112, a produkcja w teorii w przyszlym tygodniu (status 150 daje pewnik, ze auto wyprodukuje sie w okreslonym terminie). U Ciebie jaki status?
-
Zakup G20 vs G30
Jak ktos ma zaburzone postrzeganie wlasnej wartosci, to bedzie sie takim bzdurnym gadaniem przejmowac. Wracajac do meritum, koledzy dobrze wypunktowali. Oba auta dobrze wyciszone, swietne na trasy. Multimedia te same. Z wyposazenia jedyny gamechanger to fotele komfortowe w 5er. Jesli nie masz zamiaru tego brac i nie potrzebujesz jakos wiecej przestrzeni to szedlbym w nowa trojke.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Ale bmw robi zmiane roku modelowego w wakacje, a nie od nowego roku kalendarzowego, wiec to takie dzialanie z wyprzedzeniem.
-
opóźnienie w odbiorze.
Z forum bimmerpost. Tylko klienci ze Stanow maja taki dostęp do informacji.
-
opóźnienie w odbiorze.
Mniej niz 2 tygodnie. Ponizej dwa przyklady dla serii 5 Oba oczywiscie zamawiane w USA. Chcialbym tylko zauwazyc, ze swoje G30 zamawialem w podobnym terminie i nadal czekam na potwierdzenie produkcji... Updated timeline: 10/28 - 111 - Order Received (15 days) 11/12 - 112 - Scheduled for production (13 days) 11/25 - 150 - Starting production (8 days) 12/03 - 151 - Exterior assembly (0 days) 12/03 - 152 - Paintshop (4 days) 12/07 - 153 - Entering assembly line (1 day) 12/08 - Assembly in progress (0 days) 12/08 - Quality Check (0 days) 12/08 - Ready for transport (0 days) 12/08 - Awaiting carrier assignment (6 days) 12/14 - Dispatched from factory (1 day) 12/15 - At the port (7 days) 12/22 - In transit (11 days) 1/2 - Moored in Baltimore, customs (4 days) 1/6 - VPC arrival, accessory installs (5 days) 1/11 - Released from VPC, sitting in a parking lot waiting for a carrier (8 days) 1/19 - In transit to dealership Drugi December 30th: Ordered At Dealership. January 4th: Order Received. January 6th: Production Scheduled. January 25th: Production Begins. February 2nd: Exterior Body Assembly Begins. February 2nd (Later in the day): In The Paint Booth. February 4th (My birthday!): Entering Assembly Line. February 4th (Later in the day): Assembly In Progress. February 4th (Later in the day): Quality Check. February 5th: Final Assembly. February 5th (Later in the day): Ready For Transport. February 5th (Later in the day): Awaiting Carrier Assignment. February 5th (Later in the day): Dispatched From Factory. February 8th: At The Port February 24th: In Transit
-
G30 restrykcje
Te kamery 360 to głównie dla żony. Mamy dość trudne miejsce Parkingowe, otoczone kolumnami. Wcześniej miałem Mercedesa W 140 jakoś dawałem sobie radę ale Pakowanie było męczące. Dodatkowo tak jak zostało wspomniane kamery potrafią pokazać przeszkody których normalnie możemy nie zauważyć. po tylu miesiącach oczekiwania nie chce i szukać samochodu który pewnie też byłby jakimś kompromisem i po tym co się dzieje na rynku prawdopodobnie w podobnej cenie co nowy samochód prosto z fabryki, Zgodny z moimi oczekiwaniami
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
W Wawie CarSpa. Oni maja folie wycieta na ploterze, wiec nie docinaja na samochodzie. Jesli dobrze pamietam, maja tez filie w Trojmiescie.
-
G30 restrykcje
Co ciekawe w ub. tygodniu ktos na bimmerpost wrzucil info, ze wlasnie ruszyla produkcja jego egzemplarza m.in. z kamerami 360 na pokladzie. Dealer tez mi potwierdzal ze mimo restrykcji auta z kamerami 360 potrafia sie wyprodukowac. Loteria jednym slowem.
-
opóźnienie w odbiorze.
Mi wlasnie mowili ze oprocz ladowarki indukcyjnej to funkcja mobilnego kluczyka tez bedzie ograniczona, wiec tak czy siak u mnie nie bedzie to dzialac. BTW: wydaje mi sie ze nie trzeba miec indukcji zeby móc odpalic samochod po polozeniu telefonu na półce. W sumie na logike po oznaczeniu opcji dostępu komfortowego powinno od razu zaznaczyc indukcje. W kazdym razie u mnie produkcja za 3 tyg, a nadal czekamy na status 150.
-
G30 restrykcje
Moj ma sie produkowac za 2 tyg, a dalej na statusie 112, wiec powiedzialem zeby usuwali kanery 360 i podparcie ledzwiowe. Inaczej bedziemy czekac w nieskonczonosc. Mam nadzieje ze zaskoczy i sie wyprodukuje. Obir opcje sa dla mnie bardzo wazne, ale jestem bez wlasnego auto juz dlugi czas...
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Swietnie wyglada w tej zadbanej czerni.
-
opóźnienie w odbiorze.
Musi byc potwierdzenie. Jestem w tej samej sytuacji z 5er; tez mam termin na 24 tydzien, wiec w teorii czesci do produkcji auta powinny byc juz kompletowane. Tez mam produkcje na 24 tydzien i dzialamy by restrykcje nie wywalily auta z kolejki.
-
opóźnienie w odbiorze.
Ze 112 moze Ci jeszcze spasc na 105 przez restrykcje. Dopiero jak wskoczy na 150 to masz pewnosc ze sie wyprodukuje.
- G30 restrykcje