Mianowicie wszystko po kolei wypisze : 1.Zimny Nawiew 2.Bardzo szybki ubytek płynu podczas jazdy (dosłownie po chwili jazdy baniak pusty) 3.Wskazówka temp. wskakuje na MAX a silnik zimny :szok: 4.Problem z odpowietrzeniem 5.Biały dymek i woda leci z tłumika (gdy dodam więcej gazu woda jakby delikatnie pryskała) :przestraszony: 6.Obroty Silnika dziwnie skaczą 7.Silnik się też dość szybko grzeje Jutro ide do mechanika , Wymiana uszczelki pod głowicą to cały problem i czy to wystarczy ? czy jeszcze coś wam chodzi po głowie co jest do wymiany ? :zalamany: :zalamany: