Treść opublikowana przez renoraines
-
Rozbita drzewo 70kmh co ratowac?
Audio sprzedaj osobno, reszte auta w całości. Jak wyzej wspomniano, części z rozbitych anglikow popsuły rynek, podobnie jak wejscie do unijnego eurogowna wpłynęło na obnizenie wartości aut kupionych w polskich salonach.
-
540i czy M5 ?
Skoro zakup na 0,5-1 rok to kup 540i, powinna być mniej wyeksploatowana, a 286KM też swoje potrafi. Natomiast M5 bedzie wymagała wiekszych nakładów fin, M-ka częściej ''dostaje w palnik''. Sprawdzenie auta w ASO, dobry serwis sprawdzi nawet płyn chlodzacy czy ma nadal odpowiednie właściwości, o podłaczeniu pod komputer czy sprawdzeniu zawieszenia juz nie wspominajac.
-
skrzywienie tarcz przód - co je powoduje?
Co sie dziwisz, ze tarcze sie krzywią, skoro masz niesprawny uklad kierowniczy i zawieszenie. :roll2:
-
CB Uniden 520XL + jaka antena i jak mocowana do e39 sedan
Pod marketem odkręcam bat, magnes zostaje na aucie. Sama podstawa nie rzuca się tak bardzo w oczy jak cała antena. lukas7 brakiem homologacji sie nie przejmuj. Policja nie jest uprawniona do kontroli CB, bo od tego jest UKE,a UKE nie jeżdzi w patrolach. Podobnie jak policja nie moze kontrolowac czy gasnica ma legalizacje, bo od tego jest straż pożarna. Policja może dać mandat za brak gasnicy.
-
Kupilem bmw e30 za 1 zl? Mozliwe? Pomocy!
Oddaj sprawe do sadu, bedziesz miał fure za 1 zł :mrgreen: http://www.aukcjepl.info/content/view/251/31/ http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,68367,3977524.html
-
330i/ Podniesienie mocy/ wycena.
pakiet Kelleners'a: 306 KM, hamulce, felgi i opony 19 '', ospojlerowanie, obniżone zawieszenie, za 11300 euro http://www.roadlook.pl/tuning/kelleners-bmw-330i-elegancki-ale-jakosciowy-tuning.html http://www.kelleners-sport.com/deutsch/index_d.htm E90 330i ma 258KM/300Nm lub 272KM/320Nm, natomiast 265KM/315Nm jest w Z4 3.0si
-
523i - masło pod korkiem oleju, plyn nie ubywa
Tak bywa tej porze roku, nie masz sie co przejmować.
-
CB Uniden 520XL + jaka antena i jak mocowana do e39 sedan
Otóz to, uniden to dobra sprawa, a przekleństwa na cb są na porządku dziennym, trzeba sie przyzwyczaić. Aby ochornić lakier możesz zastosować: 1) podkładkę magnetyczną (są rożne rozmiary) http://www.allegro.pl/item507511984_podkladka_magnetyczna_11cm_pod_antene_cb.html 2) gumową osłonę (są rożne rozmiary) http://www.allegro.pl/item503068263_podkladka_gumowa_wilson_hustler_florida.html 3) w miejscu, gdzie zawsze kładziesz antene można nakleić bezbarwną folię (taką do owijania ksiązek).
-
R4 143km a 320i 150 km
Jest roznica w dzwieku R4-R6, ale w codzinnej jeżdzie to drugorzedna sprawa, bo gra CD, ktos nadaje przez CB, swiszczy wiatr, rozmowa z pasazerem itd,itp.
-
co sądzicie o tymzestawie? /carsoft
To jest w polskiej wersji jezykowej?
-
CB Uniden 520XL + jaka antena i jak mocowana do e39 sedan
Jeździłem na klapie z hustlerem, który ma magnes 90 mm i nic sie nie działo, także możesz śmiało kupić sirio z podstawą 95mm. Cena za komplet uniden i sirio za 330 zl to rozsądna propozycja. Jeśli nie starczy fabryczny kabel to zobacz czy mozna rozkrecić podstawę magnesu, a wtedy założysz w całości dłuższy kabel. To będzie lepsze rozwiązanie niż dwa krótsze połączone beczką.
-
CB Uniden 520XL + jaka antena i jak mocowana do e39 sedan
Kołysanie anten można najłatwiej zaobserwować na przykładzie anten hustler i wilson, te pasuja bezproblemowo na klapę, mają kabel długości 4,5m Montaż po prawej stronie: http://images36.fotosik.pl/40/f1276b56f4dff7ebmed.jpg Montaż z lewej strony: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images33.fotosik.pl/425/eba54ad46d9ee9ff.jpg
-
CB Uniden 520XL + jaka antena i jak mocowana do e39 sedan
Bardzo dobre rozwiazanie czy to dla zasiegu cb czy tez wizualnie. Jak dla mnie elegancka limuzyna z antena 1,5 m na dachu to totalna wiocha. Trzeba tez wziaść pod uwagę, że im wieksza antena tym wiecej zaklocen łapie, nie ma sie co oszukiwac, zwłaszcza w mieście, gdzie jest dużo nadajników gsm, sieci energetycznych, tramwajowych itd, itp Mozna cb zamocowac w tunelu srodkowym od strony pasażera, montaz na standardową ramkę będącą w komplecie, albo na rzep techniczny http://www.allegro.pl/item498739697_jak_zapanowac_nad_balaganem_rzep_techniczny.html
-
Czy Bmw posiada silniki w ukladzie V
W najnowszej serii 7 jest to pozmieniane: 750i ma silnik V8 4400, a 740i to R6 3000, jedno co pasuje to 730d - R6 3000.
-
Test kompaktów w Auto-Świecie
otoz to, promuja tego, kto placi.
-
TVN TURBO Moto On relacja z muzeum BMW w Monachium
W tym tygodniu relacja z muzeum BMW w Monachium. Program tv http://www.tvnturbo.pl/
-
Czy Bmw posiada silniki w ukladzie V
http://www.bmw.pl/ wejdz sobie i zobaczysz jakie mocne V sa obecnie montowane w bmw
- PROBLEM Z AKUMULATOREM
-
Gdzie najlepiej zamontowac CB ??
Mam unidena 520 pro xl + president florida. SQ na godz 11, RF gain max w prawo. Caly czas tak samo i sie tym nie bawie. Zdaje egazmin takie ustawienie i w trasie, i tez w miescie. Mam cb zamontowane w tunelu od strony pasazera, auta sie zmieniały, a miejsce montazu cb to samo. Wyglada to tak jak na tym zdjeciu z netu. http://images23.fotosik.pl/112/ff622a115d3963c2med.jpg
-
Pojemność silnika e39
Najważniejszy jest stan techniczny. Po pierwsze zajechane 528i bedzie miało mniej mocy niz zdrowe 523i. Po drugie nie patrzcie na 520i jako 2.0, ale patrzcie 520i jako silnik 6 cylindrowy, a 6 cylindrow zawsze spali wiecej, mimo stosunkowo nieduzej pojemnosci.
-
Różnice między coupe a sedanem.
To są dwa rózne auta, jak potrzebujesz części do sedana, to szukaj z sedana i odwrotnie.
-
Rozmiar opon
Najprawdopodobniej nie wejda 15'', skoro producent zaleca najmniejsze 16'' do serii 1. Dla porównania do 330d E46 bmw zaleca jako najmniejsze 17'' własnie przez wielkość tarcz hamulcowych i 16'' nie pasują.
-
polisa OC... wypowiedzenie ?
renoraines odpowiedział(a) na ArczeX temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMożna też wypowiedzieć umowę ubezpieczenia wysylając listem poleconym, masz dowód nadania i ok.
-
Chce kupic 528i potrzebuje pomocy i informacji
Panowie nie obrażając nikogo, ale uwazam, ze jesli dla kogos jest problemem zapłacić więcej za benzyne o 10 zł za przejechanie 100 km ( 13l czy 15l/100) to nie powinien sie ładowac w 2800. Moc i pojemnosc swoje musi spalić. Pomijam juz, ze auto bedzie ze sporym przebiegiem, że bedzie z racji wieku wymagało nakładów i w końcu powstanie dylemat sprzedać ze stratą czy jeszcze ładowac kase w naprawy, bo to jest oczywiste. Tak jak ktoś wyżej napisał, jeśli auto ma niewiele palić to się kupuje małą benzynke, a nie 2800/192KM.
-
98 a 95 - pytanie o oktany
Nie podajesz jakie auto, jesli to E39 wiec jest to technologicznie to samo co E46, czyli w instrukcji E46 napisano, ze mozna jezdzic na 98, 95 i 91.