Skocz do zawartości

JacekLZ

Zarejestrowani

Treść opublikowana przez JacekLZ

  1. mam ten przycisk i często korzystam
  2. myślę, że dlatego, że ludzie lubią się w pewnym sensie oszukiwać. Przecież z tego samego powodu nagle dołożyli literki M do cywilnych mocniejszych wersji silnikowych. Niewykluczone, że zrobią M320i czy M318i i powiedzą, że teraz tak oznaczają wersje w pakiecie M - szczerze uważam, że to byłby marketingowy hit. No a druga sprawa jest taka, że takie 340i jak startuje ze świateł to jednak po prostu nie brzmi w ogóle. słychać tylko zwykły warkot silnika. w B48 jest tak samo. Przechodzień stojący na chodniku nie słyszy żadnego sportu, ale kierowca z głośników już tak.
  3. u mnie problem z systemem jest taki, że czasami, raz na 10-15 jazd nie włącza się carplay i nie łączy z telefonem. I nic nie pomaga. Wyłączenie i włączenie telefonu, wyłączenie i włączenie samochodu, a nawet wyjście z niego i zamknięcie oraz ponowne otwarcie po chwili.
  4. chyba tak faktycznie jest.
  5. Jakieś różnice mogą być w samym układzie. U mnie między Comfortem a Sportem różnica jest duża - podejdę może dzisiaj do auta nagrać. Wiele też zależy gdzie słuchasz, w jakich warunkach, jak rozgrzane auto, itd.
  6. Są klapy i działa to dokładnie tak samo jak w 340i. Po naciśnięciu Sporta od razu słychać jak się otwierają. I po powrocie w comfort się zamykają. Różnicę słychać od razu i wystarczy sobie drzwi od samochodu otworzyć i na neutralu pobawić się gazem. U mnie w 330i popcorny strzelają. W comforcie też, ale w Sporcie przy otwartych klapach słychać to głośniej b0460e2face746bc87b68eb4eec5fa14.mov
  7. dzięki, Panowie, chyba faktycznie dotykam tych pasków, choć dłonie mam raczej przeciętnej wielkości. Jestem wdzięczny za to info, bo serio nie wiedziałem, a lekko to irytowało, że łapię klamkę a zamki się ryglują 🙂
  8. No łapię ją tak jak w każdym samochodzie intuicyjnie łapie się klamkę - zwyczajnie, na środku, chwytając ją, więc wydaje się, że ktoś popełnił jakiś błąd w projektowaniu, że tak łatwo wywołać zamykanie auta. Ale dzięki za informację na temat czujników.
  9. U mnie z kolei czasami dzieje się tak, że auto się otwiera, podchodzę do klamki, łapię ją aby otworzyć drzwi i wtedy samochód zaczyna się zamykać.
  10. ale multiplę to Ty szanuj 😉 Jeździć kotletami mielonymi typu BMW, które są jak przysłowiowa zupa pomidorowa to żadna sztuka 😄
  11. ja mam 18 i moje auto wygląda bardzo ładnie 😇
  12. u mnie działa prawidłowo. Muskam gaz i za pół sekundy widzę zmianę na spalaniu. Obroty też pływają bez żadnego laga.
  13. IMO obie te felgi wyglądają bardzo dobrze. Kolor skryscraper jest w mojej ocenie chyba najładniejszym kolorem w palecie 🙂 na żywo wygląda doskonale
  14. Dzisiaj to już dawno nie te czasy, że oni sprzedają 20 aut miesięcznie, więc i czasu i uwagi nie ma dla klienta. Odkąd BMW przestało być marką premium mają tam tłok jak w salonach KIA czy Skoda.
  15. Termostat? Auto stoi 7 godzin i rozumiem, że już w momencie uruchomienia wskaźnik pokazuje, że jest ciepłe? To chyba raczej coś z elektroniką.
  16. Olewamy, jeździmy do końca leasingu, sprzedajemy, konfigurujemy nowe bmw, wpłacamy zaliczkę i czekamy niecierpliwie 😉
  17. ta, każdy z nich o wartości sześciu takich 340i.
  18. jak kolejny model 3 będzie tańszy od obecnego, to przybiję Ci piątkę i puszczę Ci stówkę blikiem. Trzymam kciuki.
  19. dokładnie. Kto oszczędzi - Klient czy Korporacja? Komu damy te kilka procent w prezencie. Na pewno klientowi. Na pewno, na pewno, pewnie, jasne, zobaczymy, czas pokaże, czas pokaże
  20. ostatnio na Caroserii była recenzja golfa GTI i tam VW w adaptacji zrobiło suwak. Nie system zerojedynkowy, lecz skala od X do Y.
  21. dokładnie, ja tu podkreślam cały czas, że świadomie wybrałem, po prostu tego nie potrzebuję tak samo jak szyberdachu. Ale odpowiedzialności nie biorę za cudze wybory 🙂 każdy ma swoje własne upodobania jak model butów czy zapach perfum. No i uwazam, że to może mieć znaczenie jaki model silnikowo/wyposażeniowy jest posadzony na tym zawieszeniu. Moje auto jest jednak sporo lżejsze, do tego RWD. Gdyby ktoś z Wrocławia chciał przetestować to ja chętnie zaproszę na przejażdżkę moim samochodem 🙂
  22. Ja mam wrażenie, że adaptacyjne nie ma złotego środka i w tym upatruję jego wadę. W komforcie jest za miękkie, dla mnie, jak na charakterystykę trójki, robi się z niej skoda octavia. A w sporcie ludzie piszą, że jest za twarda, nie do jeżdżenia. Brakuje tzw. sweet spotu. Dlatego dla mnie sportowe jest wyśmienite, idealne. Przy czym podkreślam, że ja piszę z perspektywy kierowcy 330i, która jest o niemal 200 kg lżejsza od takiego 340. Plus u mnie RWD, dodatkowa ogromna zaleta. Prowadzi się ten samochód WSPA-NIA-LE! 🙂 No ale fakt, że tutaj się nie dogadamy, bo jak widać każdy ma inne odczucia, a ja podtrzymuję co pisałem wcześniej, że to na pewno zależy ogromnie od wagi, wiek i gabarytów samego kierowcy.
  23. Ja mam 330i RWD bez adaptacji, na sportowym i to zawieszenie jest wprost idealne, za żadne skarby bym nie chciał adaptacyjnego 🙂 Ale 340i jest chyba jakoś o 200 kg cięższe, więc może odczucia tam inne.
  24. dobra, Panowie, dyskusja odleciała, na tym forum potrzebny jest chyba wątek typu hyde park, bo w co poszczególnych ściśle tematycznych wątkach pojawiają się dyskusje polityczne, religijne, o rozterkach miłosnych, strzyżeniu psów i prognozach pogody na weekend majowy.
  25. Zbyt odważna teza, ja bym tak absolutnie nie generalizował.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.