Skocz do zawartości

wzet

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wzet

  1. Tez slyszalem bardzo dobre opinie o RS Detailing i prawdopodobnie tam bede sie kierowal, zamiast do Car Spa (ktore tez ma przeciez dobra renome).
  2. Swietny konfig. Bardzo podobaja mi sie te felgi - najladniejsze z 18’ Niech sluzy!
  3. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Kurcze szkoda… I teraz naprawde nie rozumiem - przeciez auta z kamerami 360 wchodza na produkcje. Braki sa uzupelniane u dealera. Tak sie dzieje od paru tygodni, wiec dlaczego Twoja nie weszla? Chyba nie przes otwieranie nogą, bo to (jak mi sie wydaje) wylatuje z definicji, tj bez oficjalnego pytania o zgode. Ale nie martw sie. Moj po zmianach byl juz bez restrykcji, a i tak produkcje przeniesiono z lipca na wrzesien.
  4. wzet odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    Moim zdaniem zapowiada sie bardzo fajnie :)
  5. Digital key to otwieranie telefonem :)
  6. Nie wiem, chyba łączy je to, ze obie opcje na ten moment z definicji wylatuja z konfiguracji. Kick-to-open: Jak dziala? W bmw nie wiem. W Mazdzie: bezbłędnie, w Mercedesie: tragicznie. Serio nie przyjalbys tej M340? Jedynie ledzwi tam brakuje - takich waznych funkcji. Kamery 360 ci dolaza, a digital key i otwarcie noga to juz zbytki. Zawsze mozesz klape otworzyc i zamknac z kluczyka, bo jesli sie nie myle, tam w standardzie jest klapa na silownikach.
  7. wzet odpowiedział(a) na adziopak temat w G20, G21, G80, G81
    Mialem ostatnio G20 w Mpak na felgach 19’, z fotelami Mpakowymi wlasnie, w skórze. Zrobilem dwie trasy 3.5h po A i S. Bylo naprawde bardzo wygodnie - brakowalo mi podparcia ledzwiowego (coz taki egzemplarz), ale poza tym fotele byly naprawde ok. Zawiasem tez bylem zaskoczony na plus. W teorii preferuje komfort, ale swietnie jezdzilo sie ta trojka. Precyzyjnie, przyklejona do drogi. Dalej czekam na swoje G30, ale po tym czasie z G20 konkluzja z zona byla taka, ze trojka by nam wystarczyla (a w sumie to 4GC <3).
  8. Ach. Sorki
  9. I jak slabsze 518d w porownaniu do poprzedniego 520d?
  10. Z tego co tu widze: czesc roku nie ma wiekszego znaczenia dla rabatowania w BMW. Kluczowa role odgrywa sam model i to czy jest on swiezy czy juz jakis czas w produkcji. Nastepnie: ibdywidualne kwestie u dealera/sprzedawcy. Przy obecnym zamieszaniu to juz w ogole ciezko mowic o jakims dobrym momencie na zakup. Ja zamowilem (5er) w listopadzie i kolejny raz przesunieto produkcje. Tym razem na wrzesien.
  11. To jest to samo, co moj dealer mowil, ze zjechalo do nich auto z kamerami 360, tylko bez zamontowanych kamer. Tez nie wiedzieli co z tym zrobic
  12. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Jedno ale: te odsetki przysluguja, jesli opoznienie nastapilo z winy sprzedawcy (dilera), wiec nie wiem jak beda do tego podchodzic.
  13. wzet odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    Samemu nic nie sprawdzisz. Dzwon/pisz do sprzedawcy.
  14. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Szczerze? Ja tez :)
  15. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    A wiec zamienilismy zwykle fotele na sportowe - dzieki temu przejdą lędźwia (przy normalnych fotelach caly czas byloby 105…). Dzieki temu z miejsca wskoczyl na 112 i 30 tydz produkcji. Ofc kamery 360 usuniete. Nota bene diler mowil ze w tym tygodniu przyszlo im auto z „wyprodukowanymi” kamerami 360 - byly dziury na kamery, ale kamer brak…
  16. No ale demowka tez Ci nic nie powie nt. trwalosci elementow. Wszystkie auta sie psuja.
  17. @SajmonMT - dokladnie: nie bedzie mozna uzywac iPhone jako kluczyka. Czy da sie to po vinie znalezc: nie wiem (moim zdaniem powinien byc na to kod) @Jacku157 - calkiem mozliwe. Inna teoria, ktora slyszalem to, ze samochody Individual maja priorytet: w slotach i w dostepie do czesci.
  18. Dostep komfortowy bedziecie miec, jedynie opcja Digital Key bedzie wylaczona. Bardziej mnie zaskakuje, ze auto wyprodukowalo sie w czerwcu z kamerami 360, bo moje G30 wylecialo przez nie z produkcji.
  19. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Ja juz 1.5 tyg czekam na jakies wiesci, nt przywrocenia: tzn wiem tylko ze centrala walczy, ale jeszcze bez konkretow.
  20. Na podloge dalbym dywanik gumowy a na fotele to: https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/konfigurator-akcesoriow.ochraniacz-bmw-na-oparcie-i-podk%C5%82adka-bmw-pod-fotelik-dzieci%C4%99cy.html
  21. Ale G30 LCI trapez jest zarowno w Mpaku, jak i podstawie i Luxury.
  22. wzet odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    W mojej Sklasie W140 byl podobny przelicznik spalania w trasie, tj. predkosc/10. Strasznie to irytowalo, mimo baku 100l. 3.2 benzyna, 232KM, 93r., automat 4b
  23. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Indukcji nie ma już nawet w konfiguratorze. Wydaje mi się że powinna zostać usunięta. Natomiast kamery 360: parę postów wyżej masz opisaną mają historię gdzie miałem wyznaczoną produkcję na dwudziesty czwarty tydzień i na kilka dni przed tym tygodniem samochod wypadl z kolejki przez te kamery (mialem status 112 i dealer tez wierzyl ze sie wyprodukuje). Mozecie probowac ale na bazie mojego doswiadczenia widze niskie prawdopodobienstwo sukcesu. Status 150 zapewnia ze auto wie wyprodukuje w okreslonym terminie. Vin z tego co kojarze jest pozniej widoczny.
  24. wzet odpowiedział(a) na Konop temat w G20, G21, G80, G81
    A robiles procedure parowania? Tu jest opisane:
  25. Tez potwierdzam ze bzdura. Zamawialem G30 w stolicy (listopad); wczoraj kolejny raz wylecialo ze slota. Miales szczescie, a sprzedawca ma bajerke ;-)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.