Skocz do zawartości

JacekLZ

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JacekLZ

  1. No ja bym pewnie chętnie zostawił telefon czasami w kieszeni. A już totalnie irytuje to, gdy mam przed tacką swój porcelanowy kubek na kawkę i obok kubek termiczny na tę kawkę.
  2. Promo Leasing też był u mnie dostępny, w zasadzie ten "promo" leasing to chyba wszystkim proponują, wówczas jednak mniejszy rabat na auto. U mnie kalkulacja była z wpłatą około 100k. Ogólnie wydaje mi się, że dzisiaj ten samochód byłby jeszcze o 20k droższy, albo inaczej przed momentem go skonfigurowałem 🙂
  3. Ludzie się mylą. Ludzie myślą, że jak otwierają samochód i odpalają auto telefonem to mają Digital Key Plus. I przyznaję, że konieczność kładzenia telefonu każdorazowo na podkładkę jest irytujące 🙂
  4. No nie, mam nieźle wyposażoną 330i i przymierzałem się do 340i, to w takim samym configu wychodziło mi jakieś 60k więcej. Z tym promo leasingiem też dementuję - warunki finansowe były niemal takie same na oba samochody. Do tego odliczasz mniejszą proporcję w kosztach, bo już wtedy grubo przekraczasz limit 150k w leasingu.
  5. Na mojej FV z maja jest napisane 0w30. Też 330i.
  6. nie było napisane, że to do miasta 🙂 więc wziąłbym benzynę, ale mam mnóstwo znajomych, którzy eksploatują diesla w mieście z zadowoleniem i pomyślnością. Myślenie dzisiaj o dieslu, że to auto tylko na trasy jest trochę jak myślenie, ża spodnie są tylko dla facetów.
  7. Ja to mam w G20 i miałem to w F30. IMO to wynika ze sztywności zawieszenia. Tyle, że ja tego nie czuję jako bujnięcie tylko coś bardziej jak delikatne szarpnięcie. Pewnie minimalne, jakieś kilkumilimetrowe dociśnięcie przodu i jego wyskok oraz kompensacja z tyłu.
  8. ja bym wziął dizelka 320d
  9. IMO to musiałeś mieć je z jakiejś wadliwej partii. Moje są wręcz antyśliskie. I to zarówno suche jak i mokre.
  10. JacekLZ odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Z pewnością tak nie będzie. Nie widzę sposobu jakim BMW z klasy średniej wyższej mogłaby awansować do premium. Po drugie musiałoby się to wiązać z podwyżką cen i tym samym z jednoczesnym ograniczeniem wolumenu sprzedaży. Marka masowa dla klasy średniej, taka jak BMW czy VW, nie stanie się nagle marką premium i dla zamożnych i nie wejdzie w taki model. raczej zaadaptuje się do warunków, za co należałoby oddać im propsy, bo umiejętność adaptacji to podstawowy warunek utrzymania się przy życiu. Nie tylko w biznesie 🙂
  11. Też mam oryginały i są git. Właśnie się zorientowałem, że jeżdżę z nimi do dziś 🙂
  12. na pewno, czas pokaże, czas pokaże. xd myślełm, że ostatnia 3 skończyła się już dawno, z wejściem pierwszych odkurzaczy z turbo, potem podwójnym turbo, dźwiękiem silnika z głośników i masą 1850.
  13. JacekLZ odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    pięknych miejsc jest tak dużo, że teudno wskazać jedno, serio, tu nie pomogę. Ja wybieram Livigno, jako fajne miejsce i dobry punkt wypadowy. Ja po stelvio jeździłem rowerem. W wakacje ruch jest często ogromny, a momentami potężny, nigdy mały, sznury samochodów się nie kończą. Ruch blokowany jest często przez niezliczone liczby kamperów, które niektóre z zakrętów muszą brać na pięć razy. winkle są ciasne, motocykli tysiące i zapie*dalają jak źli. poza tym smród palonych sprzęgieł i klocków hamulcowych 🙂 Ale przełęcz przepiękna!
  14. ahh ktoś tam kiedyś pisał, się ze mną spierał, że te dzisiejsze elektroniki to już są tak doskonałe i przetestowane na evereście oraz dnie rowu mariańskiego, na biegunie i na równiku, w suszy i w powodzi, w pożarach i huraganach, że to nie ma prawa się zepsuć i będzie hulało wiecznie, hejże ho, hop sa sa! :)))))))) ciekawe ile wymiana tego sterownika kosztuje po wygaśnięciu PRI.
  15. Mam tę dryzone i jest git! nie śmierdzi gumą, jest dobrze dopasowana i spełnia swoje zadanie w 100%.
  16. RTTI zawsze będzie kiepskie, bo zbiera dane tylko z samochodów BMW z tego co wiem, więc każda ogólnodostępna apka do nawigacji, czy wo Waze czy mapy Apple bądź Google będzie w tym lepsza, bo analizę wykonuje na większych danych. Ale jeżeli się mylę, to proszę o sprostowanie tej informacji.
  17. W G20 lampki nie są w drzwiach, lecz w progach. Na marginesie robią strasznie aliexpressowy efekt, otwieranie wieczorem samochodu w publicznym miejscu powoduje na maksa krindżowy efekt. No nie da się poważnie traktować kogoś, kto idzie w kierunku samochodu z tymi świecącymi falami po bokach xD Szkoda, że nie zrobili po prostu zwykłego łagodnego podświetlenia.
  18. To ja w kontekście turbo też zapytam - czy u Was też tak głośno słychać turbo? Np. jazda gdzieś przy murze czy nawet drzewach z otwartymi szybami, dociśnięcie gazu (nie do podłogi, po prostu przyspieszenie) - i bardzo słyszę szum / świst turbo. W sumie nawet gdy wyciszam audio, to bez otwierania szyb słyszę turbo. To jest OK? Nagram Wam to na filmie przy najbliższej okazji.
  19. Ja jestem średnio zadowolony. wczoraj jechałem trasę w pełnej lampie i mam wrażenie, że zmiana ustawień pomiędzy 18 a 21 stopni totalnie niczego nie zmieniała w rzeczywistej temperaturze we wnętrzu. W dodatku czasami w aucie nagle robi się gorąco, potem zimno, znowu gorąco. Tak jakby nie trzymała ustawień i nie regulowała temperatury na bieżąco tylko np. gdy masz ustawione 19 stopni, to czeka aż auto się zagrzeje do 21 i wtedy gwałtownie chłodzi i tak w kółko.
  20. to raczej kwestia tego, że masz bardzo duży ciężar z przodu i bardzo lekki tył. Oponami praw fizyki nie odwrócisz.
  21. No ja to czasami czekam 2 godziny i nic 😉 Ale przez to przekonałem się, że nawigacja BMW w sumie też fajnie działa i w zasadzie powiedziałbym, że lepiej. Fajniejsze są grafiki i wskazówki na wyświetlaczu przed kierowcą
  22. mam pakiet comfort. Sorry, że tego nie doprecyzowałem.
  23. mam ten przycisk i często korzystam
  24. myślę, że dlatego, że ludzie lubią się w pewnym sensie oszukiwać. Przecież z tego samego powodu nagle dołożyli literki M do cywilnych mocniejszych wersji silnikowych. Niewykluczone, że zrobią M320i czy M318i i powiedzą, że teraz tak oznaczają wersje w pakiecie M - szczerze uważam, że to byłby marketingowy hit. No a druga sprawa jest taka, że takie 340i jak startuje ze świateł to jednak po prostu nie brzmi w ogóle. słychać tylko zwykły warkot silnika. w B48 jest tak samo. Przechodzień stojący na chodniku nie słyszy żadnego sportu, ale kierowca z głośników już tak.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.