Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. instrukcja obslugi auta prawde tobie powie
  2. wspolczuje, pewnie jak bys pojechal do dobrego aso/mechanika nie topil bys dalej kasy, nie slyszalem zeby pompy olejowe klekaly w N43 ale moze sie nie znam, zmien mechanika bo ten Cie zrujnuje i skonczy sie na wymianie silnka plus osprzet na inny bo pewnie skoncza sie pomysly a auto i tak nie bedzie jezdzic ...
  3. jak na rozgrzanym silniku, po trasie, nie schodzi maslo z korka wlewu oleju to czym predzej go zmieniaj z rurkami bo jak sie przytka calkowicie to przewali caly syf do wydechu, dobrze bedzie jak sie cos wiecej nie uszkodzi
  4. blad skasuje i sie nie plepszy bo po odpalleniu wroci ... sprawdz czujnik mimosrodowy, zobacz czy nie masz we wtyczce oleju a druga rzecz to servomotor tez padaja jak muchy, czasem jak popeka gorny slizg na rozrzadzzie to servomotor nie daje rady ustawic walka i tez sadzi bledy, dobrze mic graty na podmianke zeby kasy nie topic
  5. heheh no żebyś się nie zdziwił jak ci padnie cały valvetronic za chwile i będziesz płakał jaki to N46 jest do bani a przy 200 tysiacach to cud że jeszcze ci to działa a może już nie ale nawet o tym nie wiesz ... rozrządy w N46 też padały jak byś nie wiedział, dobre silniki w BMW to się skończyły na M52TU, reszta to już nie bardzo Raczej nie wiesz co piszesz z rozrządami, wystarczy że jest wadliwy napinacz i rozrząd się sypie. W VAG'u w TSI rozrządy padały po 20-30 tysiacach więc jak nie masz pojęcia to nie pisz głupot. Myślisz, że każdy kupuje knota z cofanym licznikiem ?? Nie musisz jechać do Niemiec żeby w aso sprawdzić przebieg w EU mają bazę dostępną z każdego kraju, to tak jak byś nie wiedział ...
  6. czysto ? a czym to to czylales ? moze ktos pokasowal bledy przed twoim przyjazdem, ista pokaze jak cos bylo...
  7. sprawdz ista co to za bledy, po wywaleniu klemy musisz pokasowac bledy
  8. kris1973 odpowiedział(a) na multilab temat w E90, E91, E92, E93
    W N46 to wyskoczylo ? moze czujnik mimosrodowy kaput wlasnie przez olej we wtyczce, standard w tych silnikach ...
  9. sprawdz synchronizacje z cas ..
  10. brawo, czyli bierzesz F30 nowe ? chlopie jak ty bedziesz po fotkach i przy pomocy ekspertow z forum kupowal to nigdy nic nie kupisz...
  11. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    no i jak tam, ktos sie zlapal na 1500 zl za pseudo polska wersje ? w ktorej polskie jest tylko menu i kazdy moze sobie to zrobic, zurek kupil ktos ? bo proponowales kilku kolegom z forum i to nie tylko tego... :mrgreen:
  12. A czemu mialby sie wypalic kat bez noxa ? nox sprawdza zawrtosc tlenku azotu w spalinach, wiec wg twojej teorii co sie dzieje zeby sie kat wypalal ? poza tym ktory mialby sie wypalic ? ten na kolektorze czy ten pod autem ?
  13. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    no to ile w koncu chcesz za polska wersje ? bo nie odpisales na pw...
  14. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    oooo masz nawet polski, daj link :)
  15. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Jest już 3.41...
  16. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    no tak myślałem, oki dzięki za info
  17. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Wiem, ze ediabas.ini nie ma tu nic do rzeczy, chodzilo mi o ustawienia sieci w windowsie, ustawiales adres z klasy icoma czy dales z dhcp'a ...
  18. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    do icoma wybierales ho-icom.... i podawales ip na lanie z klasy icoma ? mam od wczoraj ale ze wzgledu na zimno nie chce mi sie siedziec w aucie, jaka masz wersje ? jak cos to mozesz odpisac na pw
  19. hehe, siara... a co mial powiedziec ze knot i pies z kulawa noga o to sie nie pytal, kiedys ogladalem u nich alfe 159 dla kumpla, auto wyprane w srodku wygladal jak nowka, brak zaslepek na wszystkich elem. plastikowych. Jedz sam i zobacz to cudo
  20. kris1973 opublikował(a) temat w Diagnoza komputerowa
    Jak w temacie, ma ktoś, używa, są problemy z konfoiguracją icoma ? Chodzi mi o wersje nativ ...
  21. jak troche poszukal na forum to bys wiedzial, zo to mozesz sprawdzic sam, strona na ktorej sprawdzisz to realoem.com
  22. bardzo lubie stwierdzenie modelowo 2009 ... skoro 12.2008 to nie 2009
  23. No i tu sie mylisz na pierwszy montaz idzie LUK, pierburg jest ok mozesz spokojnie kupowac
  24. mozna kupic stara 7er a potem w to pakowac po kila tysiecy tygodniowo, jak cie stac to kup takie brzydzactwo, ponoc o gustach sie nie dyskutuje :mrgreen:
  25. a jak sprawdzales lancuch ze jest luzny ? lancuch napina sie jak napinacz dostaje olej czyli na pracujacym silniku a tego chyba nie sprawdzales ? do autora postu: napinacz sie nie rozciaga tylko lancuch

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.