Treść opublikowana przez martino281
-
dziwny hałas z silnika prosze o pomoc
link nie działa :shock:
-
JAKIE FIRMY FELG ?
poco zakładasz kilka tematów :nienie: a o firmę może ci nawet kazik w garażu wykuć, byle były proste i ci sie podobał wzór :duh:
-
Nie działający obrotomierz i 2 świecące kontrolki
PODEJRZEWAM Z TYłU KOSTKI :D
-
zamek w pasie bezpieczeństwa
http://moto.allegro.pl/item461958629_napinacze_pasow_bmw_e36_2_0_1993_r.html
-
potrzebuje pomocy
pewnie zmienić za wiech na normalny :dance: :dance: a potem zlokalizować miejsce zgrzytów :dance:
-
325i akumulator, szyby
ad 2.podejrzewam ze krańcówka w klamce ci się zacina ,może WD-40 rozwiąże problem!oczywiście trzeba zdjąć boczki :dance:
-
Pomocy!!;(
sprawdź masę przy lampach z tyłu jak i z przodu wyjmij włącznik i sprawdź czy kość dobrze jest osadzona , może woda sie dostała do bezpieczników,a jakieś przeróbki w instalacji nie były robione :shock:
-
318ci centralny zamek nie otwiera
rozwalony zamek opiera sie na krańcówce komfortu i otwiera i zamyka szyby : :wink: rozebrać boczek wyjąc cały zamek i go przeswietlic
-
318tds moc
a w szczególności podepnij pod kompa sprawdź czy ma jakieś błędy :!:
-
domykanie - otwieranie szyby na raty
piszesz w liczbie pojedynczej to znaczy jedna z szyb ci to robi!?? :?: przesmaruj prowadnice szyby{delikatnie} jakimś olejem może być od placków :!: jeśli to nie pomoze być może coś sie dzieje z włącznikiem :!:
-
gasnie przy hamowaniu
a masz gaziwo? :?:
-
dymek spod korka wlewu oleju po odkreceniu czy to normalka?
jaki jest przebieg :?:
-
Bialy dym (para) z rury wydechowej
nie ma pojęcia dlaczego ludzie dolewają taki badziew do oleju lub benzyny :shock: :shock: jeśli ktoś chce zrobić odrzutowiec to niech kupi a nie poprawia fabrykę :roll: :evil: a potem białe chmury puszcza... :shock: :shock: albo uszczelka a w najgorszym przypadku pekła glowica :?:
-
TDS inny problem niż reszty...
być może za słabo podaje pompa w zbiorniku i przez noc zleci paliwo i ma problem zaciągnąć. może zapchany filtr nieszczelny układ itp.
-
ABS ASCniedziałają
od podłączenia pod kompa! :D
-
Problem z prawym migaczem
przekaźnik lub włącznik awaryjnych.
-
moze wy wiecie co dolega???
właśnie ten napinacz rozwiąże wasze problemy :dance: :dance:
-
Swiatło przeciwmgielne tylnej klapy(brak miejsca na zarowkę)
jeśli chcesz dla bajeru założyć zarowkie odwzoruj sie z lewej lampy i tak samo wytnij otwór, tylko pewnie będziesz musiał poprowadzić zasilanie z lewej lampy do prawej od światła przeciwmgielnego. :dance:
-
Swiatło przeciwmgielne tylnej klapy(brak miejsca na zarowkę)
jeśli chcesz dla bajeru założyć zarowkie odwzoruj sie z lewej lampy i tak samo wytnij otwór, tylko pewnie będziesz musiał poprowadzić zasilanie z lewej lampy do prawej od światła przeciwmgielnego. :dance:
-
Slychac wode :|
może masz pełne progi , czyzbys przerobił BMW na amfibie??dobre :lol: :lol:
-
Filtr paliwa w dieslu
filtr powinien być przykręcany do podstawy na gwint od dołu także żadnych przewodów nie dotykaj jeśli ci nic nie cieknie .
-
pomoc kod do radia
9346 lub 1346 prosił bym o kod do radia BP626W7773098 WIELKIE DZIęKI
-
czujnik abs
założyłem ten za 60 zł i spoko naprawdę polecam
-
Opłacenie auta z zagranicy????
panowie macie troszeczkę racji ;.ale jeśli np. kupisz auto za 10.000tyś a sprzedaż go za 5 dni za 9.999tyś nie zarobiłeś ani grosza tylko straciłeś 1zł to jakim prawem masz zapłaci podatek podkreślam nic nie zarobiłeś z tego wynika ze nie zarabiając możesz sprzedawać do bólu!
-
coś huknęło i samochód zdechł...!!!
kolego sprawa wygląda tak.;po1, świece ,po2 przewody( wieczorkiem otwórz maskie i sprawdź czy nie świecą ) ,po3 masz za uboga mieszankie ( polecam odwiedzić gazownika ) po4 wymiana filierka gazu podejrzewam ze mało kto wymienia a ma to bardzo wielkie znaczenie koszt 15zł po5 napewno klapa przeciw wybuchowa,( to coś co chroni przepływkie przed rozerwaniem... na pewno jeśli odwiedzisz gazownika zaradzi coś na twoje detonacje!. :twisted: :evil: :shock: