Skocz do zawartości

Nie chce odpalić

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem jest następujący: podczas jazdy na benzynie co kilkadziesiąt sekund lekko mi szarpnął, dojeżdzając do domu wrzuciłem na luz i silnik zgasł. A teraz nie moge go odpalić, pomimo że rozrusznik kręci.

Drugim problemem była jazda na gazie. Zanim przełączył sie na gaz strasznie go muliło na benzynie, spadały obroty, silnik dusił się. Instalacja II gen.

Opublikowano

Jak się dusi na paliwie to może filtr lub pompka. Dlatego może nie odpala już. Sprawdz bezpiecznik i przekaźnik pompki, lub podłącz pompkę na krótko zwierając odpowiednie styki przekaźnika 30 i 87b.

[/img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13f7a07ad6fdca16.html

Sprawdz czy jest iskra na świecach.

Sprawdz czujnik położenia wału korbowego i wałka zozrządu.

Opublikowano
duszenie na paliwie to może być przepływomierz... a nie chce odpalić?? Hmm sprawdz czy nie zamarzł parownik i zerknij pod kopułke

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Opublikowano
mozliwe ze padl czujnik polozenia walu najlepiej podpiac pod komputer
Opublikowano
pewnie... jedz i zapłać z 80zł za podłączenie pod kompa i ci powiedzą, że nic nie wykazuje, a uszkodzony jest na przykład kabel WN... Pojedz na kompa jak już załamiesz ręce... sprawdz iskrę, paliwo, pompkę... wszystko to co możesz sam... jak już wyeliminujesz wszystko wtedy na kompa...

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Opublikowano
nij sobie czy ci nie spadl wezyk z silniczka krokowego ,ja mialem tak samo !!pozdrawiam
Opublikowano
  • Autor

1. Iskra jest

2. Przewód z krokowego mi nie spadł.

3. Dziś go troche pokręciłem i udało mi się odpalić, ale musiałem trzymać nogę na gazie, żeby mi nie zgasł. I tak kilka razy mi się udało.

Opublikowano
a powiedz mi czy to ci sie stalo tak z dnia na dzien ,czy byla jakas przyczyna np.mycie silnika!
Opublikowano
  • Autor
Nie myłem silnika. To sie stało z dnia na dzień. Zastanawiam się dlaczego mi lekko szarpał jadąc na benzynie, to szarpanie było cykliczne, co kilkanaście sekund. Dojeżdzając do domu wrzuciłem na luz i zgasł, a teraz nie mogę go odpalić, chyba że długo go pokręce to załapie, ale gaśnie.
Opublikowano
mozliwe ze padla przeplywka ale takie gdybanie nic nieda musisz podpiac pod komputer :wink:
Opublikowano
sprawdź filtr paliwa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.