Treść opublikowana przez wzet
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Miałem W140 i też się świetnie trzymało.
-
4-strefowa klimatyzacja jako bezużyteczny bajer
W LCI już nie ma pokrętła z tyłu do regulacji temperatury (mowa o standardowej klimie 2-strefowej)...
-
4-strefowa klimatyzacja jako bezużyteczny bajer
A nie da sie zablokować tylnego panelu z poziomu kierowcy, aby dzieciaki sie nie bawily?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Spoko, spoko - u Fusa w Warszawie stoi 7er ze skórzanymi dywanikami...
-
Reflektory laserowe vs adaptacyjne reflektory LED
Rozmawialem ze sprzedawca i faktycznie lasery w G30 lci dzialaja juz jako swiatla mijania. Ale i tak stwierdzil, ze w normalnych warunkach roznica jest niezauwazalna i adaptacyjne spelniaja swoja role.
-
Reflektory laserowe vs adaptacyjne reflektory LED
guzior2 - ale Kolego wrzuciles link do filmu sprzed 4 lat. W tym czasie, zwlaszcza w G30 LCI ta technologia nieco sie zmieniła (na pewno na papierze). Na tym papierze jest napisane, ze obecnie lasery działają w ramach świateł mijania. Nie ma też informacji, że drogowe są włączane powyżej określonej prędkości. Porównajcie sobie opis laserów w konfiguratorze dla 5 i 7. Tyle w teorii, a jak w praktyce? Stoje przed tym samym dylematem. W weekend planuje objechac dealerów, ale wątpię, że dowiem się czegoś szczególnego.
-
M340i Sedan vs Touring
Ja sie tez przymierzalem do kombii (co prawda klase wyzej). Dostalem na weekend G30 i wieczorem na spokojnie zrobilem sobie przykladowe pakowanie. Zmiescilem wozek z gondolą, spacerówkę, łożeczko turystyczne, dużą walizkę i kabinówkę. Jeszcze cos w miekkich torbach, reklamowkach by sie upchalo. Dzieki temu wybiore sedana, ale wiem ze G20 by przy tych potrzebach nie dala rady i trzeba by bylo wybrac G21.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Miałem Sklase z 93 r. z Soft Close. W kazdym innym aucie ciężko się zamyka drzwi :P A najgorzej w G-klasie - niczym w dużym fiacie :-)
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Co wy za bzdury opowiadacie. Dla pitowców: art 23 ust. 1 pkt 47a Nie uważa sie za koszty uzyskania przychodu: Opłat dotyczących samochodu osobowego wynikajacych z umowy leasingu, najmu, dzierzawy lub innej o podobnym charakterze w wysokości przekraczającej ich część ustaloną w takiej proporcji, w jakiej kwota 150 000 zł pozostaje do wartości samochodu osobowego będącego przedmiotem tej umowy Innymi słowy bez względu na formę wylicza się proporcje opartą o wartość samochodu i w kazdym przypadku (samochodu wartego ponad 150k) w KUP rozliczycie maksymalnie te 150k.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Spojrz na iX3 - tez jest praktycznie w pelni wyposazone.
-
G30 instrukcja
Jezeli potrzeba tylko vinu to poszukaj w ogloszeniach sprzedazy jakiegos.
-
Powloka ceramiczna
ASO są raczej cienkie w detailingu. Lepiej iść do firmy, która się tym profesjonalnie zajmuje.
-
Zegary Live cockpit PLUS
A pojazuje wskazówki z nawigacji? Nie chodzi o mapkę tylko czy pokazuje, że np. za 500m skręt.
-
Zegary Live cockpit PLUS
Cały czas na biało świecą? Nie przechodzą w pomarańcz po zmroku?
-
G30 LCI
Bingo. Jestem zainteresowany. Nawet brałem/biorę pod uwagę kazde z aut, ktore masz w podpisie (to tak, zeby mi nikt nie zarzucal, ze bede bronic bmw za wszelka cene). Racja, forum jest do wyrazania opinii, ale czytanie kolejny raz na temat tego jak to G30 lci przypomina skode jest nieco meczace.
-
G30 LCI
No i fajnie, a teraz idz na forum Octavii 4 i sprawdź jak soft nie domaga.
-
G30 LCI
Albo brac standardowe ledy. Albo miec w nosie, co inni sobie myślą, co szczegolnie polecam.
-
Opony na zime G31 530d xdrive
Jesli to cos pomoze to ja mam Continental WinterContact TS850P, kupione w ASO BMW na felgach 17’.
-
Finansowanie G20
W ramach ciekawostki w lipcu mialem oferte (36 m-cy, wplata 45%, wykup 1%) na 103%. Niestety posrednicy swoje zarobic tez musza, wiec bardzo czesto maja slabsze oferty niz to co bezposrednio mozna wynegocjowac z bankiem.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Tak, ale w trybie Sport wyłącza sie Start/Stop
-
Melbourne red
Widziałem w Warszawie Turinga. Ladnie sie prezentuje.
-
Retrofit z ID6 do ID7
Przy duzych byloby to samo jak mniemam. Wyswietlacz to wyswietlacz i w takim sloncu nic nie pobije tradycyjnych noestety...
-
Rodzaj Paliwa do 540i
Przecież wszystkie stacje w Polsce biorą paliwo od Orlenu albo Lotosu...
-
G30 LCI
W dziale G20 kolega wrzucil filmik z 3 z tymi nowymi zegarami, link ponizej. 5 ma te same zegary - mozesz wyszukac na mobile 5 z 2020 i na pewno trafisz na zdjecia. Prawdopodobnie jest tak jak piszesz - obecny standardowy ekran navi jest taki jak ten wiekszy w pre-lci. PS: Do mnie tez ten wirtualny kokpit nie przemawia.
-
G30 LCI
Tył okej, jakos te odblaski nie rzucily sie w oczy. Dosc spojnie to wyglada.