Skocz do zawartości

wzet

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wzet

  1. Miałem W140 i też się świetnie trzymało.
  2. W LCI już nie ma pokrętła z tyłu do regulacji temperatury (mowa o standardowej klimie 2-strefowej)...
  3. A nie da sie zablokować tylnego panelu z poziomu kierowcy, aby dzieciaki sie nie bawily?
  4. Spoko, spoko - u Fusa w Warszawie stoi 7er ze skórzanymi dywanikami...
  5. Rozmawialem ze sprzedawca i faktycznie lasery w G30 lci dzialaja juz jako swiatla mijania. Ale i tak stwierdzil, ze w normalnych warunkach roznica jest niezauwazalna i adaptacyjne spelniaja swoja role.
  6. guzior2 - ale Kolego wrzuciles link do filmu sprzed 4 lat. W tym czasie, zwlaszcza w G30 LCI ta technologia nieco sie zmieniła (na pewno na papierze). Na tym papierze jest napisane, ze obecnie lasery działają w ramach świateł mijania. Nie ma też informacji, że drogowe są włączane powyżej określonej prędkości. Porównajcie sobie opis laserów w konfiguratorze dla 5 i 7. Tyle w teorii, a jak w praktyce? Stoje przed tym samym dylematem. W weekend planuje objechac dealerów, ale wątpię, że dowiem się czegoś szczególnego.
  7. wzet odpowiedział(a) na WASI temat w G20, G21, G80, G81
    Ja sie tez przymierzalem do kombii (co prawda klase wyzej). Dostalem na weekend G30 i wieczorem na spokojnie zrobilem sobie przykladowe pakowanie. Zmiescilem wozek z gondolą, spacerówkę, łożeczko turystyczne, dużą walizkę i kabinówkę. Jeszcze cos w miekkich torbach, reklamowkach by sie upchalo. Dzieki temu wybiore sedana, ale wiem ze G20 by przy tych potrzebach nie dala rady i trzeba by bylo wybrac G21.
  8. Miałem Sklase z 93 r. z Soft Close. W kazdym innym aucie ciężko się zamyka drzwi :P A najgorzej w G-klasie - niczym w dużym fiacie :-)
  9. Co wy za bzdury opowiadacie. Dla pitowców: art 23 ust. 1 pkt 47a Nie uważa sie za koszty uzyskania przychodu: Opłat dotyczących samochodu osobowego wynikajacych z umowy leasingu, najmu, dzierzawy lub innej o podobnym charakterze w wysokości przekraczającej ich część ustaloną w takiej proporcji, w jakiej kwota 150 000 zł pozostaje do wartości samochodu osobowego będącego przedmiotem tej umowy Innymi słowy bez względu na formę wylicza się proporcje opartą o wartość samochodu i w kazdym przypadku (samochodu wartego ponad 150k) w KUP rozliczycie maksymalnie te 150k.
  10. Spojrz na iX3 - tez jest praktycznie w pelni wyposazone.
  11. wzet odpowiedział(a) na Leo1971 temat w G30, G31, F90
    Jezeli potrzeba tylko vinu to poszukaj w ogloszeniach sprzedazy jakiegos.
  12. wzet odpowiedział(a) na naitsyrk temat w G20, G21, G80, G81
    ASO są raczej cienkie w detailingu. Lepiej iść do firmy, która się tym profesjonalnie zajmuje.
  13. A pojazuje wskazówki z nawigacji? Nie chodzi o mapkę tylko czy pokazuje, że np. za 500m skręt.
  14. Cały czas na biało świecą? Nie przechodzą w pomarańcz po zmroku?
  15. wzet odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    Bingo. Jestem zainteresowany. Nawet brałem/biorę pod uwagę kazde z aut, ktore masz w podpisie (to tak, zeby mi nikt nie zarzucal, ze bede bronic bmw za wszelka cene). Racja, forum jest do wyrazania opinii, ale czytanie kolejny raz na temat tego jak to G30 lci przypomina skode jest nieco meczace.
  16. wzet odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    No i fajnie, a teraz idz na forum Octavii 4 i sprawdź jak soft nie domaga.
  17. wzet odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    Albo brac standardowe ledy. Albo miec w nosie, co inni sobie myślą, co szczegolnie polecam.
  18. Jesli to cos pomoze to ja mam Continental WinterContact TS850P, kupione w ASO BMW na felgach 17’.
  19. wzet odpowiedział(a) na Erpack temat w G20, G21, G80, G81
    W ramach ciekawostki w lipcu mialem oferte (36 m-cy, wplata 45%, wykup 1%) na 103%. Niestety posrednicy swoje zarobic tez musza, wiec bardzo czesto maja slabsze oferty niz to co bezposrednio mozna wynegocjowac z bankiem.
  20. Tak, ale w trybie Sport wyłącza sie Start/Stop
  21. wzet odpowiedział(a) na AX77 temat w G20, G21, G80, G81
    Widziałem w Warszawie Turinga. Ladnie sie prezentuje.
  22. wzet odpowiedział(a) na lizako temat w G30, G31, F90
    Przy duzych byloby to samo jak mniemam. Wyswietlacz to wyswietlacz i w takim sloncu nic nie pobije tradycyjnych noestety...
  23. Przecież wszystkie stacje w Polsce biorą paliwo od Orlenu albo Lotosu...
  24. wzet odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    W dziale G20 kolega wrzucil filmik z 3 z tymi nowymi zegarami, link ponizej. 5 ma te same zegary - mozesz wyszukac na mobile 5 z 2020 i na pewno trafisz na zdjecia. Prawdopodobnie jest tak jak piszesz - obecny standardowy ekran navi jest taki jak ten wiekszy w pre-lci. PS: Do mnie tez ten wirtualny kokpit nie przemawia.
  25. wzet odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    Tył okej, jakos te odblaski nie rzucily sie w oczy. Dosc spojnie to wyglada.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.