Treść opublikowana przez kris1973
-
Połączenie MOST w e90
Witam, mam e90 lci bez navi. Standardowo było radio business. Wymienilem radio na prof z usb, bt itd. Jak sprawdzam ista to rad2 i radgw pokazuje jako polaczenie most ale jakos nie widze gniazda most w aucie. W poprzedniej e90 z navi mialem to gniazdo i wiem gdzie powinno byc. Jest opcja ze nie mam w moim aucie most ? Jezeli go nie ma to moge aktualizowac auto icom a ? czy nie robic tego ? a moze zmienic radio na stare i wtedy sprobowac ? Aktu bylaby wykonywana ista + icom a. Pzdr
-
ICOM z SSS PROGMAN v32
a po co chcesz sss odpalic jak ista robi wszystkie bmw ? bez zasilania sss tez nic nie zaprogramuje, do diagnozy ista nie potrzebuje zasilania jak aku jest ok to przeciez robi 2 do 5 minut auto zaleznie od wyposazenia ...przynajmniej na moim macbook'u
- OPS kupić
-
BMW ICOM A+B+C ISIS ISTA ISID
kupilem bezposrednio w chinach i wszystko smiga, wykrywa zaplon i baterie, polecam zakup bezposrednio u zrodla nie placicie dodatkowo za posrednictwo
-
E9x Hydrauliczne i elektryczne wspomaganie kierownicy
moze auto, ktorym jezdziles bylo nie do konca ok, mialem e90 z hydraulicznym a teraz mam e90 lci z elektrycznym i prowadzi sie super, roznice widze na postoju lub przy malych predkosciach w tym ze na elektrycznym pracuje lzej, sam w tamtym tygodniu wracalem z wakacji autostradami i prowadzi sie jak po sznurku, moja ma 31 tysiecy przelotu nic nie jest wybite, zero luzow wiec smiga sie super...
-
e46 320 WBAEV11080CH53625
kris1973 odpowiedział(a) na Lectaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgdzie ten mpakiet ? przedni zderzak to troche mało ...
-
bmw e 90 gniezno co o nim myśleć WBAVC31020KU39666
kris1973 odpowiedział(a) na kotwica temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża czemu sie dziwisz ? 90% aut sciaganych do pl to powypadkowe samochody, musisz szukac nie zlozonego z 3 albo dolozyc 30% do cen z allegro jechac np do de i tam szukac
-
tylnie lampy po lifcie prosze o pomoc
padly diody w lampie, musisz kupic nowa, w sensie sprawna
-
E-91 wymiana oleju dyfer i skrzynia
nie wiem po co pytasz jak jestes zdecydowany na wymine, chcesz to sobie wymien i nie tlucz tematu bo to bez sensu
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
Hmmm, soft daje dużo ale myślę że w Twoim przypadku mógł to być uwalony przepływomierz, po jego wymienia auto dostało drugi oddech.
-
Książka Serwisowa BMW E90
Nie łatwiej zapytać w samym ASo czy mogą wydać duplikat książki ??
-
Odma/separator oleju w silniku N43
Nie, nie wiem czy nie jest wbudowana w pokrywe zaworow jak w N45, N53N... pytalem z ciekawosci bo w isis nic nie ma na ten temat.
-
Nowy prostownik / BMW ?
Automatic Voltage Regulator MST-70, wystarczylo troche poszukac...
-
e92 335i blad P0036 jaka przyczyna?
jak sonda walnieta to norma ze zaczyna wiecej palic
-
E90 320i N46B20B dymienie :(
tzn co to dokladnie za blad z tym katalizatorem ? piszcie dokladnie moze sie innym przydac, widze ze jest coraz wiecj n46, e90 z poczatku produkcji potanialo to sie ludziska rzucili :mrgreen:
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
nowy soft w calym aucie a nie tylko dme ? wersie i date odczytasz inpa
-
E90 320i n46 - blad p0040
nie mowie ze to odma, nie znam sie na gazie i czy te bledymoga byc od odmy jak masz powyzej 150 tysiecy przebiegu to wypadalo by ja wymienic, unikniesz niespodzianek zima, bledy wskazuja na sondy ale rowniedobrze moze byc to zly sklad mieszanki i sady glupieja
-
E90 320i N46B20B dymienie :(
jak miales zapchana odme to przezucal olej isyf do wydechu, przy tych temp po ok 2 miesiacach powinien przestac dymic, no chyba ze jezdzisz tylko do okola komina to wtedy dluzej
-
E90 320i n46 - blad p0040
odme czyli separator oleju jak najbardziej sie zapycha olejem i oparami wody, tworzy sie kremowy szlam, powinno sie ja wymieniac co 60 tysiecy w tym silniku
-
E90 320i uszczelnienie skrzyni biegów
ten gorny w ktory wchodzi trzpien polaczony z lewarkiem zmiany biegow, oczysc wszystko fularem i obserwuj
-
Programowanie ICOM
No i się chwali, że napisałeś. Sam to już dawno stwierdziłem, że każdy chce za byle info kasę... taki kraj. Sam widzę ludzi z tego forum na bmwcoding. Pytają jak coś zrobić, dostają info za free, a tu za to samo wołają kasę, bardzo nie ładnie Panowie.
-
Programowanie ICOM
A z innymi nie podzielisz sie jak rozwiazales problem ?
-
E60 czy E90
co za problem wejść sobie na stronke foty i porównać ceny części ?? a jak chcesz na oryginałach to na bmwstore.pl
-
Szukam silnika N43
jaki miales przebieg ? ta gorna prowadnica ? jezeli tak to padala juz w N46, niestety
-
Szukam silnika N43
Co padlo, ze szukasz calego silnika ?