Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Witam, mam e90 lci bez navi. Standardowo było radio business. Wymienilem radio na prof z usb, bt itd. Jak sprawdzam ista to rad2 i radgw pokazuje jako polaczenie most ale jakos nie widze gniazda most w aucie. W poprzedniej e90 z navi mialem to gniazdo i wiem gdzie powinno byc. Jest opcja ze nie mam w moim aucie most ? Jezeli go nie ma to moge aktualizowac auto icom a ? czy nie robic tego ? a moze zmienic radio na stare i wtedy sprobowac ? Aktu bylaby wykonywana ista + icom a. Pzdr
  2. kris1973 odpowiedział(a) na artek_was temat w Hardware
    a po co chcesz sss odpalic jak ista robi wszystkie bmw ? bez zasilania sss tez nic nie zaprogramuje, do diagnozy ista nie potrzebuje zasilania jak aku jest ok to przeciez robi 2 do 5 minut auto zaleznie od wyposazenia ...przynajmniej na moim macbook'u
  3. kris1973 odpowiedział(a) na mahoubi temat w Hardware
    dzieki za wstawke, mam nowsza wersje...
  4. kupilem bezposrednio w chinach i wszystko smiga, wykrywa zaplon i baterie, polecam zakup bezposrednio u zrodla nie placicie dodatkowo za posrednictwo
  5. moze auto, ktorym jezdziles bylo nie do konca ok, mialem e90 z hydraulicznym a teraz mam e90 lci z elektrycznym i prowadzi sie super, roznice widze na postoju lub przy malych predkosciach w tym ze na elektrycznym pracuje lzej, sam w tamtym tygodniu wracalem z wakacji autostradami i prowadzi sie jak po sznurku, moja ma 31 tysiecy przelotu nic nie jest wybite, zero luzow wiec smiga sie super...
  6. gdzie ten mpakiet ? przedni zderzak to troche mało ...
  7. a czemu sie dziwisz ? 90% aut sciaganych do pl to powypadkowe samochody, musisz szukac nie zlozonego z 3 albo dolozyc 30% do cen z allegro jechac np do de i tam szukac
  8. padly diody w lampie, musisz kupic nowa, w sensie sprawna
  9. nie wiem po co pytasz jak jestes zdecydowany na wymine, chcesz to sobie wymien i nie tlucz tematu bo to bez sensu
  10. Hmmm, soft daje dużo ale myślę że w Twoim przypadku mógł to być uwalony przepływomierz, po jego wymienia auto dostało drugi oddech.
  11. Nie łatwiej zapytać w samym ASo czy mogą wydać duplikat książki ??
  12. Nie, nie wiem czy nie jest wbudowana w pokrywe zaworow jak w N45, N53N... pytalem z ciekawosci bo w isis nic nie ma na ten temat.
  13. kris1973 odpowiedział(a) na dziqsek temat w Hardware
    Automatic Voltage Regulator MST-70, wystarczylo troche poszukac...
  14. jak sonda walnieta to norma ze zaczyna wiecej palic
  15. tzn co to dokladnie za blad z tym katalizatorem ? piszcie dokladnie moze sie innym przydac, widze ze jest coraz wiecj n46, e90 z poczatku produkcji potanialo to sie ludziska rzucili :mrgreen:
  16. nowy soft w calym aucie a nie tylko dme ? wersie i date odczytasz inpa
  17. nie mowie ze to odma, nie znam sie na gazie i czy te bledymoga byc od odmy jak masz powyzej 150 tysiecy przebiegu to wypadalo by ja wymienic, unikniesz niespodzianek zima, bledy wskazuja na sondy ale rowniedobrze moze byc to zly sklad mieszanki i sady glupieja
  18. jak miales zapchana odme to przezucal olej isyf do wydechu, przy tych temp po ok 2 miesiacach powinien przestac dymic, no chyba ze jezdzisz tylko do okola komina to wtedy dluzej
  19. odme czyli separator oleju jak najbardziej sie zapycha olejem i oparami wody, tworzy sie kremowy szlam, powinno sie ja wymieniac co 60 tysiecy w tym silniku
  20. ten gorny w ktory wchodzi trzpien polaczony z lewarkiem zmiany biegow, oczysc wszystko fularem i obserwuj
  21. No i się chwali, że napisałeś. Sam to już dawno stwierdziłem, że każdy chce za byle info kasę... taki kraj. Sam widzę ludzi z tego forum na bmwcoding. Pytają jak coś zrobić, dostają info za free, a tu za to samo wołają kasę, bardzo nie ładnie Panowie.
  22. A z innymi nie podzielisz sie jak rozwiazales problem ?
  23. kris1973 odpowiedział(a) na Lawin temat w E90, E91, E92, E93
    co za problem wejść sobie na stronke foty i porównać ceny części ?? a jak chcesz na oryginałach to na bmwstore.pl
  24. jaki miales przebieg ? ta gorna prowadnica ? jezeli tak to padala juz w N46, niestety
  25. Co padlo, ze szukasz calego silnika ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.