Treść opublikowana przez martino281
-
Brudny olej w układzie kierowniczym
jeśli wspoma dziana bez żadnych problemów nic nie ruszaj .
-
Nie moge zrobić testu zegarów!!!!!!!
:search: :search: :search: było na forum ;wyłączony zapłon palec na przycisk trzymaj przekręć zapłon na poz.nr 1 i gotowe!
-
Szyba przednia
kolego pawel sitek. kto ci takich bajek naopowiadał że po wklejeniu szyby nie można jeździć? tylko przez pierwsze 3 godziny najlepiej przy zamykaniu drzwi opuścić boczna szybę by nie powstawało ciśnienie wewnątrz auta które by mogło ja wypchnąć.
-
Identyczne auta i różna instalacja lamp - co jest grane?!
kolego czarny316.może w twoim aucie ktoś sie zabawiał w przeróbki bo raczej w lampie niema możliwości na zmianę okablowania.a po 2 przecież piszesz ze zajęło ci to 5 min. to nie powinno to stanowić problemu z następnym kompletem lamp.
-
Kontrolka Silnika ... Pomocy.
na moje może być coś z sadą lambda odłącz aku na jakiś czas i zobaczysz czy pomoże jeśli nie to zostaje ci komp.
-
HUŚTAWKA MOCY m50b25vanos
a orientujesz sie jak wygląda łańcuch ,czy go słychać dopływ powietrza filtr powietrza jak i paliwa .przyczyn może być wiele być może że dobrze chodzi tylko czasami zależy od nastroju. przejedz sie taka sama i porównaj.
-
centralny zamek-pomocy
a jaki jest objaw jeśli zamykasz kluczykiem? podejrzewam 1.albo sie skoczył silownik 2 albo nie dochodzi prąd .sprawdź co sie dzieje i napisz.
-
SZYBKA POMOC!
wacek 1988 poco koledze piszesz takie bajki jak sie nie znasz !!! rozmiar felg jakie powinien kupić do bmw e 36 to:::15'x120 6Jx15H2 ET42. ja mam et 20 od bmw 5 ładniej wygląda bardziej wystają na zewnątrz . i jeszcze raz jeśli nie wiesz nie zaśmiecaj forum po 2 na pewno sie pisze oddzielnie a nie razem pozdrawiam.
-
faluja obroty
moja propozycja jest taka wyjmij zawór krokowy zamocz go na noc w rozpuszczalniku nitro po wyjęciu i osuszeniu pstryknij jakimś środkiem penetrująco smarującym i sprawdź efekt.
-
katalizator w 318 tds
ad1.katalizator jest .ad2 o co ci konkretnie chodzi (czy o to jakie sa efekty po jego wycięciu) jeśli tak to moja odpowiedz brzmi będzie mocniej kopcił ad3 sądy ów model nie posiada
-
Rdzewieje z każdej strony
na moje była malowana, a jeśli tak to źle została zabezpieczona podkładem blacha no i niestety teraz pojawiają sie ogniska korozji .moja propozycja jeśli chcesz nią dalej jeździć to poszukaj dobrego zaufanego lakiernika który zedrze ogniska korozji zapodkładuje i pomaluje na pewno kilka lat wytrzyma a na progi polecam konserwację .
-
jak skutecznie zblokować EGR?
dlaczego chcesz odłączyć egr masz jakieś problemy z nim związane ,czy tak dla jaj.
-
Centralny zamek
sprawdź to czy jeśli otworzysz tylna klapę to zadziała dobrze miałem ten problem. no i jak koledzy piszą jest mnóstwo na ten temat na forum.
-
Nie chce odpalić
sprawdź filtr paliwa.
-
Pomocy!!
sprawdź kolego czy przepływki nie rozerwało o czy nie spadł wężyk od krokowego .no i jedz na regulacje lpg polecam wymianę świec i filtra od gazu .gazownik na pewno będzie wiedział o co chodzi i musi chodzić nawet na zwykłym gazie na śrubkę!pozdrawiam
-
czujniki abs
jedno z wyjść to podłączenie pod kompa!!!!!!!!wszystko pokaże czy to czujnik czy pompa ABS!
-
Nietypowy problem z rozrusznikiem...pomóżcie
a może kostka stacyjki!!!!!!!!miałem takie problemy w golfie!
-
Wymiana stacyjki...ratunku
nie myśl sobie że stary bębenek wyjmiesz i włożysz bez wyciągania stacyjki niestety trzeba rozebrać cała kierownice i wyjąc stacyjkę i zobaczysz co za bajzel sie tam zrobił myślę ze sam bębenek niewystarczy! za ta kasę mam cała stacyjkie z kluczami!
-
hałas z kierownicy
podejrzewam brak smaru na ślizgu od klaksonu! psiknij troszeczkę WD-40 i sie okaże czy za skutkowało!
-
wymiana zegara na obrotomierz
zmieniałem w takim samym modelu u szwagra i działało bez zastrzeżeń! instalacja powinna zawierac wyjście na obrotomierz!!!co masz do stracenia!
-
Pompa wtryskowa - bardzo pilne !!!!
zadzwoń do mię to ci podam namiary na kolesie co sie tym zajmuje;512229578
-
Pompa wtryskowa - bardzo pilne !!!!
zadzwoń do mię to ci podam namiary na kolesie co sie tym zajmuje;512229578
-
Jakie elementy odpowiadają za wysokość zawieszenia?
panowie powiem tak;ja najtańszym sposobem podniosłem swoją bunie do góry o 8cm(tył) ,a zrobiłem to tak; wytoczyłem krążki metalowe (żeby sie mieściły w dolny wahacz) wywierciłem otwór żeby sie zmieścił grzybek centrujący gumę która jest pod sprężyna i wchodzi w otwór w wahaczu odkręciłem amorek z dołu wyjąłem sprężynę włożyłem krążek umieściłem gumę razem z sprężyną i po zabiegu a betka stoi 8cm wyżej i wszystko jest oki ; :D :) :D :dance:polecam
-
Pytanie i prośba o pomoc
tak na bank jest to pompa ABSu . ale możesz jasniej napisac kiedy ci buczy?? jak to sie objawia ?? i dlaczego akurat to obstawiasz że buczy?? czy ABS działa poprawnie??
-
wtryski w 318tds
jeśli tylko odkręcisz cały wtrysk do sprawdzenia ciśnienia i s powrotem je wkręcisz to zostanie ci tylko odpowietrzenie układu paliwowego.