Treść opublikowana przez JacekLZ
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
mam ten przycisk i często korzystam
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
myślę, że dlatego, że ludzie lubią się w pewnym sensie oszukiwać. Przecież z tego samego powodu nagle dołożyli literki M do cywilnych mocniejszych wersji silnikowych. Niewykluczone, że zrobią M320i czy M318i i powiedzą, że teraz tak oznaczają wersje w pakiecie M - szczerze uważam, że to byłby marketingowy hit. No a druga sprawa jest taka, że takie 340i jak startuje ze świateł to jednak po prostu nie brzmi w ogóle. słychać tylko zwykły warkot silnika. w B48 jest tak samo. Przechodzień stojący na chodniku nie słyszy żadnego sportu, ale kierowca z głośników już tak.
-
"Klatkujący" wyświetlacz zegarów cyfrowych i powolne odświeżanie wskaźnika chwilowego spalania
u mnie problem z systemem jest taki, że czasami, raz na 10-15 jazd nie włącza się carplay i nie łączy z telefonem. I nic nie pomaga. Wyłączenie i włączenie telefonu, wyłączenie i włączenie samochodu, a nawet wyjście z niego i zamknięcie oraz ponowne otwarcie po chwili.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
chyba tak faktycznie jest.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jakieś różnice mogą być w samym układzie. U mnie między Comfortem a Sportem różnica jest duża - podejdę może dzisiaj do auta nagrać. Wiele też zależy gdzie słuchasz, w jakich warunkach, jak rozgrzane auto, itd.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Są klapy i działa to dokładnie tak samo jak w 340i. Po naciśnięciu Sporta od razu słychać jak się otwierają. I po powrocie w comfort się zamykają. Różnicę słychać od razu i wystarczy sobie drzwi od samochodu otworzyć i na neutralu pobawić się gazem. U mnie w 330i popcorny strzelają. W comforcie też, ale w Sporcie przy otwartych klapach słychać to głośniej b0460e2face746bc87b68eb4eec5fa14.mov
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
dzięki, Panowie, chyba faktycznie dotykam tych pasków, choć dłonie mam raczej przeciętnej wielkości. Jestem wdzięczny za to info, bo serio nie wiedziałem, a lekko to irytowało, że łapię klamkę a zamki się ryglują 🙂
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
No łapię ją tak jak w każdym samochodzie intuicyjnie łapie się klamkę - zwyczajnie, na środku, chwytając ją, więc wydaje się, że ktoś popełnił jakiś błąd w projektowaniu, że tak łatwo wywołać zamykanie auta. Ale dzięki za informację na temat czujników.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
U mnie z kolei czasami dzieje się tak, że auto się otwiera, podchodzę do klamki, łapię ją aby otworzyć drzwi i wtedy samochód zaczyna się zamykać.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
ale multiplę to Ty szanuj 😉 Jeździć kotletami mielonymi typu BMW, które są jak przysłowiowa zupa pomidorowa to żadna sztuka 😄
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
ja mam 18 i moje auto wygląda bardzo ładnie 😇
-
"Klatkujący" wyświetlacz zegarów cyfrowych i powolne odświeżanie wskaźnika chwilowego spalania
u mnie działa prawidłowo. Muskam gaz i za pół sekundy widzę zmianę na spalaniu. Obroty też pływają bez żadnego laga.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
IMO obie te felgi wyglądają bardzo dobrze. Kolor skryscraper jest w mojej ocenie chyba najładniejszym kolorem w palecie 🙂 na żywo wygląda doskonale
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Dzisiaj to już dawno nie te czasy, że oni sprzedają 20 aut miesięcznie, więc i czasu i uwagi nie ma dla klienta. Odkąd BMW przestało być marką premium mają tam tłok jak w salonach KIA czy Skoda.
-
wizyta w aso = problemy z autem
Termostat? Auto stoi 7 godzin i rozumiem, że już w momencie uruchomienia wskaźnik pokazuje, że jest ciepłe? To chyba raczej coś z elektroniką.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Olewamy, jeździmy do końca leasingu, sprzedajemy, konfigurujemy nowe bmw, wpłacamy zaliczkę i czekamy niecierpliwie 😉
-
Zakup grupowy BMW G20
ta, każdy z nich o wartości sześciu takich 340i.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
jak kolejny model 3 będzie tańszy od obecnego, to przybiję Ci piątkę i puszczę Ci stówkę blikiem. Trzymam kciuki.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
dokładnie. Kto oszczędzi - Klient czy Korporacja? Komu damy te kilka procent w prezencie. Na pewno klientowi. Na pewno, na pewno, pewnie, jasne, zobaczymy, czas pokaże, czas pokaże
-
Zawieszenie M Sport vs Adaptacyjne (g20)
ostatnio na Caroserii była recenzja golfa GTI i tam VW w adaptacji zrobiło suwak. Nie system zerojedynkowy, lecz skala od X do Y.
-
Zawieszenie M Sport vs Adaptacyjne (g20)
dokładnie, ja tu podkreślam cały czas, że świadomie wybrałem, po prostu tego nie potrzebuję tak samo jak szyberdachu. Ale odpowiedzialności nie biorę za cudze wybory 🙂 każdy ma swoje własne upodobania jak model butów czy zapach perfum. No i uwazam, że to może mieć znaczenie jaki model silnikowo/wyposażeniowy jest posadzony na tym zawieszeniu. Moje auto jest jednak sporo lżejsze, do tego RWD. Gdyby ktoś z Wrocławia chciał przetestować to ja chętnie zaproszę na przejażdżkę moim samochodem 🙂
-
Zawieszenie M Sport vs Adaptacyjne (g20)
Ja mam wrażenie, że adaptacyjne nie ma złotego środka i w tym upatruję jego wadę. W komforcie jest za miękkie, dla mnie, jak na charakterystykę trójki, robi się z niej skoda octavia. A w sporcie ludzie piszą, że jest za twarda, nie do jeżdżenia. Brakuje tzw. sweet spotu. Dlatego dla mnie sportowe jest wyśmienite, idealne. Przy czym podkreślam, że ja piszę z perspektywy kierowcy 330i, która jest o niemal 200 kg lżejsza od takiego 340. Plus u mnie RWD, dodatkowa ogromna zaleta. Prowadzi się ten samochód WSPA-NIA-LE! 🙂 No ale fakt, że tutaj się nie dogadamy, bo jak widać każdy ma inne odczucia, a ja podtrzymuję co pisałem wcześniej, że to na pewno zależy ogromnie od wagi, wiek i gabarytów samego kierowcy.
-
Zawieszenie M Sport vs Adaptacyjne (g20)
Ja mam 330i RWD bez adaptacji, na sportowym i to zawieszenie jest wprost idealne, za żadne skarby bym nie chciał adaptacyjnego 🙂 Ale 340i jest chyba jakoś o 200 kg cięższe, więc może odczucia tam inne.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
dobra, Panowie, dyskusja odleciała, na tym forum potrzebny jest chyba wątek typu hyde park, bo w co poszczególnych ściśle tematycznych wątkach pojawiają się dyskusje polityczne, religijne, o rozterkach miłosnych, strzyżeniu psów i prognozach pogody na weekend majowy.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Zbyt odważna teza, ja bym tak absolutnie nie generalizował.