Skocz do zawartości

wzet

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wzet

  1. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Tak, ja slyszalem o hamulcach. Tj jak przechodzilismy przez moje wyposazenie to sprzedawca zapytal czy mam te hamulce, bo na to sa restrykcje...
  2. To sa podobne kwoty - pare tysiecy. Ten „nizszy” burmester to odpowiednik HK, zaś wyższy to jak B&O.
  3. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Nikt nie wie kiedy poszczegolne restrykcje zostana zdjete. Dealerzy co tydzien dostaja update z centrali co jest na restrykcjach a co nie.
  4. Gratulacje. Bardzo ladna z zewnatrz! Brales ze stocku czy zamawiales pod siebie?
  5. wzet odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Tez mam kamery 360 i wpadly w restrykcje. Ciezko mi z nich rezygnowac, zwlaszcza ze Zonie sie przydadza, ale juz nie mam cierpliwosci czekac dalej (auto zamowione w listopadzie) Z rozmow wynika ze restrykcje są „otwarte”, tj nieznany jest termin kiedy wrocą poszczegolne elementy wyposazenia. Oprocz kamer 360, w 5er restrykcjami objete sa: Swiatla laserowe Harman Kardon Otwieranie klapy bagaznika nogą Podparcie ledzwiowe Ladowarka indukcyjna Masaze (chyba) Zwykle zegary, ale tutaj jest z automatu upgrade na Virtual Cockpit
  6. Odpalać byś i tak nie mógł w Europie Troche uproscilem. Chodzi o to ze podchodze do auta tylko z telefonem, otwieram nim drzwi, klade telefon na tacy indukcyjnej i odpalam z guzika. To raczej dziala w EU :-)
  7. Ja ladowarke chcialem zeby pozbyc sie kluczyka: otwierac i odpalac auto telefonem. No ale przezyje bez tego Z tymi tapicerkami tez ciekawie: juz dostalem ostrzezenie ze jesli moje 5er nie wyprodukuje sie w czerwcu to moze byc problem, bo od lipca nie bedzie juz mojej tapicerki. Ale nie dopytywalem czy chodzi o kolor czy o Sensatec sam w sobie. Interfejs Bluetooth powinien byc juz w Live Cockpit Plus.
  8. Dopiszcie sobie do restrykcji: Kamery 360 Ladowarka indukcyjna Otwieranie bagaznika noga
  9. Okolo dwa tygodnie przed terminem produkcji sprawdz. Ja mam wlasnie alokacje na polowe czerwca, ale koncem maja bedziemy jeszcze sprawdzac status z dilerem.
  10. To nie Skoda, gdzie dzis zamawiane auto wyprodukuje sie jako nowy rok modelowy, na ktory nie ma jeszcze cennika. Pozniej ludzie sie dowiaduja ile jest podwyzki i dopłacają. Z tego co tu widze, to nie ma takich przypadkow w BMW. Obowiazuje taka cena jak w umowie.
  11. wzet odpowiedział(a) na speed1211 temat w G32
    To jest niesamowite. Ale po ostatniej rozmowie z moim sprzedawca to nawet sie im nie dziwie, bo tam praktycznie co tydzien jest update z centrali odnosnie restrykcji. Wiec jesli dzis ktos cos mowi, to za pare dni to moze byc nieprawdą...
  12. wzet odpowiedział(a) na speed1211 temat w G32
    Dilerzy w ogole nie przyjmuja zamowien na G32 czy chodzi o pneumatyke, ktora blokuje produkcje samochodow z ta opcja?
  13. Specyfiki moga byc biodegradowalne ale czy to co splywa z auta podczas mycia jest rowniez takie bio?
  14. W uproszczeniu samochod ma mase 1.5t Niech stal stanowi 1t. Tona rok temu kosztowala kolo 2k pln a dzis ok. 3,5k pln. Roznica to 1.5k pln, ktora gubi sie w samochodzie wartym 200k i wiecej. Podobnie z tworzywami. Same surowce nie maja tak kluczowego znaczenia jak w innych sektorach.
  15. Car SPA
  16. A to nie chodzi o to, ze statystycznie elektryki jezdza czesciej po miastach, gdzie predkosci sa nizsze, a wiec ryzyko obrazen rowniez?
  17. Nie martw się. To loteria. Mam nadzieję że tobie się poszczęści :)
  18. Wielu producentow ma. Ale mam wrazenie ze jedynie BMW ma az takie problemy. Przypomne ze moje G30 zamowione w listopadzie juz dwa razy spadlo z kolejki. W Mercedesie i Volvo nie slychac o az takich obsuwach.
  19. Dlatego pisalem o zielonym wodorze :) Ale zeby to dzialalo, potrzeba rownoczesnie gigantycznych nakladow na OZE.
  20. Wtrącę sie z wodorem. Owszem infra jest słaba. Ale w drodze do unijnej neutralnosci klimatycznej jednym z rozwiazan sa inwestycje w zielony wodor wlasnie. Jesli Niemcy taka droge wybiora (a tak planuja) to na wodor pojda gigantyczne pieniadze. Kto wie czy przy okazji nie rozwinie sie infra wodorowa dla samochodow. To sie zadzieje lokalnie - w UE, a czy na poziomie globalnym to juz zobaczymy czy inne gospodarki przestawia sie na sciezke ku neutralnosci klimatycznej.
  21. Z komunikacji z dealerem wnioskuje, ze Polsce obcieto alokacje na produkcje, wiec watpie czy pojawiaja sie jakiekolwiek wolne sloty w zwiazku z tym, ze ktos nie rezygnuje z wyposazenia, co przesuwa mu produkcje.
  22. Bede miec to drewno w G30 :)
  23. Swietne auto, gratluje. Bardzo dobrze wyglada z zewnatrz! W miare mozliwosci pokaz tez wnetrze. G20 trzeba od razu brac lasery (w ktorych z pelni wlasciwosci i tak korzysta sie sporadycznie), wiec calkowicie zrozumialy wybor z Twojej strony. BTW - co masz na mysli pod pojeciem simply clever w bagazniku? Co tam za przydatne rozwiazania sa?
  24. Pamiec raczej dla kierowcy byla W G30 tez jest dla kierowcy tylko, a dopiero od komfortów pamiec jest po obu stronach.
  25. Ale te ceny w USA to są przed opodatkowaniem, ktore jest zalezne od stanu...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.