Skocz do zawartości

szumrak

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szumrak

  1. To że audi smoka nie znaczy że problem jest z twoim autem, sprawdź innym interfejsem. Jak będzie działać to kupiłeś okrojonego autocoma.
  2. W E39 trzeba chyba wcisnąć bc i wyłączyć zapłon lub wcisnąć bc i wyłączyć, jakoś tak. Albo któryś przycisk na liczniku, włączyć zapłon poczekać aż coś tam się zmianie na liczniku wyłączyć i puścić przycisk. https://youtu.be/9S7nMMPk5oc
  3. szumrak odpowiedział(a) na Kao000 temat w E36
    Tak wygląda X20
  4. szumrak odpowiedział(a) na Kao000 temat w E36
    Jeżeli masz dobry przekaźnik to na pinie 30 ma być 12v po zapłonie ma być przejście na 87 i stąd w wersji nie M leci na bezpiecznik F18 a z niego na pompę. Między przekaźnikiem a bezpiecznikiem jest jeszcze złącze X20. Wyjmij przekaźnik i zrób mostek 30-87 zobacz czy pompa ruszy lub czy będzie napięcie na F18.
  5. Pewnie rozrząd przeskoczył
  6. szumrak odpowiedział(a) na szumrak temat w E39
    Z tymi tunerami to loteria różne numery mają różne funkcji dodatkowe jak np AUX
  7. Kup używany kluczyk i zrób procedurę przyuczania pilota.
  8. W tym aucie wszystko ;) czytnik navi, moduł telefonu, klimatronik i cholera wie co jeszcze.
  9. Bardzo możliwe, najlepiej podpiąć generator dymu.
  10. To szukaj lewego powietrza
  11. Nie masz błędu uszkodzonych cewek tylko wypadania zapłonów przez co rozpina cewki. W pierwszej kolejności sprawdź czy dzieje się to na benzynie i na LPG czy tylko na LPG. Sprawdź/wymień świece zapłonowe, jedź na regulację LPG, skasuj korekty.
  12. Niestety, zdjęcia zostały w starym telefonie który pewnego dnia postanowił że się nie uruchomi. Jak potrafisz obsługiwać multimetr, to możemy to wspólnymi siłami zrobić. Musisz zdjąć poduszkę i zobaczyć czy jest z jednym ładunkiem cz z dwoma, ale raczej będzie z jednym. Zobaczyć jaki rodzaj taśmy masz pod kierownicą ale raczej ten starszy.
  13. szumrak odpowiedział(a) na ndkjxc temat w E46
    Po co przy wymianie wiązki został usunięty immo? Coś chyba poszło nie tak skoro po pominięciu EWS nie kreci z klucza i z immo off skoro nie odpala.
  14. Jednak to nie w moim poście, tu jest mój ale widzę że zdjęcia też wygasły, mogę poszukać w telefonie. Może jeszcze znajdę. https://www.bmwklubpolska.pl/forum/topic/202698-e39-0998-retrofit-mfl-czyli-dokładamy-multifunkcję/?do=getNewComment
  15. Pisałeś w moim poście w zrób to sam, ciężko będzie znaleźć kogoś lokalnie, zapewne masz tam silnik M52TU czyli na dwóch vanosach i sterowniku MS42, więc ta instrukcja jest dokładnie do twojego modelu.
  16. Czyli trzeba się podłączyć z ibus za pomocą navcodera lub wrzucić płytę z update do czytnika. Daj foto jak obraz wyświetla ekran i foto tego czytnika.
  17. Możesz się mylić, system ibus nie miał czasu żeby odświeżyć listę sprzętu.
  18. Próbowałeś odpiąć Aku na 30min, podłączyć tuner i podłączyć Aku? Próbowałeś pojeździć z którymś tunerem?
  19. Napisz jeszcze raz na spokojnie, co było w aucie, co dokładałeś, co działa a co nie.
  20. szumrak odpowiedział(a) na Pawelas05 temat w E46
    To czekamy na komputer diagnostyczny.
  21. szumrak odpowiedział(a) na Pawelas05 temat w E46
    A bezpieczniki obok sterownika silnika w takim klocku sprawdzałeś?
  22. Do bocznych czujników idą 2 przewody, jeden to masa drugi to sygnał do modułu airbag. Podczas wykodowywania te sterowniki lubią się wysypać. Jak jest w nim błąd wewnętrzny to do wymiany lub pod programator, mrsz2 można zrobić przez obd.
  23. Pod fotelem kierowcy i pasażera, jakie masz błędy? Wyskoczyły same z siebie? Jak pojawiły się po wymianie modułu AIRBAG to pewnie zapomniałeś przykręcić przewód masowy zakończony oczkiem pod nakrętkę modułu oznaczone jako X46
  24. Przecież immo nie potrzebuje baterii do działania!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.