Treść opublikowana przez wzet
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Tez slyszalem bardzo dobre opinie o RS Detailing i prawdopodobnie tam bede sie kierowal, zamiast do Car Spa (ktore tez ma przeciez dobra renome).
-
G31 530i Sophisto Grey
Swietny konfig. Bardzo podobaja mi sie te felgi - najladniejsze z 18’ Niech sluzy!
-
G30 restrykcje
Kurcze szkoda… I teraz naprawde nie rozumiem - przeciez auta z kamerami 360 wchodza na produkcje. Braki sa uzupelniane u dealera. Tak sie dzieje od paru tygodni, wiec dlaczego Twoja nie weszla? Chyba nie przes otwieranie nogą, bo to (jak mi sie wydaje) wylatuje z definicji, tj bez oficjalnego pytania o zgode. Ale nie martw sie. Moj po zmianach byl juz bez restrykcji, a i tak produkcje przeniesiono z lipca na wrzesien.
-
G20 LCI
Moim zdaniem zapowiada sie bardzo fajnie :)
-
opóźnienie w odbiorze.
Digital key to otwieranie telefonem :)
-
opóźnienie w odbiorze.
Nie wiem, chyba łączy je to, ze obie opcje na ten moment z definicji wylatuja z konfiguracji. Kick-to-open: Jak dziala? W bmw nie wiem. W Mazdzie: bezbłędnie, w Mercedesie: tragicznie. Serio nie przyjalbys tej M340? Jedynie ledzwi tam brakuje - takich waznych funkcji. Kamery 360 ci dolaza, a digital key i otwarcie noga to juz zbytki. Zawsze mozesz klape otworzyc i zamknac z kluczyka, bo jesli sie nie myle, tam w standardzie jest klapa na silownikach.
-
Zakup G20 vs G30
Mialem ostatnio G20 w Mpak na felgach 19’, z fotelami Mpakowymi wlasnie, w skórze. Zrobilem dwie trasy 3.5h po A i S. Bylo naprawde bardzo wygodnie - brakowalo mi podparcia ledzwiowego (coz taki egzemplarz), ale poza tym fotele byly naprawde ok. Zawiasem tez bylem zaskoczony na plus. W teorii preferuje komfort, ale swietnie jezdzilo sie ta trojka. Precyzyjnie, przyklejona do drogi. Dalej czekam na swoje G30, ale po tym czasie z G20 konkluzja z zona byla taka, ze trojka by nam wystarczyla (a w sumie to 4GC <3).
-
G31 520xd m pakiet
Ach. Sorki
-
G31 520xd m pakiet
I jak slabsze 518d w porownaniu do poprzedniego 520d?
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Z tego co tu widze: czesc roku nie ma wiekszego znaczenia dla rabatowania w BMW. Kluczowa role odgrywa sam model i to czy jest on swiezy czy juz jakis czas w produkcji. Nastepnie: ibdywidualne kwestie u dealera/sprzedawcy. Przy obecnym zamieszaniu to juz w ogole ciezko mowic o jakims dobrym momencie na zakup. Ja zamowilem (5er) w listopadzie i kolejny raz przesunieto produkcje. Tym razem na wrzesien.
-
opóźnienie w odbiorze.
To jest to samo, co moj dealer mowil, ze zjechalo do nich auto z kamerami 360, tylko bez zamontowanych kamer. Tez nie wiedzieli co z tym zrobic
-
G30 restrykcje
Jedno ale: te odsetki przysluguja, jesli opoznienie nastapilo z winy sprzedawcy (dilera), wiec nie wiem jak beda do tego podchodzic.
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Samemu nic nie sprawdzisz. Dzwon/pisz do sprzedawcy.
-
G30 restrykcje
Szczerze? Ja tez :)
-
G30 restrykcje
A wiec zamienilismy zwykle fotele na sportowe - dzieki temu przejdą lędźwia (przy normalnych fotelach caly czas byloby 105…). Dzieki temu z miejsca wskoczyl na 112 i 30 tydz produkcji. Ofc kamery 360 usuniete. Nota bene diler mowil ze w tym tygodniu przyszlo im auto z „wyprodukowanymi” kamerami 360 - byly dziury na kamery, ale kamer brak…
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
No ale demowka tez Ci nic nie powie nt. trwalosci elementow. Wszystkie auta sie psuja.
-
opóźnienie w odbiorze.
@SajmonMT - dokladnie: nie bedzie mozna uzywac iPhone jako kluczyka. Czy da sie to po vinie znalezc: nie wiem (moim zdaniem powinien byc na to kod) @Jacku157 - calkiem mozliwe. Inna teoria, ktora slyszalem to, ze samochody Individual maja priorytet: w slotach i w dostepie do czesci.
-
opóźnienie w odbiorze.
Dostep komfortowy bedziecie miec, jedynie opcja Digital Key bedzie wylaczona. Bardziej mnie zaskakuje, ze auto wyprodukowalo sie w czerwcu z kamerami 360, bo moje G30 wylecialo przez nie z produkcji.
-
G30 restrykcje
Ja juz 1.5 tyg czekam na jakies wiesci, nt przywrocenia: tzn wiem tylko ze centrala walczy, ale jeszcze bez konkretow.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Na podloge dalbym dywanik gumowy a na fotele to: https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/konfigurator-akcesoriow.ochraniacz-bmw-na-oparcie-i-podk%C5%82adka-bmw-pod-fotelik-dzieci%C4%99cy.html
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ale G30 LCI trapez jest zarowno w Mpaku, jak i podstawie i Luxury.
-
30d czy 40i
W mojej Sklasie W140 byl podobny przelicznik spalania w trasie, tj. predkosc/10. Strasznie to irytowalo, mimo baku 100l. 3.2 benzyna, 232KM, 93r., automat 4b
-
G30 restrykcje
Indukcji nie ma już nawet w konfiguratorze. Wydaje mi się że powinna zostać usunięta. Natomiast kamery 360: parę postów wyżej masz opisaną mają historię gdzie miałem wyznaczoną produkcję na dwudziesty czwarty tydzień i na kilka dni przed tym tygodniem samochod wypadl z kolejki przez te kamery (mialem status 112 i dealer tez wierzyl ze sie wyprodukuje). Mozecie probowac ale na bazie mojego doswiadczenia widze niskie prawdopodobienstwo sukcesu. Status 150 zapewnia ze auto wie wyprodukuje w okreslonym terminie. Vin z tego co kojarze jest pozniej widoczny.
-
Digital key
A robiles procedure parowania? Tu jest opisane:
-
opóźnienie w odbiorze.
Tez potwierdzam ze bzdura. Zamawialem G30 w stolicy (listopad); wczoraj kolejny raz wylecialo ze slota. Miales szczescie, a sprzedawca ma bajerke ;-)